28.10.2017 12:46

Aktuální zpráva z naší soutěže: Bývalý reprezentant Šírl běsnil v divizi, kde inzultoval rozhodčího!

Aktuální zpráva z naší soutěže: Bývalý reprezentant Šírl běsnil v divizi, kde inzultoval rozhodčího!

V závěrečném podzimním kole (pátek 17. listopadu) královédvorské fotbalisty čeká výlet na hřiště nováčka ze Zbuzan. Jeho dres obléká řada bývalých ligových fotbalistů. Marek Kincl, Mario Lička, ale také Radek Šírl. Po dnešku je však takřka jisté, že proti posledně jmenovanému si Dvoráci bohužel nezahrají. Ve 36. minutě dopoledního duelu s Vysokým Mýtem totiž inzultoval rozhodčího Matěje Cichru, načež bylo utkání za stavu 0:1 předčasně ukončeno!

Více o Radku Šírlovi a jeho fotbalové kariéře se dozvíte ZDE!

Zpráva rozhodčího: Červená karta během zápasu. Hrubé nesportovní chování, 36. minuta – hráč Šírl Radek fyzicky napadl soupeře - prudké vražení soupeře oběma rukama do oblasti krku v přerušené hře s následkem pádu, poté ležícího soupeře nakopl do oblasti stehna. Po udělení ČK strčil oběma rukama zepředu do hrudi asistenta rozhodčího a následně zezadu prudce udeřil zaťatou pěstí hlavního rozhodčího do hlavy do oblasti spánku, ucha, což zapříčinilo pád rozhodčího na zem. Tudíž došlo k inzultaci rozhodčího (*dále zpráva rozhodčího) - vedoucí mužstva domácích obeznámen se zněním přestupku (není možno napsat na přední stranu ZoU.)

Doplnění zprávy: Utkání bylo ukončeno ve 36. minutě pro inzultaci rozhodčího hráčem D10 Šírl Radek (81031274). *(pokračování popisu ČK). Při odchodu z HP D10 dále slovně vyhrožoval rozhodčímu slovy: „Já si na tebe počkám, já ti jí napálím opravdu, ať máš důvod to ukončit.“ Poté byl domácími spoluhráči zpacifikován a odveden do kabiny.

Videozáznam z odehrané části utkání najdete ZDE!

Kameraman sice chvílemi neměl svůj den. Ale vše začalo oplácením Šírla protivníkovi za dohrání brankáře Zbuzan. Přesto se zdá, že sudí chtěl Šírlovi i hostujícímu hráči ukázat jen žlutou kartu. Než tak ale učinil, stihl si domácí hříšník "potahat" jak asistenta rozhodčího, tak poté k zemi poslat i hlavního arbitra. Celá anabáze na záznamu začíná v čase 0:56:51.

Osud sobotního utkání 12. kola Fortuna Divize C tak nyní leží na bedrech členů sportovně-technické a hlavně disciplinární komise. Očekávat se dá kontumace ve prospěch hostů (0:3) a především vysoký trest pro bývalého českého reprezentanta, vítěze poháru UEFA, Superpoháru i Ruského poháru. Šestatřicetiletý Šírl si v této sezoně již nejspíš nezahraje.

Jen pro doplnění: ve druhém dopoledním duelu divize C porazilo Mšeno 6:2 soupeře z Čáslavi!

Diskuse

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího,

  • je to jasný | Kolombo | 28.10.2017 14:02:51 | reagovat

    Vysvětlení je na snaze. Zbuzany hrají svá utkání v 10.15. Včera slavil narozeniny plzeňský Daniel Kolář. S ním se Radek Šírl potkal v Plzni v letech 2012-2014. Byl tak na párty nejspíš pozván a hold do ranního zápasu nestihl vystřízlivět. Svoji formu si pak vylil na soupeři a obou rozhodčích.

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing