02.01.2012 18:34

Dvoráci zahajují 6. ledna přípravu, v prodeji jsou klubové šály!

Dvoráci zahajují 6. ledna přípravu, v prodeji jsou klubové šály!

Dvorští fotbalisté vstupují již tento týden do dlouhé zimní přípravy na jarní část divizní sezony. Podzim se svěřencům kouče Miloše Dvořáka podařil a konečné čtvrté místo bylo slušným vysvědčením za výkony mužstva. Bylo však na víc a také proto nechtějí naši borci usnout na vavřínech. Kvalitní přípravou je potřeba vyšponovat především fyzické vlastnosti na maximum a řádně potrénovat před druhou polovinou ročníku 2011/2012.

Rozhodně dobrou zprávou pro dvorské fanoušky je fakt, že tým pravidelného účastníka divizní skupiny C by měl zůstat pohromadě. Již na podzim ukončil působení v klubu ambiciózní útočník Jakub Privara, jenž se registračně vrátil do rodného Rudníku, kde čeká na lepší angažmá, nejlépe v ČFL. Hostování ve Dvoře Králové po úspěšných podzimních výkonech prodloužili Radek Gorol a Jan Čech, na velmi dobré cestě je i setrvání nadějného mladíčka Martina Diviše. Ke všemu se z hostování v Kunraticích vrací rychlonožka Jan Řežábek i nejlepší podzimní střelec tamního týmu Daniel Urban. O Vánocích nahlásil návrat z pracovních cest po Irsku také talentovaný forvard Radek Klazar.

Všichni v klubu věříme, že žádných nečekaných změn společný kádr mužstev dospělých již nedozná a do přípravy půjde plejáda Dvoráků v plné síle, nejlépe bez sebemenších zdravotních problémů!

V přípravě se Dvoráci rozhodně nudit nebudou. Týmy budou trénovat společně, což je výhoda při vědomí, že několik hráčů v týdnu ovlivňuje studium. Na pondělky (vždy od 17 hodin) naordinoval trenér Dvořák osvědčené fitcentrum v podniku Sport World, kde našli fotbalisté působiště již v předchozích letech (posilovna, spinning, sauna, vířivka). Úterky budou jediným volným všedním dnem a ve středu vždy přijdou na řadu delší i kratší výběhy v okolí stadionu v Podharti (výběh v 17.00). Čtvrtek a pátek budou patřit výjezdům na trutnovskou umělku, kde najde dvorská kopaná „herní azyl“ z důvodu postrádání umělého trávníku ve městě. Tréninkové jednotky budou od 18.30! No a víkend? To je jasné: ať už v sobotu nebo v neděli, vždy zápasy, jak „A“ mužstva, tak i rezervy.

Také letos se totiž naše celky zúčastní herní praxe v podobě Zimní ligy pořádané kluby FK Náchod a FK Trutnov. V elitní „divizní“ skupině se vedle našeho áčka představí i rezervní tým vedený koučem Čeňkem Cellerem. Úvodní zápasy sehrají Dvoráci již v sobotu 14. ledna!

 

Zápasový program dvorských kolektivů mužů:

MUŽI „A“

14. ledna    Hradec Králové B (Trutnov) - 2 : 1 (0:1)

19. ledna    Náchod (Náchod) - 17.30

21. ledna    Broumov (Náchod) - 12.00

28. ledna    Mladá Boleslav B (Nová Paka) - 14.00

2. února     Trutnov A (Trutnov) - 17.00

11. února   Police n. M. (Náchod) - 12.00

18. února   Jablonec n. N. B (Nová Paka) - 12.00

25. února   Olympia Hradec (Trutnov) - 12.00

3. března    Tesla Pardubice (Pardubice) - ??.??

MUŽI „B“

14. ledna    Olympia Hradec (Náchod) - 2 : 5 (0:3)

22. ledna    FKM Úpa (Trutnov) - 15.00 

28. ledna    Broumov (Náchod) - 10.00

4. února     Náchod (Náchod) - 10.00

11. února   Trutnov A (Trutnov) - 10.00

15. února   Hradec Králové B (Trutnov) - ??.??

25. února   Police n. M. (Trutnov) - 12.00

Navíc oba týmy sehrají vzájemné utkání v rámci Zimní ligy, termín bude znám až v průběhu přípravy.

STÁVAJÍCÍ KÁDR DOSPĚLÝCH FOTBALISTŮ VE DVOŘE KRÁLOVÉ

Brankáři (4):

Viliam Ulrych, Petr Kobos (na hostování), Jakub Klevcov, Jan Prokůpek (dorost)

Obránci (11):

Daniel Novák, Jakub Volf, Tomáš Picha, Petr Motyčka, Martin Kruliš, Ladislav Doseděl, Michal Hruška, Jiří Rejl, Patrik Macek, Stanislav Ježek, Marek Kasan, Tomáš Novotný (dorost)

Záložníci (11):

Martin Kilevník, Kristian Samler, Jiří Podolník, Jan Holub, Radek Gorol (na hostování), František Fejk, Matouš Blažek, Miloš Šulc (na hostování), Martin Diviš (na hostování), Jan Řežábek, Martin Čenovský.

Útočníci (7):

Jiří Kořínek, Jan Čech (na hostování), Martin Otradovský, Radek Klazar, Daniel Urban Viktor Marks, Filip Vondrouš (dorost)

Dobrou zprávu máme i pro fanoušky našeho klubu. Krásné klubové šály, které již od závěru podzimu zdobí vizáž příznivců z kotle, jsou v prodeji. Za výrobní cenu 150,- je seženete v prodejně piva Tambor „Na bráně“ u Miloslava Tykala! Rozhodně neváhejte, vyrobeno jich pro Vás byla rovná stovka. Zároveň klub přeje všem svým fanouškům krásný rok 2012 a věřme, že přinese radost nám všem. Již brzy navíc půjdou do prodeje i lístky na jubilejní 10. PLES FOTBALISTŮ, který se koná již v pátek 2. března.

A jaký vlastně byl PODZIM 2011? Připomenout si jej můžete v přiložených stránkách mediálního partnera našeho klubu Krkonošského deníku...

PODZIM 2011

Diskuse

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího,

Stránkování: 1 2 3

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing