03.09.2011 12:05

Áčko vyhrálo 7:0 ve Velimi, béčko deklasovalo Polici. Dařilo se i mládeži!

Áčko vyhrálo 7:0 ve Velimi, béčko deklasovalo Polici. Dařilo se i mládeži!

O tomto víkendu se našim kolektivům dařilo opravdu na výbornou!!

MUŽI "A":

FC VELIM - TJ DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM 0 : 7 (0:4)

Divizní áčko má za sebou úspěšný vstup do sezony. Doma dvakrát excelovalo při pětigólové kanonádě (Pardubice BPolepy), ze hřiště Nového Bydžova zase přivezlo cenný bodík (1:1). Tentokrát je ale před svěřenci Miloše Dvořáka úkol zatím nejtěžší. Velim patří tradičně k obávaným soupeřům a v týdnu byla převýšovským týmem v tisku navíc společně s Kolínem označena za největšího kandidáta na postup do ČFL. Ambice chtěli "čevenobílí" potvrdit i proti Dvoru a navíc měli našim borcům co vracet. Vždyť loni pod Hankovým domem inkasovali debakl 7:0 a potvrdili, že se jim u nás vůbec nedaří (bilance 0 1 6 a dva nezdary v poháru). Podobně na tom ale jsou Dvoráci ve Velimi. Na zdejším plácku ze sedmi duelů urvali jen 4 body za remízu 2:2 a jedinou výhru 2:1 (před dvěma lety).

Jenže vše nakonec bylo jinak. Dvoru vyšel zápas fantasticky a už v prvním poločase hosté rozhodli o výsledku. Ve 12. minutě poslal tým do vedení stoper Martin Kruliš a po dalších pěti minutách se prosadil kanonýr Jan Čech - 0:2. Dvůr nepolevoval v aktivitě a odměnou byl třetí gól z kopačky Martina Kilevníka. Domácí nevěděli, kde jim hlava stojí a mohli pykat po dvou průnicích rychlíka Samlera. Jednou ale Kristian zamířil nepřesně a podruhé jej zastavil "červený" faul domácích. Zůstalo jen u žlutého napomenutí, avšak trestem byl pro Velimské čtvrtý gól v jejich síti, který vstřelil Martin Diviš - 0:4.

Po přestávce vyměnil dobře hrajícího Fandu Fejka Radek Gorol a v 55. minutě zvýšil na neuvěřitelných 0:5 svou druhou brankou Martin Kilevník. Aby toho nebylo málo, stejný hráč deset minut poté dokonal hattrick a utkání dál probíhá. Kouč Dvořák mohl v klidu prostřídat a právě jeden z nových hráčů upravil na konečných 0:7. Byl jím Radek Gorol, jenž trefil trestný kop nádherně od břevno do branky!

Přiznejme si: čekal tohle někdo? Odpovědět můžete třebas v diskuzi pod těmito referáty z víkendu...

Fakta - branky: 26., 55. a 65. Kilevník, 12. Kruliš, 17. Čech, 39. Diviš, 81. Gorol. Rozhodčí: Hudeček (Praha). ŽK: 2:3. Diváků: 300.

Sestava Dvora: Ulrych - Volf, Kruliš, Rejl, Ježek - Kilevník (76. Šulc), Holub, Fejk (50. Gorol), Diviš - Čech, Samler (67. Privara).

Miloš Dvořák, trenér TJ Dvůr Králové:„Z přístupu a  výkonu našeho týmu mám velkou radost. Celý mančaft předvedl kolektivní pojetí hry a ukázal, jak se hraje fotbal. Kluci hráli bojovně, s velkou vůlí a snad ani nelze vyzdvihovat jednotlivce. Vezeme tři body, na výši skóre ale radši nebudeme dlouho hledět, protože náš už v neděli čeká další těžký zápas s Novou Pakou.“

Ostatní duely 4. kola: Jablonec B - Trutnov 4:0, Polepy - Náchod 1:1, Nová Paka - Převýšov 0:1, Hradec Králové B - Admira Praha 2:1, Pardubice B - Ústí nad Orlicí 2:2, Nový Bydžov - Kolín 0:6, Pěnčín/Turnov - Mšeno 1:1.

MUŽI "B":

TJ DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 7 : 1 (4:1)

Ani béčko si v roli nováčka krajského přeboru letos zatím stěžovat nemůže. Ano, ze tří duelů mělo na kontě "jen" jednu výhru, ale v tabulce pravdy je na nule. Porážky na hřištích favoritů (Jičín 1:2, Lhota 0:2) rozhodně nejsou ostudou a ještě víc potěšilo vítězství nad rezervou Nového Bydžova (video s góly z utkání ZDE). Tři body potřebovalo béčko i v duelu s Policí a povedlo se. Dvoráci po výborném výkonu deklasovali soupeře výsledkem 7:1.

Účet zápasu otevřel ve 13. minutě kapitán Michal Hruška, jenž využil výborného centru a hlavou usměrnil míč do sítě. Uplynulo snad 30 vteřin, přišla parádní kombinace domácích a na jejím konci byla trefa Matouše Blažka do prázdné branky. Aby toho pro opařené hosty nebylo málo, za další necelou minutku zvýšil již na 3:0 Jirka Kořínek. No, to byl nářez! Po zmírnění ofenzivního tempa sice snížil Pášma na 3:1, že ale nepůjde o žádnou katastrofu, ukázal ve 42. minutě Viktor Marks, jenž gólem do šatny upravil na 4:1.

Po přestávce Dvoráci pokračovali v aktivitě a za odměnu jim byly další tři góly. Škoda jen, že si pod Hankův dům nenašlo cestu více fanoušků. Ti tentokrát dali přednost televiznímu přenosu ze Skotska. I proto neviděli trefu Radka Gorola na 5:1 a v závěru ještě dva góly. Nejprve se parádně opřel do míče Jirka Podolník a účet vydařeného utkání uzavřel mladíček Viktor Marks - 7:1.

Fakta – branky: 13. Hruška, 13. Blažek, 14. Kořínek, 42. a 81. Marks,  58. Gorol, 78. Podolník  – 35. Pášma. Rozhodčí: Kubišta. ŽK: 0:1. Diváků: 100. 

Dvůr Králové B: Kobos (77. Klevcov) – Picha, Doseděl, Hruška (78. Bělina), D. Novák – Podolník, Blažek, Gorol ( 60. M. Otradovský), Čenovský (46. Macek) – Kořínek, Marks

Čeněk Celler, trenér Dvora B: „V tomto utkání podal celý tým velmi dobrý výkon. Poděkování zaslouží všichni za chuť předvést dobrý fotbal a prát se o střílení branek. Doma budeme silní, venku se naši mladí hráči musejí ještě otrkat a naučit se těžké zápasy zvládat.“

Jan Ticháček, vedoucí mužstva Police:Zápas ovlivnil náš nepochopitelný výpadek v úvodu, kdy jsme obdrželi v krátkém sledu 3 branky, což není obvyklé. Sice jsme se trochu vzpamatovali a dali „minikontaktní“ gól na 3:1, ale těsně před přestávkou ho znegoval čtvrtý gól do kabin. Za tohoto stavu jsme těžko sbírali síly na zdramatizování zápasu, naopak jsme ještě inkasovali po chybách, hlavně v defenzivní činnosti, další branky. Soupeř vyhrál zaslouženě. Domů jsme jeli hodně dlouho, protože jsme vezli „těžký ranec.“

Ostatní duely 4. kola: Olympia Hradec Králové - Kratonohy 2:2, Slavia Hradec Králové - Lázně Bělohrad 4:0, Dobruška - Týniště n. O. 1:1, Libčany - Lhota p. L. 2:0, Nový Hradec Králové - Rychnov n. K. 1:0, Česká Skalice - Nový Bydžov 2:1, Broumov - Jičín 2:2

STARŠÍ DOROST:

TJ DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM U19 - FK OEZ LETOHRAD U19 3 : 0 (1:0).

Starší dorostenci zvládli na jedničku svou premiéru na krásném hřišti v Miletíně, kde našli azyl pro podzimní část sezony. V duelu s rezervou ligového Letohradu vyhráli 3:0, když se hrdinou utkání stal Dominik Žaba. Ten dva góly vsítil a jednou trefou se k němu přidal Vojta Vladeka. Pro svěřence Jana Míla šlo o třetí vítězství v řadě a tým se postupně dere na horní příčky tabulky. O ambicích hodně napoví už příští sobota, kdy se Dvoráci střetnou se zatím neporaženým Novým Městem.

Letohrad v tomto utkání ani zdaleka nepůsobil jako mužstvo z konce tabulky. Od začátku utkání tahali za kratší konec domácí. Hosté byli rychlejší, překvapivě důraznější a hlavně fotbalovější. H ráči Dvora působili nervózním dojmem, nebyli si schopní přihrát dvakrát, třikrát po sobě, a tak se na soupeřovu polovinu dostávali jen pomocí dlouhých nákopů. Po jednom takovém nákopu vyhrál vzdušný souboj Duplinszki a Žaba svůj sólový nájezd vyřešil chladnokrevně přes vybíhajícího brankáře - 1:0. Hosté hráli v poli velmi dobře, ale šance měli hlavně domácí. Zezulka, Žaba ani Krušina však neuspěli. Ve druhém poločase se Dvůr v poli trochu zlepšil, ale hru ovládl až v posledních patnácti minutách, kdy po chybách soupeře skórovali Vladeka a znovu Žaba.

Fakta - branky: 9. a 80. Žaba, 73. Vladeka. Rozhodčí: Kubálek. Diváků: 100.

Sestava Dvora Králové: Prokůpek - Albert, Krejsa, Novotný, Zezulka (60. Bednář) - Krušina (85. Sýkora), Vondrouš, Hlava (36. Hák), Klossovski (46. Vladeka) - Žaba, Duplinszki.

Jan Míl, trenér Dvora: "Jsem spokojený pouze s výsledkem. Po herní stránce to moc dobré nebylo. Obrana fungovala celkem dobře, ale dopředu jsme si hlavně v první půlhodině nebyli schopni pořádně nahrát. Letohrad hrál v poli velmi dobře a výsledek je pro ně trochu krutý. Z našeho týmu zaslouží pochvalu za svůj výkon Žaba a Hák."

Zápasy dalších dvorských družstev:

Mladší dorost remizoval v neděli v Podharti s Třebší 1:1.

Starší žáci porazili v neděli ráno Třebeš vysoko 7:0 a vévodí bez ztráty bodu tabulky krajského přeboru.

Mladší žáci hráli v sobotu turnaj v Hostinném, když narazili vedle domácího celku na společné kolektivy Úpa/M. Buky a Úpice/Rtyně.

Starší přípravka na tom byla od 9,00 úplně stejně jako mladší žáci.

Mladší přípravka hraje v neděli turnaj v Horním Starém Městě, kde ji čeká domácí kolektiv a společný celek Hronov/Police.

Ženy mají tento týden volno.

Diskuse

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího,

 • DK | Bedňous | 05.09.2011 12:39:29 | reagovat

  Klobouk dolu kousci! Jen doplním, že první turnaj má za sebou i mladší přípravka, áčko i přes bojovný výkon na body v Horňáku nedosáhlo, naopak béčko přivezlo ze dvou zápasů krásné 4 bodíky.

 • Vejce | Vajíčko | 04.09.2011 20:22:33 | reagovat

  vejce vejce.....

 • nádhera | pitr | 04.09.2011 19:25:13 | reagovat

  Já to tušil/vrátiliNÁM VÝSLEDEK 7-0 s lonska/ je to SUPER jen tak dál DÍKYYYY i Béčku

 • super | Vojta | 04.09.2011 19:07:13 | reagovat

  Tak super skvely vykony =)

 • .. naši nejmenší | Votrc | 03.09.2011 15:16:45 | reagovat

  Mladší žáci získali v Hostinném 3 body, starší přípravka 4.

Stránkování: 1 2

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing