Vzkazy pro mládež

Právě zde je místo pro naše nejmenší. Nejen hráči přípravek zde najdou vzkazy od svých trenérů, případně rodičů ohledně termínů tréninků a odjezdů na přípravná či mistrovská utkání.

• Stastne a vesele Vanoce | caruso | 20.12.2014 08:48:26 | reagovat

Stastne a vesele Vanoce,hodne zdravicka a stesticka do noveho roku 2015 hracum,hrackam a vsem priznivcum fotbalu,ale i lidem dobre vule preje Milan Vojtech.ps:(po vanocich jdou starsi zaci na vahu:-) ).

• Přátelák | David | 20.11.2014 18:52:36 | reagovat

Hráčky Neradová a Fejglová jsou spoluhráčky sester Sovákových z FC HK. :-)

• Přátelské utkání - opis článku trenérů MFK Trutnov | David | 18.11.2014 07:53:27 | reagovat

Sehráli jsme přátelské utkání s velmi kvalitním soupeřem

MFK Trutnov\"A\"-TJ Dvůr Králové\"A\" 2:4

branky: Navrátil, Kulda

rozhodčí: Petr Vlček

hrací doba: 4x20 minut

sestava MFK Trutnov: K.Kondos, Houdek, Gnol, Stránský, Zengler, Navrátil, Lukáš, Čechovič, Kulda

sestava TJ Dvůr Králové: Straka, Sováková A., Sováková N., Fejglová, Neradová, Vejnar, Vognar, Holub, Hynek, Kálenský

S velmi kvalitním soupeřem, jehož hru tvořila zejména výtečná čtveřice dívek, jsme sehráli vyrovnané utkání, díky dvěma obdrženým brankám v závěrečné čtvrtině jsme však odešli poraženi. Nejprve jsme se dostali do vedení, když se z trestného kopu parádně trefil Dan Navrátil. V první čtvrtině jsme diktovali tempo hry a hráli velmi solidně. Ve druhé soupeř hru vyrovnal a díky své fyzické, rychlostní a rovněž fotbalové kvalitě, zejména děvčat, vyrovnal nejen hru, ale i skóre, když se trefila střelkyně nedělního dopoledne Nela Sováková.

Pak Kosťa namazal zbrklou rozehrávkou dvorskému útočníkovi Mikulášovi Holubovi a ten jeho nabídkou nepohrdl - 1:2.

Ve třetí čtvrtině jsme se trápili, nebyli jsme si schopni, pořádně přihrát, soupeři jsme odevzdávali jednoduché míče, i když jsme nebyli pod tlakem, chyběla nám nabídka, pohyb bez míče. Přesto se nám podařilo vyrovnat, když se po rohu trefil hlavou Kuba Kulda. V závěrečné čtvrtině chtěla obě mužstva vstřelit vítězný gól, což se však podařilo pouze soupeři, když se prosadila opět Nela Sováková a poté Tomáš Hynek. Nám již proti po všech stránkách vyspělému soupeři chyběla šťáva, spoustu míčů jsme jen bezhlavě odkopávali, chyběla nám kvalita na míči zejména v přechodové fázi. Několik hráčů nezastihlo utkání v optimálním rozpoložení. Soupeř vyhrál zaslouženě a my mu k vítězství gratulujeme. Pro nás ovšem cenná zkušenost, z chyb se musíme ponaučit a pracovat na jejich odstranění. Kluci ale zaslouží za nasazení v počasí, ve kterém by ani psa nevyhnal, pochvalu.

MFK Trutnov\"B\"- TJ Dvůr Králové\"B\" 3:2

branky: Šklíba, Tošovský, Špicar

rozhodčí: Marek Bednář

sestava MFK Trutnov: Bednář, G.Kondos, Špicar, Demuth, Čáp, Tošovský, Šklíba, Klejna

sestava TJ Dvůr Králové: Machač, Zeman, Ryba, Fišer, Voves, Všetečka, Kraus, Kreibich, Pracný

Kluci sehráli proti soupeři věkového rozpětí 10-13 let velmi dobré utkání. Hráli s velkou chutí, nasazením a i fotbalová kvalita byla na velmi solidní úrovni.

Pokud něco vytknout, tak snad jen slabší koncovku, neboť branek mohlo být výrazně více.

Na druhou stranu soupeř měl smůlu, když dvakrát nastřelil tyč a navíc neproměnil pokutový kop. Trenéři kluky chválí, i vhledem k tomu, že neměli ani jednoho hráče na vystřídání. Pánové jen tak dál !!

Tomáš Navrátil a Libor Valeš, trenéři

• Treninky ml.přípravky | Honza | 07.11.2014 07:11:44 | reagovat

Treninky ml.přípravky v tělocvičně (hale)- Ti co jezdí na zápasy uterky 17.-18.hod. -Ti menší a co jetě nejezdí čtvrtky 17-18.hod. Začínáme uterkem 11.11. Hala vedle stadionu směrem k Trunečkom (Slovany). Honza Vágner

• ??? | Hana | 11.11.2014 13:25:17 | reagovat