24.09.2019 13:49

Dvoráci kopírovali předchozí víkend. Mladší přípravka válela, náladu pokazilo áčko

Dvoráci kopírovali předchozí víkend. Mladší přípravka válela, náladu pokazilo áčko

Vypadá to až neuvěřitelně, ale dvorské fotbalové celky o předposledním zářijovém víkendu naprosto zkopírovaly výsledky z týdne předchozího. A mužstvo znovu prohrálo 1:2, starší přípravka si opět připsala dvě porážky. Mladší žáci na svém turnaji podruhé v řadě dva zápasy vyhráli, aby navrch přidali remízu. A ostatní? Samá vítězství!

Dvorská mládež jen potvrdila, že jí vstup do nové sezony vyšel skvěle. S výjimkou starší přípravky, která se rozkoukává v krajském přeboru, patří všem týmům umístění na předních příčkách svých tabulek. Podobně je na tom rezerva mužů v JAKO I. B třídě.

Horší už je to s naším A týmem. Svěřenci trenéra Milana Ujce si po sérii dobrých výsledků připsali dvě porážky. Nutno dodat, že nečekané. Pokaždé totiž naši borci měřili síly s nováčky Fortuna Divize C. V Hlinsku se ještě vcelku smolná prohra dala brát – tamním fotbalistům se na podzim daří. Libiš ale pod Hankův dům přicestovala v roli naprostého outsidera, přesto si odvezla tři body!

MUŽI A

Pořádné zklamání přinesl výsledek nedělního utkání 7. kola Fortuna Divize C. Pod Hankův dům dorazil poslední tým tabulky z Libiše a ani netradiční čas výkopu neměl poznamenat výkon domácího mužstva, které z důvodu kolize s ligovým derby pražských „S“, nastoupilo k zápasu už od 13 hodin.

Špatnému výsledku nic nenasvědčovalo ani v průběhu celého utkání. Domácí svého soka zmáčkli od úvodních minut, v prvním poločase ale skórovat nedokázali. Nejblíž byl David Knespl, tomu ale penaltu po faulu na Rejla lapil brankář.

Po přestávce nápor našeho mužstva gradoval, před brankou hostů jsme se ale ne a ne prosadit. Obrovské šance končily buď mimo branku, nebo ještě častěji na tyčích a břevně. Až v 65. minutě prolomil smůlu Jirka Macháček. Místo abychom však soupeře dorazili druhou brankou, přišly z ničeho nic dvě hrubky na obranné polovině a hostům premiérová výhra v sezoně doslova spadla do klína.

Dvoráci doma nečekaně padli a místo stěhování na čtvrtou příčku v tabulce si před zbytkem podzimní části zadělali na průblémech.

TJ Dvůr Králové nad Labem A – TJ Sokol Libiš 1:2 (0:0)

Fakta – branky: 65. Macháček – 79. Dušek, 82. Stibora. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 2:5. Diváci: 250. TJ Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček – Picha (86. O. Ujec), Karal, Rejl, Tomeš – O. Vaníček (83. Václavek), Friedl, Fejk, Knespl (61. Hruška) – Vitebský, Macháček.

Milan Ujec, trenér Dvora Králové nad Labem: „Tahle porážka nás samozřejmě hodně mrzí. Vytvořili jsme si tolik šancí, jako snad v žádném předchozím zápase. Místo abychom však vyhráli poločas 3:0, čekali jsme na gól do 65. minuty. I poté jsme mohli přidat další gól, místo toho jsme ale chybovali v defenzívě a dovolili soupeř i duel otočit.“

Záznam z utkání najdete ZDE!

Aktuální tabulku Fortuna Divize C najdete ZDE!

MUŽI B

Rezerva mužů v 7. kole JAKO I. B třídy cestovala na horkou půdu Dolní Kalné a i bez Radka Klazara, Davida Machka či Patrika Rejchrta chtěla navázat na dosavadní skvělé výkony i výsledky. První poločas ještě týmu příliš nevyšel, po přestávce už ale Dvoráci na trávníku dominovali. Skóre otevřel Martin Otradovský a krátce po něm se prosadil i Viktor Marks. Domácí sice brzy snížili, za dalších sedm minut ale Kalenská defenzíva chybovala, čehož dokázal využít znovu Martin Otradovský. Pojistku na cennou výhru přidal v nastaveném čase Ruda Suk a vítězové tak splnili obvyklou střeleckou normu. Čtyři góly za zápas totiž nastříleli počtvrté za sebou!

FK Dolní Kalná – TJ Dvůr Králové nad Labem B 1:4 (0:0)

Fakta – branky: 60. V. Kodytek – 52. a 67. Otradovský, 58. Marks, 90. (+1) Suk. Rozhodčí: Steklík. ŽK: 0:2. Diváci: 135. FK Dolní Kalná: Ulrych – Zilvar, J. Navrátil, A. Kodytek (59. Z. Tauchman st.), Strnádek – M. Stránský (79. M. Lukeš), Bartoš, Najman, Š. Drinka (33. D. Ježek) – J. Jiřička, V. Kodytek. TJ Dvůr Králové nad Labem B: Kareš – D. Bednář, Sojka, F. Horák, S. Ježek – Zlámal (76. Suk), Kruliš, Kasan (68. D. Jákl), Marks – M. Otradovský (86. D. Petráček), Prokůpek.

Tomáš Navrátil, trenér FK Dolní Kalná: „Výsledek je pro nás krutý, soupeř byl sice lepší, vyhrál zaslouženě, nicméně na třech gólech máme velmi výrazný podíl, to výsledek degradovalo. Velký rozdíl byl také ve zkušenostech, Martin Kruliš a Standa Ježek mají této soutěži i přes svůj věk stále co dát. Absence čtyř hráčů a dalších dvou zraněných v průběhu zápasu už je pro nás moc. Musíme se rychle oklepat, za týden jedeme na půdu vedoucího celku. Soupeři gratuluji, dělají fotbal dobře.“

Jiří Rejl, trenér TJ Dvůr Králové nad Labem B: „První poločas jsme neodehráli podle našich představ, chyběl nám pohyb i přesnost a remízový stav odpovídal dění na hřišti. Po přestávce jsme se zvedli, konečně hráli náš fotbal a proti dobrému soupeři dokázali vyválčit vítězství.“

Aktuální tabulku Krajské soutěže JAKO I. B třídy najdete ZDE!

Starší dorost

Starší dorostenci pod vedením trenéra Zdeňka Horáka vstoupili do sezony těsnou porážkou na půdě Babí/Velké Poříčí. Od té doby ale kosí jednoho soka za druhým. Naposledy si hravě poradili s týmem Stěžer, na jehož hřišti vyhráli 5:1, ačkoliv museli otáčet skóre.

Tímto zápasem naši hráči zakončili první polovinu základní části soutěže, ve které nakročili do jarní finálové skupiny. Nyní dorostence čekají odvety. V sobotu mužstvo zamíří na hřiště Černilova a už za týden přijde šlágr největší, domácí odveta proti dosavadnímu lídrovi tabulky Babí/Velké Poříčí.

TJ Sokol Stěžery – TJ Dvůr Králové/Bílá Třemešná U19 1:5 (1:2)

Fakta – branky: 20. Gonos – 26. Šanovec, 42. a 61. Šenfeldr, 49. Machač, 82. Zivr. Rozhodčí: Skyba. ŽK: 2:0. Diváci: 28. TJ Dvůr Králové/Bílá Třemešná: Petr Straka – Martin Hak, Vojtěch Marel, Adam Šenfeldr, Filip Machač, Matyáš Šanovec, Lukáš Hrneček, David Vágner, Pavel Kraus, Dominik Linda, Jakub Nosek, Vít Vejnar, Lukáš Voňka, Jan Zivr.

Aktuální tabulku Genext 2. Krajské ligy dorostu najdete ZDE!

Starší žáci

Starší žáci si v sobotu užili duel na hřišti dalšího soupeře a po šesti odehraných zápasech jim se stoprocentní bilancí patří v Krajské lize žáků druhé místo. Už o tomto víkendu ale přijde jeden ze šlágrů podzimu. Dvoráci v neděli od 14 hodin pod Hankovým domem přivítají Jaroměř, která naposledy ukončila neporazitelnost Nového Hradce. K tomu, aby se svěřenci trenéra Martina Kazdy posunuli na vedoucí příčku tabulky, potřebují v derby uhrát bod, jak ale naše hráči známe, doma budou chtít získat všechny tři!

TJ Sokol Malšova Lhota/Slavia HK – TJ Dvůr Králové nad Labem U15 0:4 (0:1)

Fakta – branky: 20. a 59. Hampl, 64. Doležal, 71. Elišák. Rozhodčí: Žerovnický. Hráno bez karet. Diváci: 40. TJ Dvůr Králové nad Labem U15: Lukáš Hynek – Jan Kryštof Hlaváček, Jakub Vágner, Radek Holub, Tomáš Formánek, Lukáš Formánek, Filip Pracný, Zdeněk Hampl, Ondřej Hynek, Adam Doležal, Mikoláš Elišák, Vojtěch Laňka, Viktor Yaremchuk, Jan Bujárek, Patrik Adámek.

Aktuální tabulku DAHASL 1. Krajské ligy žáků najdete ZDE!

Mladší žáci

Svěřenci trenéra Libora Špačka se o víkendu představili vlastním divákům, když pod Hankovým dome postupně vyzvali soupeře z Mladých Buků, Žacléře a Vrchlabí. První dva zápasy Dvoráci vyhráli, ve třetí vybojovali bod. Kdyby přitom domácí dokázali soka z Vrchlabí porazit, vystřídali by ho na průběžném druhém místě v tabulce.

TJ Dvůr Králové nad Labem U13 – FC Mladé Buky 2:0

Branky: 6. Špaček, 23. Závodný.

TJ Dvůr Králové nad Labem U13 – TJ Baník Žacléř 4:1

Branky: 5. Jahnátek, 9. a 14. Špaček, 20. Závodný – 4. Poláček.

TJ Dvůr Králové nad Labem U13 – FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 1:1 (1:1)

Branky: 6. Špaček – 4. Zeman.

Sestava Dvora v turnaji: Josef Budinský – Tomáš Jahnátek, Adam Just, Jan Máca, Ivo Polan, Jan Špaček, Adam Vojtěch, Jakub Závodný, Adam Zemánek, Matyáš Šturm, Štěpán Šanovec.

Aktuální tabulku ČP KP mladších žáků najdete ZDE!

Starší přípravka

Ani na čtvrtý pokus se v krajském přeboru nedočkala bodů starší přípravka. Tým vedený trenéry Vojtou Matrasem a Michalem Růžičkou tentokrát dostal příležitost využít domácího prostředí, v něm ale nestačil na souklubí Nová Paka/Stará Paka a Žacléř/Mladé Buky.

  • TJ Dvůr Králové nad Labem U11 – 1. FK Nová Paka/Stará Paka 4:21 (3:8)
  • TJ Dvůr Králové nad Labem U11 – TJ Baník Žacléř/Mladé Buky 5:12 (2:7)

Sestava Dvora v turnaji: Kryštof Šturma, Štěpán Šanovec – Šimon Karban, Eduard Kvášovský, Jan Pavlis, Adam Růžička, Tomáš Schwarzer, Ondřej Sieger, Petr Stránský, Jakub Zima, Daniel Zemánek, Matyáš Vágner, Matyáš Šturm, Lukáš Voborník, Vojtěch Mervart, Martin Němeček, Matyáš Neumann, Václav Šůna, Patrik Česánek.

Mladší přípravka

Dvoráci pod vedením kouče Stanislava Ježka zatím v tabulce okresního přeboru okupují druhou příčku a k dalšímu dvojzápasu vyrazili na hřiště Malých Svatoňovic. Hosté si se soupeřem nebrali servítky a ve dvou zápasech mu nasázeli 36 branek!

TJ Sokol Malé Svatoňovice – TJ Dvůr Králové nad Labem U9 0:21 (0:12)

Branky: Ryba 12, Parai 5, D. Ježek 3, Bartoš.

TJ Sokol Malé Svatoňovice – TJ Dvůr Králové nad Labem U9 1:15 (0:9)

Branky: D. Ježek 8, Ryba 4, A. Ježek 3, Bartoš, Parai.

Sestava Dvora v turnaji: Adam Ježek – Mikuláš Bartoš, Matouš Ryba, Dan Voborník, David Ježek, Pavel Sebastian Parai.

Komentář trenéra Stanislava Ježka: „V neděli jsme vyrazili do Malých Svatoňovic. Bylo nádherné počasí a kluci byli na zápasy opravdu natěšení. Sice nám třetina hráčů chyběla kvůli nemocem, a tak jsme nemohli tolik střídat, ale na hře a výkonu to nebylo znát. Oba zápasy jsme zaslouženě vyhráli a i s úctou k soupeři jsme na druhé utkání nastoupili v poli o jednoho hráče méně.“

MINI přípravka

Nejmladší dvorský tým pokračuje při své soutěžní premiéře ve velmi nadějných výkonech. Poté, co pod vedením kouče Josefa Pojezdného porazil dvakrát Lánov, zvládl i domácí dvojzápas s týmem Úpice. Už tento čtvrtek se malí Dvoráci představí v Hostinném (16.30 a 17.10).

  • TJ Dvůr Králové nad Labem U7 – SK Sparta Úpice 17:6 (8:5)
  • TJ Dvůr Králové nad Labem U7 – SK Sparta Úpice 15:8 (9:3)

Sestava Dvora v turnaji: Michael Fiedor – Matěj Hruška, Valentýna Jansová, Filip Orság, Mikuláš Pracný, Jan Seifrt, Michael Valenta, Adam Luběna.

Diskuse

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího,

  • A tým | jan | 30.09.2019 14:53:43 | reagovat

    Bez klasického útočníka to jak vidno nepůjde.Kde brát a nekrást?K čemu je platná územní převaha,držení míče,pohledná kombinace,centry i nahrávky do vápna, když není zakončovatele.

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing