04.01.2013 19:43

ČTĚTE POZORNĚ! Je nutné si (nejlépe již v lednu) uhradit členský příspěvek k FAČR!

ČTĚTE POZORNĚ! Je nutné si (nejlépe již v lednu) uhradit členský příspěvek k FAČR!

Vážení hráči našeho klubu, trenéři, funkcionáři, pořadatelé fotbalových utkání, ale také členové klubu a fanoušci – věnujte prosím pozornost této důležité zprávě!

Již v loňském kalendářním roce jsme zaznamenali novinky týkající se změny názvu Českomoravského fotbalového svazu na Fotbalovou asociaci České republiky. Ta mimo jiné zavedla členský poplatek všech členů jednotlivých klubů. ČLENSKÝ POLATEK SE PLATÍ KAŽDOROČNĚ! Proto je nutné, aby si jej každý člen našeho klubu uhradil – ať už jde o hráče, trenéra, jakéhokoliv jiného člena realizačních týmů, funkcionáře, pořadatele či dalšího člena klubu (fanouška).

V loňském roce ještě uhradil za všechny své členy členský poplatek náš klub. Od roku 2013 si však zaplatí poplatek každý sám!

 • Platba členského příspěvku za mládež je stanovena ve výši Kč 100,-. Za mládež pro potřeby tohoto metodického pokynu jsou považovány osoby roku narození 1995 a mladší.
 • Platba členského příspěvku pro dospělé hráčky a hráče je stanovena ve výši Kč 200,-!
 • Platba členského příspěvku za seniory je stanovena ve výši 100,- Kč. Za seniory pro potřeby tohoto metodického pokynu jsou považovány osoby roku narození 1943 a starší.

Co je tedy pro každého nejdůležitější? Na webu http://clenstvi.fotbal.cz/vyhledavani/ najdete nyní seznam všech osob registrovaných do FAČR v roce 2012. U hráče je šedý puntík, který po uhrazení členského poplatku změní barvu na zelenou – BEZ TOHOTO KROKU NEMŮŽE HRÁČ ANI FUNKCIONÁŘ ZASÁHNOUT DO JARNÍCH BOJŮ AKTUÁLNÍ SEZONY! Je nutné si uhradit členský poplatek od 1. ledna do 28. února!!

Všechny členy našeho klubu najdete na zmíněném webovém odkazu zadáním čísla našeho klubu: 5250071.

JAK ZAPLATIT ČLENSKÝ POPLATEK?

ČÍSLO ÚČTU:              369000369/0800

VARIABILNÍ SYMBOL:    rodné číslo přihlašované osoby

ČÁSTKA:                    200,- (mládež do ročníku 1995 a senioři před 1943 pouze 100,-)

PROSÍME, UHRAĎTE SI ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY CO NEJDŘÍVE, NÁSLEDNĚ SLEDUJTE NA WEBU FAČR ZMĚNU PUNTÍKU Z BARVY ŠEDÉ NA BARVU ZELENOU.

Kdo členem našeho klubu není a chtěl by se stát, případně nenašel své jméno na webu (z jakéhokoliv důvodu) http://clenstvi.fotbal.cz/vyhledavani/, ten nechť se co nejdříve ozve sekretáři našeho klubu, Tomáši Otradovskému, na číslo 604 125 228.

Zároveň dochází ke změně názvu našeho klubu. Do nynějška měli všichni hráči na registračním průkaze uveden název klubu DVŮR KRÁLOVÉ, od jarní části sezony bude na registraci figurovat název - Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem.

Podrobnější postup pro stávající členy našeho klubu přinášíme zde, noví členové našeho klubu najdou pokyny v příloze této zprávy pod článkem.

Stávající člen

Dne 1. 1. 2013 dojde k obnovení členské databáze vymazáním všech chybných či nespárovaných přihlášek (červení). Následně převedeme do veřejné databáze všechny aktivní členy FAČR (zelené). Členové aktivní v roce 2012 (zelení) budou až do uhrazení členského příspěvku za rok 2013 – aktivní, ale čekající na platbu (šedivý).

Způsob úhrady na rok 2013

1.      Teprve od 1. 1. 2013 je možné zasílat členské příspěvky pro rok 2013 na účet 369 000 369/0800.

2.      Úhrada členského příspěvku za jednotlivce – variabilním symbolem je jeho RČ

3.      Úhrada členského příspěvku za více členů najednou (hromadná platba) – variabilním symbolem je námi vygenerovaný VS – aplikace na portálu členství.

4.      Příspěvky u stávajících členů musí být uhrazeny nejpozději do 28. 2. 2013 na účet 369 000 369/0800.

 

Zánik (zrušení) členství v závislosti na úhradě členských příspěvků

1.      Členský příspěvek je každý člen FAČR povinen uhradit za jednotlivce nebo prostřednictvím hromadné platby (vygenerování VS na portálu členství), a to poukázáním příslušné částky na zvláštní účet FAČR č. 369000369/0800, a to nejpozději do 28. 2. 2013.

2.      V případě, že člen FAČR neuhradí členský příspěvek do 28. 2. 2013, bude vyzván k úhradě v termínu do 31. 3. 2013 – výzva prostřednictvím portálu členství (od 1. 3. 2013).

3.      V termínu od 1. 1. 2013 do 31. 3. 2013 bude stávající člen do doby uhrazení členského příspěvku (šedivý).

4.      Pokud člen příspěvek neuhradí do 31. 3. 2013, zaniká jeho členství ve FAČRod 1. 4. 2013 bude z veřejné databáze vymazán.

5.      Osoby, kterým zaniklo členství, dle bodu 4 budou v případě dalšího zájmu o členství ve FAČR muset podat novou přihlášku za člena FAČR dle tohoto metodického pokynu – „nový člen“.

Diskuse

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího,

 • Neuhrazený příspěvek | Celler | 02.03.2013 12:57:24 | reagovat

  Seznam členů kteří neuhradily členský příspěvek vzhledem k FAČR (nutno uhradit nejdéle do 29. 3. 2013 - výše úhrady dle směrnice). Andrle Lukáš, Bělina Jan, Bělina Josef, Bláha Josef, Bouška Josef, Doseděl Ladislav, Hák Michal, Havel Tomáš, Honců Miloš, Horák Filip, Janičo Ladislav,Jarolímek Tomáš, Kašpar Luboš, Kazda Matyáš, Klenovski Vladimír,Klust Jan st., Knutson Dominik, Kobos Petr, Kocáb Rudolf, Krausová Nela, Krausová Nikola, Kropáček Ladislav, Mertlík Lukáš, Němeček Josef, Nohejl Karel, Novák Lukáš, Paleček Tomáš, Pastvová Markéta, Pavlis Vladimír, Pelák Jiří, Rejchrt Patrik,Renner Jiří, Rubáček Ladislav, Ruprich Josef, Rychtrová Kateřina, Řehák Stanislav, Sekyra Jan, Semeniuk Miloslav, Sojka David ml., Sojka David st., Stránský Jakub, Šévl Marek, Šturma Zbyněk, Tauber Šimon, Tichovský Daniel, Ulrychová Aneta, Valeš Daniel, Vaníček David,Veverka Jan, Vitebský David, Volf Michal, Zajíček Jaroslav, Zapadlo Martin.

 • Zpráva | Celler | 01.03.2013 10:03:32 | reagovat

  Trutnov - Dvůr Králové A 2:3 (0:3) utkání ZT. Branky za DK: Rejl, Klazar a Kilevník. Sestava: Ulrych - Ježek (46. Podolník), Kruliš, Rejl, Volf - Blažek (30. Kilevník), Moník, Podolník (40. Fejk), Čenovský (75. Hák)- Otradovský (75. Žaba), Klazar. Utkání velmi dobré úrovně,ve kterém se nám dašilo především v I. poločasu a ve druhém poločasu jsme nedokázali proměnit několik dobrých příležitostí ke zvýšení skore. Poslední utkání ZT se hraje v neděli od 13.00 hodin na UMT v Náchodě proti Olympii Hradec Králové.

 • Program | Celler | 25.02.2013 14:49:55 | reagovat

  Nejbližší program družstva mužů: Čtvrtek 28. 2. 2013 v 17.30 Trutnov - DK komb. hřiště UMT Trutnov, Neděle 3. 3. 2013 ve 13.00 Dvůr Králové - Olympia HK, hřiště UMT Náchod. Jedná se o poslední přípravu před zahájením mistrovských utkání divize. Doufám, že ples, který se koná v pátek 1. 3. 2013, tuto poslední přípravu neznehodnotí.

 • Zpráva | Celler | 25.02.2013 14:45:54 | reagovat

  SK Převýšov - Dvůr Králové 6:0 (0:0) - přípravné utkání na UT v Chudonicích (Nový Bydžov). Sestava DK: Ulrych - Ježek, Kruliš, Rejl,Volf (46. Picha) - Podolník, Otradovský, Macek,Moník,Čenovský (46. Marks) - Klazar. V nedělním utkání se proti třetiligovému Převýšovu povedl pouze I. poločas ve kterém si naši hráči plnili svoje úkoly. Do druhého poločasu soupeř poslal nových osm hráčů a ti naše družstvo prudkým nástupem a vstřelenými brankami odkázali do role přihlížejících a utkání skončilo naším debaklem.

 • Zpráva | Celler | 25.02.2013 14:39:18 | reagovat

  6. kolo ZT v Náchodě. Dvůr Králové - Lhota p. L. 2:3 (2:0)- branky za DK: Samler, Kruliš. Sestava DK I. poločas: Ulrych - Volf, Kruliš, Rejl, Ježek - Kilevník, Moník, Podolník,Čenovský - Klazar, Marks Sestav DK II: poločas: Švejdar - Picha, Kruliš, Rejl, Macek - Kilevník, Moník, Podolník, Samler - Klazar, Marks. Úvod utkání zastihl naše hráče v nedbalkách a rychle prohrávali již v 7. minutě 2:0. V dalším průběhu poločasu nevyužili brankové příležitosti především Ježek, Klazar a Marks. V druhé půli jsme opět zaspali úvod a soupeř zvýšil na 3:0. Poté naši hráči v dalším průběhu dokázali snížit na 2:3 a Podolník měl na kopačce vyrovnání, ale bohužel neuspěl. Hrálo se za trvalého sněžení na velmi těžkém terénu.

 • prohra | adam | 24.02.2013 19:36:01 | reagovat

  Včera prohra 2 Včera prohra2-3 a dnes 0-6 v Převýšově ....no asi se šetří na mistráky.

Stránkování: 1 2 3 4 5

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing