30.10.2012 12:45

Družstva naší mládeže zvou zájemce na zimní halové turnaje! NEVÁHEJTE!

Družstva naší mládeže zvou zájemce na zimní halové turnaje! NEVÁHEJTE!

Také letos se ve sportovní hale při ZŠ Strž uskuteční řada halových turnajů mládeže, ale i tradiční turnaje mužů. Zde přinášíme úvodní pozvánku na některé z nich. Vedle šestice turnajů pro děti se uskuteční i další ročník Victory Cupu a možná dojde i k Tambor Cupu.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Naši vůbec nejmenší fotbalisté (ročník 2004 a mladší) za sebou mají podzimní část sezony 2012/2013 a společně se svými rodiči se už pořádně těší na tréninky v hale u Labe. Vedle nich je ale pro talentované mládí připravena i řada turnajů nejen v halách širokého okolí, ale také v domácí sportovní hale ve Strži. No a právě tam čekají na mladší přípravku termíny 12. leden a 16. únor.

Zváni jsou kluby ze všech koutů podkrkonošského okresu, východočeského regionu, ale i z dalších koutů Čech či dokonce Moravy. Kontaktní osobou pro turnaje mladší přípravky je JAN VÁGNER a zájemci z řad klubů se mohou již od nynějška hlásit na e-mailové adrese: , nebo na telefonním čísle: 605 982 424.

STARŠÍ PŘÍPRAVKY

Také děti od deseti let a mladší nepřijdou o sportovní radovánky ani v zimě. O začátcích tréninkových jednotek informují rodiče samotní trenéři a samozřejmě nebudou chybět ani oblíbené turnaje. Ty ve dvorské hale při ZŠ Strž patří každoročně mezi nejoblíbenější, a tak pořadatelé zvou všechny kluby k přihlášení se v co nejbližším čase.

Pro tuto kategorii je třeba kontaktovat Davida Šikala, a to na e-mailové adrese a nebo na telefonním čísle 605 986 408. Turnaje mají termíny 6. ledna a 3. února 2013.

MLADŠÍ ŽÁCI

Podzim je minulostí i pro turnaje mladších žáků, a tak se již borci v této kategorii těší na svou zimní sezonu. Ani u nich nebude nabírání tréninkových porcí ochuzeno o oblíbené turnaje. Družstvo vyrazí na několik turnajů mimo město, těšit se ale může i na dvě tradiční klání, kde jinde než, v hale Strž.

5. leden a 2. únor jsou termíny, na nichž se správce haly dohodl se zástupci mladších žáků. O turnaje bude jistě i letos velký zájem a kontaktní osobou zde je Martin Kazda. Přihlášky lze posílat na jeho e-mailovou adresu: , dovolat se ale hravě lze i na telefonní číslo: 732 382 406.

SPORTOVNÍ HALA PŘI ZŠ STRŽ ZVE JEDNOTLIVÁ DRUŽSTVA.

TĚŠIT SE MŮŽETE NA PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ, BOHATÉ OBČERSTVENÍ, ALE I KRÁSNÉ CENY A POHÁRY.

Pozvánky na jednotlivé turnaje 2013

Diskuse

Příspěvky diskuse

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing