21.02.2012 21:14

Do konce února je potřeba se přihlásit k FAČR! Proč? Čtěte!

Do konce února je potřeba se přihlásit k FAČR! Proč? Čtěte!

Na 13. zasedání FAČR byly schváleny nové stanovy, z nichž vyplývá povinnost klubů, hráčů, funkcionářů, rozhodčích, delegátů apod. přihlásit se za člena FAČR. Členem se může dobrovolně stát nově také jednotlivec bez jakékoliv přímé vazby na fotbal. Veškeré podrobnosti lze najít na stránkách clenstvi.fotbal.cz. JSTE JIŽ PŘIHLÁŠENI?

Registrace stojí v roce 2012 pouhých 50 korun, v dalších letech mládežník zaplatí 100,-, dospělý 200,-! Přihlašte se proto již nyní, není na co čekat!

A co říká na myšlenku registrací sám Předseda FAČR Miroslav Pelta?

Úvodní slovo předsedy FAČR

Vážení sportovní přátelé,
dovolte, abych Vás oslovil jménem Fotbalové asociace České republiky. Obracím se na stávající členy i na ty, kteří zvažují, že se členy FAČR v budoucnu stanou.

Jak známo, valná hromada, která je nejvyšším orgánem FAČR, schválila na svém 13. řádném zasedání 26. června 2011 nové stanovy. Jejich součástí je i specifikace vzniku členství. To je nově definováno jak pro fyzické osoby, tedy pro jednotlivce, tak i pro právnické osoby, kterými jsou především kluby, ale i jiné právnické osoby.

V principu jde o to, aby byl zaveden jasný pořádek do toho, kdo členem FAČR je a kdo není. Tento krok přinese mnohé výhody. Nastala doba, kdy už neobstojí argumenty čísly neodpovídajícími realitě, protože je daleko více než jindy důležité vědět, kolik nás přesně je. Čekají nás jednání se státem o financování sportu, dochází ke změnám na poli ČSTV, v neposlední řadě je potřeba vědět, kdo je členem asociace v takových případech, kdy dochází k disciplinárnímu projednávání.

Třináctá valná hromada zároveň v červnu rozhodla o zavedení členského příspěvku. Fotbal byl jedním z posledních sportovních odvětví u nás, které členské příspěvky nevybíralo. Rozhodně nejde o získávání prostředků ve prospěch ústředí. Jde o projekt, který je připravován s cílem takto vybrané finanční prostředky, po odečtení nákladů na zajištění provozu spojeného s administrativou členství, investovat do nejnižších článků FAČR na podporu mládežnického fotbalu. Členský příspěvek byl jednotně stanoven pro rok 2012 na 50 korun ročně. V dalších letech bude ve výši 100 Kč pro mládež a 200 Kč pro dospělé.

Stojíme na prahu vytvoření členské evidence a výběru členských příspěvků. Půjde o logisticky náročnou záležitost, která musí proběhnout hladce a rychle. Na internetových stránkách clenstvi.fotbal.cz budou vysvětleny potřebné kroky, budete informováni prostřednictvím médií, ale především cestou naší vnitřní komunikace. Věřím, že tento společný úkol v pořádku zvládneme.

Děkuji Vám za spolupráci, Miroslav Pelta, předseda.“ 

Vše je vysvětleno také v dokumentu Členství FAČR

HRÁČI, FUNKCIONÁŘI, TRENÉŘI ČI POŘADATELÉ NAŠEHO KLUBU MUSÍ BÝT PŘIHLÁŠENI BEZPODMÍNEČNĚ (TERMÍN 29. ÚNORA 2012). A PROTO, KDO JEŠTĚ TAK NEUČINIL, POSPĚŠTE SI! V PŘÍLOZE TÉTO ZPRÁVY JE PŘIHLÁŠKA ZA NÁŠ ODDÍL. TU JE NUNO VYPLNIT, PODEPSAT A NÁSLEDNĚ DORUČIT SEKRETÁŘI ODDÍLU TOMÁŠI OTRADOVSKÉMU (604125228). PŘÍPADNĚ ZASLAT VYPLNĚNÉ A S PODPISEM OSKENOVANÉ NA EMAILOVOU ADRESU . CO SE TÝČE HRÁČŮ, ZA KLUB DVŮR KRÁLOVÉ JE TŘEBA, ABY SE PŘIHLÁSILI I HRÁČI, KTEŘÍ JSOU V JINÝCH ODDÍLECH NA HOSTOVÁNÍ.  

 

PŘIHLÁŠKA FAČR

Diskuse

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího,

Stránkování: 1 2

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing