05.03.2012 13:28

Patnáct branek do sítě účastníka I. B třídy, forma týmu je dobrá!

Béčko řádilo proti Bílé Třemešné, v posíleném kádru vládne pohoda!

Po podzimní části krajského přeboru se fotbalisté dvorské rezervy vyhřívají na vynikajícím třetím místě. První je Lhota, bod před Dvoráky stříbrný Jičín. Jaro už klepe na dveře a je třeba se podívat, jak vypadá kádr béčka, který přes zimu doznal několika změn.

Jak je na tom kádr áčka...

Tak předně si představme situaci v divizním "A" mužstvu. Pokud se podaří tento týden doladit a dopodepsat všechny přestupní lístky a "hostovačky", měl by trenér Miloš Dvořák počítat s tímto kádrem:

Brankáři: Viliam Ulrych, Petr Kobos

Obránci: Jakub Volf, Petr Motyčka, Martin Kruliš, Jiří Rejl, Stanislav Ježek, Patrik Macek

Záložníci: Kristián Samler, Jiří Podolník, František Fejk, Radek Gorol, Martin Kilevník, Martin Diviš, Jan Řežábek

Útočníci: Martin Otradovský, Jiří Kořínek, Jan Čech

Tito hráči se de facto pravidelně účastnili přípravných duelů a budou patřit do kádru áčka. Lavička má samozřejmě zelenou i v týmu rezervy, i zde se ale kádr značně posílil.

Navrátilci i nová jména...

Mezi navrátilce patří především Daniel Urban a Jan Řežábek. Oba hráči kvůli pracovním povinnostem v Praze nastupovali na podzim za tým Kunratic v Pražském přeboru. Dařilo se jim nadmíru úspěšně. Druhý jmenovaný však od zimy pracuje opět "doma" ve Dvoře a spolu s ním se k potěše trenéra Čeňka Cellera do béčka vrátil i "Urbi". Ke všemu naši kanonýři přivedli kamaráda Milana Cvrčka, jenž s nimi hrát v Kunraticích, je odchovancem pražské Slavie a kouče Cellera zaujal i na zimním halovém turnaji Victory Cupu. Z důvodu pracovního a studijního vytížení se do přípravy áčka nezapojil obránce Daniel Novák a na jaře tedy bude oblékat dres béčka. Po konci hokejové sezony snad konečně zase dorazí do kabiny talentovaný Marek Kasan a do kádru dorazila ještě zcela nová čerstvá posila - zkušený Miroslav Semerád oblékal v posledních letech dres Libčan, kde patřil k oporám, známost s Čeňkem Cellerem a pracovní spojení s naším městem jej ale dovedla do našeho týmu. Mrzí snad jen přerušená herní činnost mladíčka Radka Klazara, jenž po návratu z Irska, kde pracoval, ztratil takzvanou fotbalovou motivaci. Třeba jen dočasně - to se teprve ukáže!

No a nyní již kádr béčka...

Kádr rezervy je dostatečně široký a velkou příležitost u trenéra Cellera dostávali v zimním období tradičně i dorostenci. Na další šance v modrobílém dresu se mohou těšit i na jaře talentovaný gólman Jan Prokůpek, důrazný bek Tomáš Novotný, šikovný záložník Jan Hlava a slušný ač nyní zraněný střelec Filip Vondrouš.

Brankáři: Petr Kobos, Jakub Klevcov

Obránci: Daniel Novák, Tomáš Picha, Ladislav Doseděl, Michal Hruška, Marek Kasan, Jan Klust

Záložníci: Miloš Šulc, Matouš Blažek, Miroslav Semerád, Milan Cvrček, Martin Čenovský

Útočníci: Daniel Urban, Viktor Marks, Jan Řežábek

A jaké jsou zimní výsledky béčka?

DK "B" - Olympia Hradec Králové (KP)  2 : 5 (0:3), branky: Řežábek, Marks.

V prvním letošním duelu narazilo béčko na soupeře z krajského přeboru a ve značně kominované odešlo vysoko poraženo. Úvodní poločas byl špatný, ve druhém přišlo zlepšení, ale na lepší výsledek to již nestačilo. Zápas byl premiérou na trutnovském Expol Cupu.

DK "B" - FKM Úpa U19 (dorost)  7 : 0 (1:0), branky: Řežábek 3, Urban, Vondrouš, Macek, Marks.

Chuť si Dvoráci vylepšili týden na to proti ligovým dorostencům Trutnova. Z mnoha šancí naši borci vytěžili sedm branek, když se hattrickem prosadil Jan Řežábek.

DK "B" - Slovan Broumov (KP)  6 : 0 (2:0), branky: Marks 2, Doseděl ml, Klust, Hlava, Urban.

I proti soupeři z KP Hradecka si naši hráči připravili střelecké hody. Opět v jiné sestavě, opět s jinými jmény střelců. Hlavně ale také s posilou Milanem Cvrčkem, jenž do týmu zapadl jedna báseň! Zahrál si i syn Ladislava Doseděla, gólem se prosadili mladíci Jan Klust a Jan Hlava.

DK "B" - FK Trutnov "A" (divize)  1 : 2 (0:1), branka: Urban.

Jeden z nejhodnotnějších přípravných duelů sehrálo béčko proti diviznímu Trutnovu. Dvoráci předvedli bojovný výkon a ani přes porážku 1:2 se neměli za co stydět. Gólově se prosadil jen Daniel Urban, ale důležitější než výsledek byla předvedená hra.

DK "B" - Police nad Metují (KP)  2 : 1 (1:0), branky: Doseděl st., Marks.

Cennou výhru si béčko připsalo proti Polici. Ta sice v Expol Cupu ani jednou nebodovala, proti našim hráčům ale byla blízko úspěchu. Na úvodní gól Ládi Doseděla totiž dokázal soupeř odpovědět a výhru "modrobílým" zajistilo až sólo Vikiho Markse v poslední minutě utkání!

DK "B" - FK Náchod "A" (divize)  1 : 1 (0:0), branka: Šulc.

Jestli si slova chvály tým vysloužil proti Trutnovu, pak v duelu s Náchodem doslova zazářil. Domácí na své umělce v zimě neprohráli, a krom duelů s Hradcem B a Olympií HK, vždy brali vítězství. Tentokrát ale prohrávali po brance Miloše Šulce a vyrovnat se jim proti bojovnému soupeři podařilo až deset minut před koncem. Nebývá zvykem, aby trenér pochválil celé mužstvo, tentokrát se tak ale formou SMS zpráv stalo...

DK "B" - Bílá Třemešná (I. B třída)  15 :2 (5:1), branky: Urban 5, Řežábek 3, Marks 2, Doseděl st., Macek, Blažek.

Zatím poslední duel odehrálo béčko proti soupeři z I. B třídy. Předchozí dva duely skončily výhrou Dvora 2:1 a 4:2, a tak se čekalo, že soupeř opět bude sympaticky klást odpor. Tentokrát ale dopadlo vše jinak. Obrana Třemešné absolutně nezvládala rychlé dvorské přechody z vlastní poloviny a trio Urban, Řežábek, Marks šlo snad dvacetkrát v zápase takřka od poloviny hřiště samo na branku. Podobně padlo tak 13 z patnácti gólů, a tak se zrodil rekordní výsledek 15:2. Krásným lobem se prosadil Mates Blažek, pět branek dal ve druhé půli Dan Urban, dvěma trefami na sebe upozornila posila Miroslav Semerád a již v úvodní čtvrthodině si hattrick připsal nejlepší hráč utkání Jan Řežábek. V tomto nasazení jen pokračovat!

Generálku na ostrý jarní start odehrají svěřenci Čeňka Cellera v neděli 11. března v Cerekvici. Druhou polovinu sezony pak zahájí v Novém Bydžově (17. 3., od 10h v Chudonicích) a poté následuje šlágr jara proti vedoucí Lhotě pod Libčany (25. 3., 14h v Trutnově).

TERMÍNOVÁ LISTINA - JARO 2012

Diskuse

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího,

  • přestup | nový | 05.03.2012 19:31:19 | reagovat

    Změnil někdo hostování za přestup. Díky za odpověd.

Stránkování: 1 2 3

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing