06.06.2011 17:22

Béčko vyprovodilo Slavii pěti góly, Doseděl vsítil tři!

TJ Dvůr Králové nad Labem "B" - FC Slavia Hradec Králové 5:2 (2:1).

Do utkání vstoupil Dvůr velmi dobře, v 5. minutě zahrál Řežábek rohový kop na přední tyč a Dosedělova hlavička znamenala vedení 1:0. Ve 12. minutě zahrával Doseděl trestný kop ze vzdálenosti pětatřiceti metrů a dělovka do levé šibenice znamenala vedení 2:0. Od 25. minuty se jako již tradičně domácí hra rozplynula v řadě nepřesných přihrávek, minimálního pohybu a dalších hrubých chyb. Toho hosté využili ke snížení Lánem na 2:1.
V začátku druhého poločasu mdlý výkon pokračoval, a tak hosté v 55. minutě vyrovnali Klicnarem na 2:2. Až po této brance se domácí vzpamatovali a v 69. minutě Kořínek hlavou opět vrátil družstvo do vedení 3:2. Zlepšený výkon přinesl i po dvou zahozených brankových příležitostech Řežábkem, v 78. minutě ale dokázal Urban po samostatné akci zvýšit vedení na 4:2. V 90. minutě byl faulován v pokutovém území Urban a penaltu proměnil zkušený mazák Doseděl ve svůj třetí úspěch v utkání, čímž stanovil konečný výsledek na 5:2.

Fakta – branky: 5., 12. a 90. z pen. Doseděl, 69. Kořínek, 78. Urban – 36. Lán, 55. Klicnar. Rozhodčí: Hrabík. ŽK: 2:3. Diváků: 150.

TJ Dvůr Králové n. L. B: Daniel – Picha, Doseděl, Hruška, Ruprich – Fejk (65. Macek), Hůlka, Blažek, Řežábek (75. Marks) – Kořínek, Urban.

Čeněk Celler, TJ Dvůr Králové n. L.: „Utkání se hrálo v úmorném vedru a s výsledkem jsem velmi spokojen. Těší mě také, že zaručené předzápasové informace o jakémsi prodeji utkání mohou jít ´někam´.“