13.03.2020 19:41

Nouzový stav v České republice zastavil sportovní dění. Samozřejmě i v našem klubu

Nouzový stav v České republice zastavil sportovní dění. Samozřejmě i v našem klubu

V souvislosti s ustanovením nouzového stavu Vládou ČR se zakazují sportovní akce s účastí přesahující 30 osob. Do odvolání tak nebudou hrána žádná sportovní utkání v zemi.

S ohledem na ustanovení nouzového stavu Vládou ČR ve snaze zpomalit šíření onemocnění COVID-19, způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2, se až do odvolání ruší všechny sportovní události s účastí přesahující ve stejnou dobu 30 osob. Opatření tak fakticky znemožňuje konání naplánovaných fotbalových utkání.

FAČR, krajské i okresní fotbalové svazy na tato opatření rozhodla o odložení všech utkání až do odvolání.

Pro náš klub to znamená jediné. Vzhledem k situaci se od čtvrtka 12. března do odvolání zrušily veškeré tréninky nejen dospělých, ale celé mládeže. To vše po dohodě trenérů našeho klubu. Další kroky sledujte na našich stránkách a na facebooku Fotbal Dvůr. Situace se neustále mění.

Prozatím buďte šťastni a hlavně zdrávi i bez fotbalu.

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing