09.02.2016 21:24

PLES FOTBALISTŮ se blíží, lístků je stále dost, ale radši neváhejte!

PLES FOTBALISTŮ se blíží, lístků je stále dost, ale radši neváhejte!

V pátek 26. února se společně po roce sejdeme, abychom sami sobě i všem ostatním dokázali, že nejen na hřišti dokáží fotbalisté, a nejen na tribuně naši fanoušci, předvádět skvělé výkony. Zábavní centrum Zálabí bude už počtrnácté (!) hostit PLES FOTBALISTŮ Dvora Králové nad Labem a my zaplníme nejen jeho sál, ale během věčera i taneční parket.

Ke komu se již dostala vstupenka, nebo jen plakátek s pozvánkou na tuto kulturní akci, tomu jistě neuniklo, že letošní ples připomíná výročí, jakého se náš klub v roce 2016 dožívá. Ano, už je to 110 let od založení fotbalového oddílu v našem krásném městě.

Dříve než dojde k oslavám tohoto jubilea, jsme zde s tradiční plesovou zábavou, na níž se rok co rok potkávají aktuální i bývalí hráči s partnerkami a dalšími přáteli. Stejně tak rok co rok na plese vídáme i zástupce dalším fotbalových oddílů z Královédvorska, stejně tak sportovce z jiných odvětví, ať už dvorské hokejisty, volejbalisty, házenkáře, atlety, florbalisty a další.

Přidejte se mezi držitele vstupenky i Vy. PLES FOTBALISTŮ 2016 bude v pátek 26. února zahájen ve 20 hodin a vedle zajímavých předtančení nebude scházet bohatá tombola, překvapení v podobě znovu originálního tance samotných fotbalistů "Dvorských bonbónků", o půlnoci pak vyhlásíme Fotbalistu roku 2015.

K hudbě a tanci bude hrát kapela GALILEO BAND a končit budeme tradičně v ranním hodinách. Vstupenky lze objednávat na telefonních číslech 604 125 228 a 724 717 854.

Takhle na snímcích můžete vidět malou vzpomínku na rok 2013, ale bohatší fotogalerii z loňského plesu najdete na našem facebooku, přesněji na tomto odkazu -> FACEBOOK.

Diskuse

Příspěvky diskuse

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing