04.06.2013 14:55

Áčko ukončí sezonu o tři dny dříve, k jistotě záchrany ''stačí'' 3 body!

Áčko ukončí sezonu o tři dny dříve, k jistotě záchrany ''stačí'' 3 body!

Dvorští fanoušci pozor! Krátce před koncem sezony došlo ke dvěma změnám v termínové listině královédvorských mužstev. V neděli byl kvůli nepříznivým klimatickým podmínkám odložen duel krajského přeboru mezi Dvorem Králové B a Jaroměří. Novým termínem pro jeho odehrání se dnes stalo úterý 11. června. Hrát se bude pod Hankovým domem od 17.30!

Na žádost Fotbalového klubu Pardubice a. s. se mění také termín závěrečného duelu našeho divizního A mužstva. To se představí již tuto neděli ve Svitavách a zápas s rezervou Pardubic bude odehrán již ve čtvrtek 13. června od 17.30 pod Hankovým domem.

Ve čtvrtek 6. června došlo k předehráce utkání mezi Lhotou pod Libčany a jabloneckým Mšenem. Jelikož zápas dopadl remízou 2:2, je již nyní jisté, že Dvoru stačí k záchraně divizní soutěže 3 body. Pokud je svěřebnci trenéra Cellera získají tuto neděli ve Svitavách, budeme jen rádi. Když se dočkají až ve čtvrtek v souboji s rezervou Pardubic, byla by to také pěkná rozlučka s ročníkem 2012/2013. Sestup se letos nevyhne Holicím a Semilům. Třetí sestupovou příčku drží Nový Bydžov. Ten, aby náš tým mohl dohnat, musí o víkendu uspět v Semilech a bodovat i v úterní dohrávce s Dobrovicí. Pokud si Dvoráci tři body připíší, rozhodl by o sestupujícím duel závěrečného 30. kola, v němž se utkání v přímé bitvě Nový Bydžov a Lhota pod Libčany. Teoreticky ještě nemusí sestup minout ani Náchod a Pěnčín-Turnov, jejich zlý osud je ale velmi málo pravděpodobný.

Vedle těchto dvou utkání budou v domácím prostředí v této sezoně odehrány již jen dva zápasy. V sobotu 15. června se béčko mužů po dvouletém působení rozloučí s krajským přeborem duelem proti Červenému Kostelci (pod Hankovým domem v 17 hodin) a o den později starší žáci na stejném hřišti přivítají Slovan Broumov (9.30).

Ano je to tak, sezona 2012/2013 se velice rychlým tempem blíží ke svému závěru!

Termíny nové, ale i ty původní, které se neměnily, jsou samozřejmě uvedeny i v kalendáři na titulní straně našeho webu. Zde můžete dění v klubu sledovat pravidelně po celou sezonu. Nechybí ani fanouškovské ankety..

Diskuse

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího,

 • Stačí už jen bod | ronaldo | 11.06.2013 19:41:25 | reagovat

  Dnešní dohrávka N.Bydžov : Dobrovice 1 : 1, k záchraně stačí už jen bod........držíme palce kluci !

 • JEŠTĚ TŘI BODY! | Dvorák | 07.06.2013 01:50:41 | reagovat

  Po čtvrtečním výsledku Lhota p. L. - Mšeno 2:2 je jisté, že k jistotě záchrany divize stačí Dvoru momentálně 3 body!

  • Dnešní deník Sport | čtenář | 07.06.2013 17:25:18 | reagovat

   V dnešním příspěvku ŘEZNÍCI S PÍŠTALKOU je uvedeno jméno našeho klubu.Očekávám reakci, protože nemám dojem v současné době, že by k tomu docházelo.

   • reakce | Fanda fotbalu | 08.06.2013 14:09:58 | reagovat

    Reagovat by měl jistě pan Hampl, asistent trenéra Cellera, který v FAČR kandiduje do Revizní komise! Dočkáme se jeho reakce?

    • vis vic nez ja, co jeste vis? :) | for fanda fotbalu | 08.06.2013 21:18:11 | reagovat

     vis vic nez ja, co jeste vis? :)

     • Nečteš - nevíš :D :D :D | Fanda fotbalu | 09.06.2013 23:06:13 | reagovat

      Vím i to, že byl zvolen :-)))

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing