25.05.2011 11:41

Martin Kruliš: ''Faul to byl, ale ne na červenou!''

Martin Kruliš: ''Faul to byl, ale ne na červenou!''

Stal se smutným hrdinou derby. Důrazný bek MARTIN KRULIŠ patřil tradičně k nejzkušenějším hráčům na hřišti.

Na své poměry působil v derby klidným dojmem. Možná i proto, že si jako odchovanec trutnovského klubu chtěl zápas užít. Nakonec jej ale nedohrál celý, v 77. minutě jej sudí Kalenda předčasně poslal do sprch.

Martine, jak byste popsal svůj zákrok, za nějž jste byl vyloučen? Očekával jste po faulu na polovině hřiště červenou kartu?
Faul to určitě byl, ale rozhodně ne na červenou. Byl to zákrok z boku, navíc se snahou hrát míč. V první půli byly na straně Trutnova mnohem horší zákroky, ale to přece každý viděl.

V utkání váš tým obdržel jen jeden karetní trest, zatímco domácí dva. Statistika napovídá, že šlo o slušný zápas. Vidíte to stejně?
Já bych řekl, že domácí k utkání přistoupili hodně agresivně, což jim ale dovoloval rozhodčí, který nasadil zvláštní metr. Nejhorším zákrokem byl faul Kamitze, po němž nedohrál Urban.

Vy jste chtěli v Trutnově bodovat, čímž byste si udrželi šestou příčku. Debakl o čtyři branky jste ale asi před utkáním nečekali, že?
To určitě ne. Šlo o derby, což není obyčejný zápas. Chtěli jsme všichni vyhrát a do úvodní branky to byl zcela vyrovnaný zápas. Pak nás ale zlomil první gól a hned po pauze druhý.

V čem byl Trutnov lepším týmem?
V nasazení, agresivitě a nakonec i v produktivitě. Domácí věděli, o co hrají a od začátku šli za svým cílem.
V první půli jste nebyli horší, navíc byly i šance. Vypadal by zápas jinak, kdyby se vám je podařilo proměnit?
Stoprocentně. Náznaky šancí jsme měli, ale nezúročili jsme je ve finální fázi. Kdyby se nám podařilo jít do vedení, soupeři by se zápas těžko otáčel.

Koho byste ze strany soupeře vyzdvihl? Kdo myslíte, že se na vítězství Trutnova podílel nejvíc?
Vzadu to odehrál s velkým přehledem Petr Makovský, navíc vstřelil úvodní branku, která nakonec rozhodla. Střed hřiště držel slušně Marks, ten si ale reputaci kazil příliš tvrdými zákroky.

Zatímco vy jste de facto zachráněni, Trutnov ještě musí bojovat. Myslíte si, že divizní příslušnost udrží?
Kluci to budou mít hodně těžké, čekají je náročné zápasy. I s ohledem na další derby jim ale záchranu přeji a věřím, že divizi udrží.

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing