29.09.2012 14:37

Cenný bod z Turnova vystřelil svému týmu Martin Čenovský!

Cenný bod z Turnova vystřelil svému týmu Martin Čenovský!

Byl tu další fotbalový víkend a s ním i řada otázek, na něž musela naše družstva najít odpovědi:

 • Udrží si týden před šlágrem divize Dvoráci druhou příčku v tabulce?
 • Přidá gólman Vilda Ulrych již pátou nulu v probíhajícím ročníku?
 • Vyhraje konečně dvorská rezerva v krajském přeboru?
 • Prosadí se střelecky řecká posila v dresu béčka proti Novému Bydžovu?
 • Potvrdí fotbalistky v Kuksu proti Sázavě vítězství z minulého kola?

Otázek by se našlo i víc, zde jsou každopádně odpovědi:

MUŽI "A"

FK Pěnčín-Turnov – TJ Dvůr Králové nad Labem "A" 1 : 1 (0:0).

Naši divizní fotbalisté se v neděli představili na hřišti Turnova, kde se jim v předchozích sezonách dařilo. Naposledy zde vyhráli loni šťastně 2:1. Podobný výsledek by se Dvorákům líbil i tentokrát, duel ale byl hodně těžký. Domácím se totiž v letošním ročníku zatím nedařilo podle představ a na někom se jednou prostě chytit musí. Štěstí, že to nebylo právě v neděli. Vedle Radka Klazara, který před týdnem odešel na hostování do ligového Hradce Králové, totiž scházeli i Jirka Podolník, Kristián Samler, nadále také Jakub Volf s Martinem Otradovským, ke všemu i distancovaný Martin Kilevník! Premiéru si naopak odbyla řecká posila Chris Chalkias.  

Domácí hráči měli hned v úvodu zápasu tři velké šance. Ale jak Zeman, tak Bárta s Bernátem nedokázali Vildu Ulrycha prostřelit. Když ani naši borci nedovedli svou velkou šanci proměnit, skončila půle bez branek. Turnov měl více ze hry, své šance nedokázal proměňovat a ačkoliv měl opticky více ze hry,neskóroval.

„Kdybychom vedli po půli 4:2, tak by to asi odpovídalo. Jinak to ale bylo bez branek, což byla pro nás spíše ztráta. Tři velké šance jsme zazdili, to je velká škoda," řekl kouč Broschinský bezprostředně po zápasu.

Domácí chtěli zápas rozhodnout, podařilo se jim dostat do vedení zásluhou Pavla Bernáta, který otevřel skóre v 58. minutě - 1:0. Dvoráci ale naštěstí dokázali po nedůrazu obrany domácích brzy vyrovnat zásluhou krásné střely Martina Čenovského - 1:1. Domácí chtěli vyhrát, bojovali, ale více branek už se jim nepodařilo vsítit, a tak zápas skončilo nerozhodně. Turnov tak klesl až na 14. místo divizní tabulky, naopak naši fotbalisté si i před nedělním šlágrem divize proti třetímu jabloneckému Mšenu udržli druhou příčku! Zápas by si neměl nikdo nechat ujít, vždyť Mšeno je farmou ligového Jablonce a hrají za něho i borci, jako například střelec Vukovič! Tak v neděli 7. října všichni naviděnou pod Hankovým domem - Dvoráci potřebují Vaši podporu!

Fakta – branky: 58. Bernát –  66. Čenovský. Rozhodčí: Janoch (Plzeň). ŽK: 2:1. Diváci: 240. 

FKP Turnov: Hyka – Novotný (55. Koubek), Vít, Horák, V. Hurt – D. Hurt, Hybner, Brett (75. Vavřich), Bernát – Zeman (85. Dospěl), Bárta.

TJ Dvůr Králové nad Labem "A": Ulrych – Rejl, Kruliš, Doseděl st., Ježek – Chalkias (55. Macek), Fejk, Moník, Čenovský (89. Picha) – Privara (80. Doseděl ml.), Řežábek.

Video ze druhého poločasu najdete ZDE!

Jan Broschinský, trenér FK Pěnčín/Turnov: „Spravedlivá remíza to není. My jsme měli mnohem více šancí a mohli jsme rozhodnout už v první půli. Kluci makali, ale nedaří se zakončovat. Hráči musí makat a prát se. Zatím jsme ve velké krizi."

Ladislav Doseděl, trenér TJ Dvůr Králové: „V utkání nám bohužel scházeli další tři členové základní sestavy, přesto si vezeme cenný bod. Domácí tým je sice v tabulce až na 14. místě, ale podle mě půjde nahoru. Soupeř hrál kombinačně dobře a my si musíme remízy vážit. Samozřejmě šlo i vyhrát, ale porážka by pro dobře hrajícího soupeře nebyla zasloužená."

Ostatní výsledky 8. Kola – sobota 10.15: Jiskra Mšeno – FK Náchod 5:0 (5:0)16.30: Viktorie Jirny – FK Pardubice B 2:0 (2:0), Jiskra Ústí nad Orlicí – Sokol Lhota pod Libčany 0:3 (0:3), SK Holice – SK Semily 1:2 (0:1), FK OEZ Letohrad – FK Dobrovice 0:1 (0:0), 1. FK Nová Paka – TJ Svitavy 1:1 (0:1)Neděle 16.30: RMSK Nový Bydžov – Sparta Kutná Hora 0:2 (0:1).

Aktuálně můžete sledovat vývoj v divizní skupině C ZDE

MUŽI "B"

TJ Dvůr Králové nad Labem B – RMSK Nový Bydžov B 1 : 4 (1:1).

Dvorská rezerva na domácím hřišti opět propadla. V úvodu sice byla lepší než její soupeř z Nového Bydžova, vstřelit gól ale dokázal jen v dobré formě hrající Patrik Macek. Do poločasu dokázali hosté vyrovnat a po pauze přidali další dvě branky. V 67. minutě oslabil svůj tým Martin Kilevník, jenž za úder protihráči uviděl po zásluze červenou kartu. V závěru hosté doladili výsledek na 1:4 a propast oslabeného domácího celku se na posledním místě tabulky prohlubuje.

Fakta – branky: 17. Macek – 29. a 54. T. Vaněk, 63. Karanský, 81. Langr. Rozhodčí: Vancl (Deštné v O. h.). ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (67. Kilevník). Diváků: 80.

TJ Dvůr Králové B: Švejdar – Picha, Doseděl st., Hruška, Rejl (46. Hlava) – Kasan (46. Kilevník), Macek, Chalkias, Blažek – Žaba (79. Vondrouš), Doseděl ml.

RMSK Nový Bydžov B: Cejnar – F. Vincour, Matějka, Prokopec, Šorm – Langr, Tlustý, Zich (63. Pospíšil) – T. Vaněk, Karanský (67. Valenta) – Dítě (81. Přikryl).

Aktuálně můžete sledovat vývoj v krajském přeboru ZDE

STARŠÍ DOROST

TJ Dvůr Králové nad Labem U19 – FC Hlinsko 4 : 2 (1:1).

Starší dorostenci zvládli přímou bitvu o 4. místo a na pěkném hřišti v Miletíně přestříleli sympaticky hrající Hlinsko 4:2. První poločas ale ze strany Dvora nebyl zrovna košer. Hosté zaslouženě vedli od 15. minuty a teprve vyrovnávací gól Vaška Háka do šatny změnil obraz hry. Brzy po přestávce se střelecky prosadil loňský žák Martin Zapadlo, a když zvýšil na 3:1 elitní kanonýr mužstva Dominik Žaba, bylo rozhodnuto. Hosté sice v poslední minutě ještě dokázali snížit, zaslouženou výhru ale v nastavení pojistil svou druhou trefou Zapadlo.

Fakta – branky: 44. V. Hák z pen., 47. a 90. (+3) Zapadlo, 72. Žaba – 15. Švec, 90. Jeníček. Rozhodčí: Beránek. Hráno bez karet. Diváků: 30.

TJ Dvůr Králové nad Labem U19: Dobřichovský – D. Machek, Bednář (82. V. Machek), Duplinszki – M. Hák (63. R. Machek), Hlava, Krušina (85. Mertlík), V. Hák – Zapadlo, Žaba.

Jan Míl, trenér Dvora: „Vítězství nad sousedem v tabulce se nerodilo vůbec lehce. Prakticky celý první poločas jsme měli problémy s rozehrávkou a soupeř nás svým dobrým pohybem a důrazem do ničeho nepouštěl. Navíc potrestal naši chybu vedoucím gólem. Až ke konci poločasu jsme začali mít mírně navrch a těsně před přestávkou vyrovnali z penalty. Za druhý poločas už jsme si vyhrát zasloužili. Kromě pěkných gólů jsme ještě dost šancí zbrkle zahodili, ale to nás naštěstí už nemuselo mrzet. Pochvalu za výkon zaslouží především David Machek, Krušina a Zapadlo.“

Aktuálně můžete sledovat vývoj ve Východočeském přeboru U19 ZDE

STARŠÍ ŽÁCI

FC Kostelec/Častolovice – TJ Dvůr Králové nad Labem U15 4 : 0.

Starší žáci pod vedením kouče Matouše Blažka vstřebávají jednu porážku za druhou, není ale třeba smutnit. Každý zápas totiž nově tvořícímu týmu přidává na zkušenostech a potěšitelné je, že bojovnost mladým Dvorákům nechybí. Tentokrát je čekal nedělní duel na hřišti Kostelce nad Orlicí, kde prohráli 0:4.

Aktuálně můžete sledovat vývoj v krajském přeboru U15 ZDE

ŽENY

TJ Dvůr Králové nad Labem - SPS Sázava u Lanškrouna 0 : 5.

Dvorské fotbalistky před týdnem vyhrály v Benecku 3:1, doma v Kuksu to ale měly v neděli hodně těžké. Přijel totiž soupeř od Lanškrouna, a ten většinou na náš tým uměl – nejinak tomu bylo i tentokrát, vyhrál totiž 5:0!

Aktuálně můžete sledovat vývoj III. ligy žen ZDE

Termínovka

Diskuse

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího,

 • Kilo | PITR | 04.10.2012 19:37:04 | reagovat

  Jaký trest dostal Kilo

  • dost | Votrc | 04.10.2012 23:41:20 | reagovat

   5 zápasů

   • dost | pitr | 05.10.2012 08:26:19 | reagovat

    Takže kdy muže nastoupit za Áčko.

    • pozdě | Votrc | 05.10.2012 14:59:29 | reagovat

     11. listopadu doma proti Svitavám. Pokud nebude trest zkrácen, přijde o zápasy se Mšenem, v Bydžově, s Kutnou Horou, v Náchodě a s Ústím.

 • béčko | ivo | 30.09.2012 09:53:10 | reagovat

  Tak jsem přišel podpořit béčko, ale to je výkon snad urovně okresního přeboru/ještě že výkon hostu ušel/ a to se nechá ještě Kilo vyloučit. Příště pojedeme radši do Třemešné.

  • Béčko | M.Novotný | 30.09.2012 14:40:57 | reagovat

   To byla hra opravdu tak hrozná? M.

   • béčko | Rosta | 30.09.2012 20:33:36 | reagovat

    možná ještě horší než hrozná,ale hlavně absolutně cdevzdaný výkon

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing