12.05.2012 11:47

Vedle dospělých kolektivů hráli o víkendu také dorostenci, žáci, přípravky a ženy.

Divizní áčko prohrálo v Náchodě, rezerva nevyzrála na hradeckou Slavii!

Začli to svým turnajem pod Hankovým domem borci z přípravky, pokračovali další zástupci klubu. Vyhrát ale dokázali jen starší žáci, kteří i díky hattricku kanonýra Martina Zapadla porazili hradeckou Olympii 4:2! Fotbalový víkend si můžete připomenout i v přílohách tohoto článku. Najdete je dole a jde o stránky Krkonošského deníku s ohlédnutím za děním v celém kraji a okrese. Nechybí samozřejmě tabulky...

MUŽI "A"

FK Náchod - TJ Dvůr Králové nad Labem "A"  5 : 3 (3:2).

Do gólově úrodného zápasu vlétli lépe domácí fotbalisté, kteří po půl hodině hry vedli třígólovým rozdílem. Poté ale zvolnili a naši borci se ještě do přestávky vrátili do hry. Nejprve se prosadil ve 32. minutě Jirka Rejl a minutu před odchodem do šaten snížil na 3:2 Jan Čech.

Dvorákům patřil i start do druhého poločasu a zaslouženého vyrovnání se svěřenci kouče Dvořáka dočkali v 64. minutě, kdy se prosadil Kristián Samler. Dokonalý obrat se ale Dvoru nepodařil. V rozmezí od 74. do 79. minuty přidali domácí další dva góly a duel dovedli do vítězného konce.

Zápas jen potvrdil, že na Náchod naši hráči prostě neumějí zahrát. Podlehli již v několikátém případě, ačkoliv domácí patří v sezoně do spodní části tabulky. Velká škoda, protože po podobných výkonech a ztrátách opět, stejně jako loni, přicházíme o velmi pěkná umístění.

Fakta – branky: 21. Moravec, 26. Škoda, 29. Hubka z pen., 74. Malý, 79. D. Nejman – 32. Rejl, 44. Čech, 64. Samler. Rozhodčí: Vilhelm (Praha). ŽK: 0:2. Diváci: 180. 

FK Náchod: Baláž – Škoda, Hubka, Rompotl, Gross – D. Nejman (88. Pfeifer), Kuneš, Hubička, O. Nejman – Moravec (83. Biederman), Malý (86. Punar).

TJ Dvůr Králové nad Labem "A": Ulrych – Podolník, Kruliš, Rejl, Motyčka – Samler, Fejk, Gorol (18. M. Otradovský), Řežábek (83. Čenovský) – Kořínek, Čech.

Karel Havlíček, trenér FK Náchod: „Utkání se muselo divákům líbit. Obě mužstva hrála otevřený fotbal, ve kterém se nakonec štěstí přiklonilo na naši stranu. Oceňuj výborný výkon soupeře, který se nevzdal ani za stavu 0:3 a přispěl tak k dramatickému a pohlednému zápasu. Soupeř nám to v úvodu svou laxností hodně usnadnil, byli jsme aktivní a do pětadvacáté minuty jsme měli sedm situací, které zaváněly gólem. Bohužel jsme pak všichni chtěli hrát hurá styl nahoru dolů bez organizace a soupeř se dostal na dostřel. Ve druhé půli se to po křiku v kabině do defenzivy hodně zlepšilo, nebylo tam už tolik průvanů a nakonec jsme proti velice kvalitnímu soupeři zaslouženě vyhráli.“

Miloš Dvořák, trenér TJ Dvůr Králové: „Hokejový zápas, jinak se to nazvat nedá. Začali jsme zápas ve stylu, že se nám nemůže nic stát. Jenže už před utkáním jsem kluky upozorňoval na to, že Náchod má kvalitní mužstvo a jeho postavení v tabulce schopnostem neodpovídá. Za stavu 3:0 jsme se zvedli, dokázali vyrovnat. Pak jsme ale opět nepochopitelně přestali hrát a po gólu na 4:3 už tým neměl na další zvrat síly.“

Program 25. kola - sobota 10.15: FK Trutnov - FK Pěnčín/Turnov 1:1, FK Jablonec "B" - FC Velim 0:114.30: FK Náchod - TJ Dvůr Králové nad Labem 5:317.00: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - Jiskra Mšeno 2:2Neděle 10.15: FK Admira Praha - 1. FK Nová Paka 2:417.00: FK Kolín - SK Převýšov 4:2, FK Pardubice "B" - TJ Polepy 2:0, RMSK Cidlina Nový Bydžov - FC Hradec Králové 0:3.

Výsledky a aktuální tabulku najdete na webu!

MUŽI "B"

TJ Dvůr Králové nad Labem "B" - FC Slavia Hradec Králové  1 : 3 (0:1).

Dvorská rezerva zvládla vítězně před týdnem vyrovnaný duel s Kratonohami (3:2) a v úterním vloženém kole rozstřílela Jičín 5:2! Tentokrát ale ofenzíva nezahrála tak kvalitně jako v předchozích partiích a hradecké Slavii stačily na tři body pod Hankovým domem tři trefy. Hosté byli narozdíl od našeho týmu maximálně produktivní.

Už v 1. minutě napálil Dan Urban parádním volejem břevno, od něhož se míč odrazil na brankovou čáru. Velká škoda. Za dalších deset minut běžel Řežábek sám na branku, jeho zakončení ale bylo slabé. 13. minuta nabídla nebezpečnou hlavičku Kořínka, teč obránce ale zamezila gólové hrozbě. Pak už byli vidět hlavně hosté a ti z první návštěvy dvorské šestnáctky udeřili. U rohového praporku vyšachoval trojici Dvoráků Veselý, namazal míč na zadní tyč a Hutla s přehledem otevřel skóre - 0:1. Ve 39. minutě byl Veselý na konci rychlého brejku, mířil ale těsně mimo. Že jsou Slávisté nebezpeční, o tom přesvědčila slabou návštěvu (hrál se hokej s Ruskem) ranou z dálky Horák - mířil ale nad. Brankou do šatny mohla, nebo spíš měla, skončit tutovka Kořínka, jenž ve 43. minutě trestuhodně minul.

Pět minut po změně stran netrefil branku hlavou Hutla a stejně dopadl na druhé straně v 57. minutě Urban. Domácí byli bezzubí a v 66. minutě je potrestal Krempa, jenž z penalty využil faulu Nováka - 0:2. Stejnou výhodu dostali i domácí po zákroku na Doseděla. Nemýlil se snaživý Martin Čenovský - 1:2. Ač ještě na zvrat byl nějaký čas, přišla hrubka defenzívy a po centru Šediny upravil Ibrmajer na konečných 1:3. Nutno říci, že zaslouženě! S přehledem odřídil duel sudí Buchta, jenž musel rozdat devět žlutých karet.

Fakta – branky: 86. Čenovský z pen. – 31. Hutla, 66. Krempa z pen., 90. (+1) Ibrmajer. Rozhodčí: Kuchta (Jaroměř). ŽK: 4:5. Diváci: 110. 

TJ Dvůr Králové nad Labem "B": Klevcov – Picha, Doseděl, Hruška, D. Novák – Blažek (62. Marks), Cvrček (67. Novotný), Čenovský, Řežábek (60. Macek) – Kořínek (81. Hlava), Urban.

FC Slavia Hradec Králové: Votruba – Horák, Šolc, Krempa, Špaček – Brázda, Linhart, Lán, Veselý – Hutla (75. Šedina), Erber (89. Ibrmajer).

Tomáš Otradovský, asistent trenéra Dvora B: „Hosté vyhráli zcela po zásluze. Předvedli mnohem bojovnější výkon než naše mužstvo. Oproti předchozím duelům jsme nebyli nebezpeční ve hře dopředu, zklamala především středová formace, jejíž podpora útoku byla nulová. Přísnější měřítko splňoval pouze Martin Čenovský. Jak již je psáno v referátu, pochvalu zaslouží rozhodčí Buchta.“

Josef Pleskot, trenér Slavie: „Na perfektně připraveném trávníku jsme zápas zvládli velmi dobře po taktické stránce. Kluci hráli s patřičným nasazením a bojovností, za což zasluhují pochvalu. Nejlepším mužem na hřišti byl rozhodčí Petr Buchta, který pískal naprosto objektivně. Musím říct, že za dobu, co působím jako trenér v krajském přeboru, jsem něco podobného doposud nezažil.“

Program 25. kola - sobota 17.00: TJ Sokol Lhota pod Libčany - RMSK Cidlina Nový Bydžov "B" 2:5, SK Týniště - FC Nový Hradec Králové 2:1, TJ Dobruška - Jiskra Česká Skalice 1:2, Sokol Kratonohy - SK Libčany 0:2Neděle 10.00: FC Olympia Hradec Králové - FC Rychnov nad Kněžnou 2:117.00: FK Lázně Bělohrad - Slovan Broumov 2:0, TJ Police nad Metují - SK Jičín 1:2, TJ Dvůr Králové nad Labem "B" - FC Slavia Hradec Králové 1:3

V případě zájmu nejrychleji zjistíte aktuální výsledky z víkendu ZDE!

Starší dorost

Výběr U19 se ve Východočeském přeboru o víkendu nepředstavil. Duel s Náchodem totiž byl odložen na úterý 15. května. Na pěknéím hřišti v Miletíně se Dvoráci pod dohledem kouče Jana Míla rozešli smírně s favorizovaným Náchodem 2:2, ačkoliv dvakrát vedli.

TJ Dvůr Králové nad Labem U19 - FK Náchod  2 : 2 (1:1).

V náročném utkání s velmi silným soupeřem podalo dvorské družstvo podstatně lepší výkon než v minulých duelech. Především bylo vidět zlepšení v obranné fázi hry. Domácí se dostali dvakrát do vedení, ale soupeř vždy dokázal vyrovnat. Poslední velkou šanci utkání měl Dominik Žaba, bohužel ji ale neproměnil. Utkání tak skončilo po zásluze nerozhodným výsledkem.

Fakta - branky domácích: Žaba, Klossovski. Rozhodčí: Malý. ŽK: 2:3. Diváků: 40.

TJ Dvůr Králové nad Labem U19: Prokůpek - Albert, Bednář, T. Novotný, Machek - Jirák, Hlava, Krušina, Sýkora - Klossovski, Žaba.

Mladší dorost

TJ Dvůr Králové nad Labem U17 - FC Olympia Hradec Králové  2 : 3 (2:1).

Mladší dorostenci pod Hankovým domem zbytečně odevzdali body v tabulce hůř postavenému soupeři. Po první půli vedli Dvoráci po trefách Dytrycha a Klossovského, po pauze ale hosté skóre dokonale otočili.

Radek Dorotík, trenér Dvora: „Zápas nelze zhodnotit jinak než totální selhání našeho brankáře a nezodpovědnost obránců. Tyto věci znamenaly naši zbytečnou porážku.“

Starší žáci

TJ Dvůr Králové nad Labem U15 - FC Olympia Hradec Králové  4 : 2 (3:0).

Svěřenci kouče Radka Dorotíka si v posledních domácích duelech osahali hřiště v Kuksu, tentokrát ale odehráli i oni svůj duel na stadionu pod Hankovým domem!! Hattrickem odrovnal snaživého soka Martin Zapadlo, jednou se trefil Duduš.

Radek Dorotík, trenér Dvora: „Hosté srdnatě bojovali a ve druhém poločase nás dokázali i pořádně potrápit.“

Mladší žáci + starší přípravka

V neděli 13. května si tyto dvě kategorie vyzkoušely hřiště v Broumově, kde sehrály turnaj s dalšími třemi soupeři. Vedle domácího celku je čekaly celky FKM Úpa a Náchod.

Mladší přípravka

Naši nejmenší si turnaj zahráli již v sobotu (pokud jim to tedy dešťový nával dovolil). Pod Hankovým domem jim los nadělil Horní Staré Město a společný tým Hronova a Police.

Ženy

TJ Dvůr Králové nad Labem - FK Agria Choceň  2 : 5 (1:2).

Dvorské fotbalistky mají na jaře výsledky značně odlišné: výhry střídají porážky a naopak. Jelikož před týdnem svěřenkyně Tomáše Palečka prohrály v Jehnědí, byla na řadě v sobotu výhra :-) Proti Chocni ale naše holky neuspěly. Dvě branky vsítila Věrka Zaplatílková, přesto tým prohrál poměrně vysoko 2:5.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA KLUBU

Diskuse

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího,

  • kvFcUqvmxcfxRVBV | GgnTBuWtzhqdzCibxb | 08.06.2012 06:19:23 | reagovat

    went up by garden open minphrooce on st. patty\'s morning you enjoy match online dating ed a martin sexton songs. i spoke to you personally for x secon sexy mature ds as i was leaving. i\'d like to hear you have fun with again. muscle woman xxx online dating review Cuicas woman looking for sex Idalia married ladies Parker\'s Crossroads

  • brankař | BODAN | 12.05.2012 21:41:29 | reagovat

    Chyběl /buh/Vilda a nebo obrana

Stránkování: 1 2 3

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing