02.06.2013 19:27

Cellerova parta našla střelecký apetit, odneslo to Ústí!

Cellerova parta našla střelecký apetit, odneslo to Ústí!

Zvládli další zápas s nožem na krku! Dvorští divizní fotbalisté vyhráli v sobotu na hřišti ústecké Jiskry. Nutno dodat, že na tamním stadionu se často neboduje. Pro naše hráče vítězství znamená důležité tři body, záchrana divizní příslušnosti ale jistá zdaleka není. Do konce soutěžního ročníku 2012/2013 zbývá Dvorákům odehrát dvě utkání. Za týden ve Svitavách, v derniéře pak doma s rezervou Pardubic.

Muži "A"

Jiskra Ústí nad Orlicí – TJ Dvůr Králové nad Labem 2:4 (1:3).

Utkání na ústeckém stadionu se hrálo za silného deště a před mizivou návštěvou. O osudu zápasu rozhodl již první poločas, když si o záchranu bojující hosté vypracovali dvougólový náskok, který si pohlídali až do konce.

Už před týdnem nastoupili dvorští hráči po delší době v kompletním složení a na jejich hře to bylo znát. Dobrý výkon z duelu proti Náchodu (3:1) navíc dokázali zopakovat i v sobotu. Zpočátku vyrovnaný zápas se zlomil po osmnácti minutách. V domácí šestnáctce se srazil obránce s brankářem a v nastalé situaci se nejlépe zorientoval Jarda Moník, jenž uklidil míč do opuštěné branky. Pro našeho středopolaře šlo o premiérovou branku ve dvorském klubu.

MONDO, DAL SIS NA ČAS, ALE PŘESTO GRATULUJEME A AŤ TI TO U NÁS STŘÍLÍ DÁL!

Vedení však hostům dlouho nevydrželo. Soupeř totiž ve 27. minutě nádhernou ranou Tomáška do šibenice srovnal na 1:1. Jako rozhodující se ukázala dvouminutovka krátce po uplynutí půlhodiny hry. Nejprve totiž vrátil náskok hostům hlavičkující Martin Kilevník, minutu po něm utekl obraně další Martin, tentokrát Otradovský, a přesnou střelou zvýšil již na 1:3.
Po přestávce domácí usilovali o zvrat a v 54. minutě se mu i přiblížili kontaktní brankou Grepla. Naštěstí se ale drama nekonalo. 60. minuta totiž patřila sólu střelecky oživlého Fandy Fejka, jenž obešel dva hráče a umístěnou ranou nedal gólmanovi šanci – 2:4. Dvoráci vyhráli v náročném souboji zcela po zásluze.

Fakta – branky: 26. Tomášek, 56. Knápek – 18. Moník, 31. Kilevník, 32. Otradovský, 60. Fejk. Rozhodčí: Pečenka (České Budějovice). Hráno bez karet. Diváků: 30.

Jiskra Ústí nad Orlicí: Křivka – Roupec, Felgr, Hudec, Tomášek – Grepl, P. Falta (67. Rejda), Vaňous, Pászto, Knápek – Ráb (82. M. Falta).

TJ Dvůr Králové nad Labem: Ulrych – Blažek, Kruliš, Rejl, Ježek – Kilevník, Moník, Fejk, Čenovský (74. Macek) – M. Otradovský (68. Klazar), Samler.

Čeněk Celler, trenér TJ Dvůr Králové nad Labem: „Pro naše družstvo velmi důležité utkání probíhalo na těžkém terénu za trvalého deště. Během prvního poločasu si obě družstva vypracovala i díky terénu dostatek brankových příležitostí, ale realizace byla na naší straně. Po přestávce dokázali domácí snížit, ale závěrečné střelecké slovo měl Fejk, který stanovil na konečných 4:2 v náš prospěch. Naši hráči zasluhují pochvalu za naprosto zodpovědný přístup k utkání a potěšující byla především realizace brankových příležitostí.“ 

Další výsledky 28. kola: Jiskra Mšeno - SK Semily 5:4, FK Náchod - TJ Svitavy 5:6, FK Pěnčín-Turnov - Sokol Lhota pod Libčany 1:0, Sparta Kutná Hora - FK Pardubice B 1:4, 1. FK Nová Paka - SK Holice 4:1.

Odloženy byly duely: SK Viktorie Jirny - FK OEZ Letohrad a RMSK Nový Bydžov - FK Dobrovice.

Aktuální tabulka soutěže ZDE!

Muži "B"

Utkání TJ Dvůr Králové nad Labem B - FK Jaroměř bylo ODLOŽENO!

Aktuální tabulka soutěže ZDE!

Starší dorost

Utkání FK Náchod - TJ Dvůr Králové nad Labem U19 7:0 bylo PŘEDEHRÁNO již 8. května!

Aktuální tabulka soutěže ZDE!

Starší žáci

TJ Červený Kostelec - TJ Dvůr Králové nad Labem U15 2:0 (1:0).

Aktuální tabulka soutěže ZDE!

Mladší žáci

DK - Broumov 0:0.

DK - RSCM Rozkoš 0:1 (0:1).

DK - TJ Červený Kostelec 2:1 (1:1), branky: Ondřej Vítek, Filip Hanek.

Starší přípravka

DK - Broumov 2:2 (1:2), branky: Ondřej Vítek, Šimon Říha

DK - RSCM Rozkoš 5:0 (2:0), branky: Matyáš Říha 2, Dominik Knutson, Mikuláš Holub, Aneta Sováková.

DK - TJ Červený Kostelec 3:0 (2:0), branky: Ondřej Vítek 2, Josef Vognar.

Mladší příravky

DK A - Hradec Králové 2:7.

DK A - Jaroměř 7:3.

Sestava (počet gólů) Dvora Králové: Adam Diviš - Pavel Kraus (4), Šimon Tauber (1), Tomáš Kareš (1), Pepa Hanzlíček (2) a Ondra Fischer (1).

DK B - Hradec Králové 5:3.

DK B - Jaroměř 5:0.

Sestava (počet gólů) Dvora Králové: Patrik Adámek - Tomáš Formánek (3), Jakub Langpaul (3), Adam Horáček, Lukáš Formánek (2), Jakub Vágner (2) a Honza Bujárek.

Všem klukům patří od trenérů, rodíčů a dalších fanoušků jedno velké DĚKUJEME!

Ženy

TJ Dvůr Králové nad Labem - Zámrsk 3:0 (3:0).

Fakta - branky: Šubrtová, Zemánková, Zaplatílková.

TJ Dvůr Králové nad Labem: J. Stránská - Šturmová, Johnová, Zaydlarová, Zítková - Zemánková, Zaplatílková, Šubrtová, Kubíčková - Šimková (Štuláková), Rychterová.

Aktuální tabulka soutěže ZDE

Diskuse

Příspěvky diskuse

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing