21.02.2012 22:31

Ples fotbalistů se blíží a lístky na mistry světa stále jsou!

Ples fotbalistů se blíží a lístky na mistry světa stále jsou!

Již v pátek 2. března se otevře sál Zábavního centra Zálabí, aby přivítal návštěvníky jubilejního 10. PLESU FOTBALISTŮ. Královédvorští sportovci se těší na své fanoušky a vůbec širokou veřejnost, která rok co rok s radostí navštěvuje náš ples.

Organizátoři zůstali i letos věrni tradici a vstupenky ponechali v cenové relaci z posledních let. Cena lístku tak zůstala na 150 korunách, načež lístky ke stání za 100,- jsou již beznadějně vyprodané. Místa ke stolům ale zatím stále nějaká jsou. Pár jich je na sále, kde již však kompletně volný stůl neseženete. Na balkóně ale dva volné stoly jsou a předsálí taktéž vyprodané není.

Lístky lze zajednat na čísle 604125228 u Tomáše Otradovského, případně se pro ně zastavit ve Strži na čp. 2961. Kdo na ples nepřijde, nechá si ujít taktéž "přímý přenos" vyhlášení FOTBALISTY ROKU 2011. Zároveň se nedozví, kdo nebo co bude překvapením večera. Prozradit můžeme jen to, že na našem plese vystoupí oficiální MISTŘI SVĚTA. Z jakého oboru? To neprozradíme! Takže nezapomeňte: lístky ještě jsou a ples se neúchvatně blíží!

Již potřetí v řadě bude tuto oblíbenou kulturní akci provázet svými tóny hudební kapela Dynamic pro hosty plesu je připravena řada dalších zajímavostí. Chybět nebude samozřejmě zajímavé předtančení, při němž budou moci všichni účastníci okoukat umění profesionálních tanečníků, aby následně sami zaplnili taneční parket. Jedním z vrcholů večera bude samozřejmě po roce znovu vystoupení Dvorských bonbónků, aneb Fotbalistů Dvora Králové, kteří rok co rok předvádějí zaplněnému sálu své taneční schopnosti a neuvěřitelnou kreativitu.

Diskuse

Příspěvky diskuse

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing