23.11.2012 17:55

Hurá do Náchoda! Dvoráci potřebují v derniéře Vaši podporu!

Hurá do Náchoda! Dvoráci potřebují v derniéře Vaši podporu!

Nemáte v sobotu co dělat? Pojeďte podpořit naše fotbalisty k závěrečnému utkání kalendářního roku 2012! Co Vy na to? Dvoráci odehrají dohrávku 12. kola na hřišti Náchoda od 13.30 a autobus s hráči odjíždí k utkání v 11.40 od tribuny stadionu pod Hankovým domem. Místa bude dost i pro fanoušky, který si hráči váží a rádi je na zájezdu uvidí!

FK NÁCHOD - TJ DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM (sobota 13.30).

Svěřenci "zaskakujícího kouče" Čeňka Cellera jsou v tabulce divizní skupiny momenálně osmí, kolem nich je ale vidět minimální bodové rozdíly. No a právě díky nim je sobotní utkání pro naše borce ZÁPASEM PODZIMU. Duel totiž rozhodne o tom, zda bude první polovina sezony 2012/2013 pro "modrobílé" úspěšná či nikoliv.

Porážka v Náchodě může klidně znamenat i pád na desátou příčku. Když se ale Dvoru podaří zvítězit, posune se tradiční účastník čtvrté nejvyšší soutěže v republice na čtvrté místo! A to je cíl, s jakým Kruliš a spol. do východočeského derby půjdou. "Chceme vyhrát a udělat tak tečku za slušným rokem 2012," zní unisono z dvorské kabiny.

Popravdě, už je na čase, aby naši hráči uspěli. Vždyť vyhrát nedokázali dlouhých sedm kol! Přitom úvod do letošního ročníku byl vynikající. Považte sami při pohledu na výsledky úvodních sedmi kol:

 • Dvůr Králové - Dobrovice 1:1
 • Semily - Dvůr Králové 0:3
 • Dvůr Králové - Lhota pod Libčany 1:0
 • Holice - Dvůr Králové 0:2
 • Dvůr Králové - Letohrad 2:0
 • Jirny - Dvůr Králové 4:1
 • Dvůr Králové - Nová Paka 4:1

Jenže pak to přišlo. Remízy v Turnově a doma s velmi kvalitním týmem Mšena nebyly ostudou. Následně ale Dvoráci smolně podlehli v Novém Bydžově, následovaly zbytečné ztráty hlavně v domácím prostředí a náš tým se tabulkou propadal a propadal. Své řekl i stav hřiště pod Hankovým domem, který se stal pro domácí mužstvo velkou nevýhodou a soupeři toho využili v plné míře. Až výkon v posledním utkání na krásném trávníku v Pardubicích potěšil i oko diváka (1:1) a dodal týmu sebevědomí před závěrečnou bitvou na hřišti v Náchodě.

 • Pěnčín/Turnov - Dvůr Králové 1:1
 • Dvůr Králové - Mšeno 0:0
 • Nový Bydžov - Dvůr Králové 3:2
 • Dvůr Králové - Kutná Hora 1:1
 • Dvůr Králové - Ústí nad Orlicí 1:2
 • Dvůr Králové - Svitavy 0:2
 • Pardubice B - Dvůr Králové 1:1

Nyní je potřeba spojit síly a v Náchodě udělat vše pro úspěch. Dvoráci potřebují podporu fanoušků a jelikož jde o poslední zápas roku, pojeďme společně fandit. Odjezd 11.40, zápas v Náchodě od 13.30. DVŮR JE NÁŠ A MY JSME S NÍM!

Vítězství v Náchodě nás posune ne 4. místo, remíza znamená 6. místo a porážka.. O té se bavit nebudeme, protože společně dosáhneme na VÍTĚZSTVÍ!

O úspěch na hřišti Náchoda se bude s největší pravděpodobností prát tato základní sestava Dvora: Ulrych - Podolník, Kruliš, Rejl, Ježek - Kilevník, Fejk, Moník, Čenovský - M. Otradovský, Marks.Na lavičce by měli být připraveni: Švejdar, Křižovič, Blažek, Chalkis, Samler.

Diskuse

Příspěvky diskuse

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing