Po sedmigólových hodech přišel půst. Áčko i béčko remizovaly.

ZDE jste se mohli přesvědčit, že byl ještě minulý týden divizní Dvůr nejofenzivnějším týmem v republice podle renomovaného Deníku Sport! Tuto neděli ale svoji pozici doma proti Nové Pace nepotvrdil.

MUŽI "A":

TJ DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM "A" - 1. FK NOVÁ PAKA  0 : 0.

Poslední výsledky našich borců navnadily diváckou obec na pozitivní náladičku, v pátém kole se ale Dvoru Králové střelecky vůbec nezadařilo. Hosté z Nové Paky přijeli narozdíl od předchozích soupeřů pod Hankův dům se zcela defenzivní taktikou, a tak šlo od prvních minut o dobývání hradu. Domácí se dostávali hlavně ke střelám z dálky, s nimi ale gólman Kanaval problémy neměl.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, hosté ale začali hrozit brejkovými situacemi. Při jedné z nich v 78. minutě trestuhodně zazdil tutovku Kazda, jenž z metru hlavičkoval jen do tyče. Na straně Dvora byl blízko gólu Kořínek, jeho hlavička ale v závěru mířila nad branku.

Fakta - rozhodčí: Haleš (Hradec Králové). ŽK: 2:4. Diváků: 630.

TJ Dvůr Králové "A": Ulrych - Volf, Kruliš, Rejl, Ježek - Kilevník, Holub, Gorol, Diviš - Čech (84. Privara), Samler (88. Kořínek).

V neděli se na stadionu sešla skvělá fotbalová kulisa, klobásy šly na dračku a fandilo se o 106!

"Dvůr je náš a my jsme s ním, modrá, bílá náš je tým.

Dvůr je náš a zmáknem s ním zápas gólem vítězným!"

Kompletní program 5. kola - sobota 10.15: Mšeno - Hradec Králové B 3:0. 17.00: Náchod - Velim 2:1, Ústí n. O. - Nový Bydžov 1:0Neděle 10.15: Převýšov - Pěnčín/Turnov 6:0, Admira Praha - Jablonec B 3:217.00: Trutnov - Pardubice B 1:2Dvůr Králové A - Nová Paka 0:0, Kolín - Polepy 2:3

MUŽI "B":

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ - TJ DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM "B"  1 : 1 (0:1).

Velice slušně se daří také rezervnímu celku mužů. Ten v roli nováčka krajského přeboru drží zatím sedmou příčku a zaujal především vítězstvím 7:1 nad Policí. Brzy zde najdete i video s góly, které v zápase padly. V dalším kole čeká na svěřence trenéra Čeňka Cellera silná hradecká Olympia. Duel se hraje v neděli od deseti hodin dopoledne a Dvoráci rozhodně nebudou favoritem. Los k našim borcům příliš přívětivý nebyl, přesto šlo očekávat, že se naši borci pojedou do krajské metropole poprat minimálně o bodový zisk. A stalo se! Díky trefě Jirky Kořínka vedli naši borci 1:0 v poločase. Hned po pauze ale vyrovnal Trnka a sta 1:1 vydržel až do poslední minutky.

Fakta - branky: 46. Trnka - 45. Kořínek. Rozhodčí: Janeček (od 66. Buchta). ŽK: 1:5. Diváků: 73.

TJ Dvůr Králové B: Kobos - Picha, Doseděl, Hruška, D. Novák - Podolník, Blažek, Fejk, Čenovský (55. Macek) - Kořínek, Marks (46. M. Otradovský).

Trenér domácích Zbyněk Dujsík: "Remíza je pro nás ztrátou, protože jsme byli v zápase lepším týmem. Hosté zlobili z nebezpečných brejků, nás zradila koncovka díky zbrklosti a chyběly nám centry ze stran. Ozdobou utkání byly obě vstřelené branky, z našeho týmu chválím Ondru Haupta."

Trenér hostů Čeněk Celler: "Čekal jsem od obou týmů lepší výkon, zejména pak od toho našeho. Domácí měli opticky více ze hry, my jsme proměnili v podstatě jedinou střelu do prostoru branky."

Kompletní program 5. kola - sobota 17.00: Jičín - Nový Hradec Králové 1:0, Lhota p. L. - Česká Skalice 3:0, Týniště - Kratonohy 3:2Neděle 10.00: Olympia Hradec Králové - Dvůr Králové B 1:1. 17.00: Rychnov n. K. - Slavia Hradec Králové 2:2, Nový Bydžov B - Broumov 6:2, Police - Libčany 1:2, Lázně Bělohrad - Dobruška 4:1.

STARŠÍ DOROST:

MFK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ - TJ DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM "U19"  2 : 0).

Starší dorostenci podlehli na hřišti Nového Města 0:2, když podle svého kouče Míla zcela propadli.

Fakta - branky: 47. a 90. J. Sýkora. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 1:2. Diváků: 30.

TJ Dvůr Králové: Prokůpek - Albert, Krejsa, Novotný, Zezulka - Krušina, Sýkora (46. Jirák), Hlava(73. Vladeka), Vondrouš (81. Klossovski) - Duplinský, Žaba.

Jan Míl, trenér Dvora: "Po třech vítězstvích už jsme asi trochu létali v oblacích. V Novém Městě jsme odehráli nejhorší utkání v sezóně. Domácí hrozili hlavně ze standardních situací a jedna taková na začátku druhé půle zápas rozhodla. Jinak mě úroveň utkání zklamala. Ani jedno z mužstev totiž moc fotbalu nenabídlo. Porážka může být užitečná, pokud si hráči uvědomí, proč k ní došlo."

MLADŠÍ DOROST:

SLOVAN BROUMOV - TJ DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM "U17"  5 : 1 (3:0).

Mladší dorostenci dnes podlehli na půdě vedoucího celku tabulky krajského přeboru 1:5, když o jedinou trefu hostů se postaral Tichovský.

Fakta - branky: 10. Balcar, 25. Prokeš, 34. Prokeš, 55. Beran, 73. Beran - 42. Tichovský. Rozhodčí: Rada. ŽK: 0:1. Diváků: 45.

TJ Dvůr Králové: Matula Vladimír - Dytrich Milan, Bednář Daniel, Mrvík Filip, Gágor Jakub, Janoušek Daniel, Hák Michal, Machek David, Klossovski Radek, Vladika Vojtěch, Tichovský Daniel; střídali: Krejsa Filip, Ruprich Josef, Zapadlo Martin, Vitebský David.

STARŠÍ ŽÁCI:

SLOVAN BROUMOV - TJ DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM "U15"  1 : 5 (0:3).

Starší žáci nadále vévodí tabulce KP bez ztráty bodu. Vyhráli vysoko 5:1 i na horké půdě Broumova! Po dvou brankách zaznamenali Duduš a Zapadlo, jednu přidal Kazda.

Fakta - branky: 41. Hampl - 2. Duduš, 27. Kazda, 31. Zapadlo, 43. Zapadlo, 57. Duduš. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Rada. Diváků: 25.

TJ Dvůr Králové: Rubáček Ladislav - Torák Josef, Ruprich Josef, Mertlík Lukáš, Duduš Daniel, Kvíčala Ondřej, Gazda Matyáš, Honců Miloš, Zapadlo Martin, Vitebský David, Valášek Daniel; střídal: Hamerka.

MLADŠÍ ŽÁCI - STARŠÍ PŘÍPRAVKA:

TURNAJ V NOVÉ PACE (neděle 11. září od 9,00).

Mladší žáky a starší přípravku čeká o následujícím víkendu turnaj v Nové Pace, kde vedle domácích kolektivů potkají soupeře z Hostinného.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKY:

TURNAJ POD HANKOVÝM DOMEM (neděle 11. září od 9,00).

Také naši nejmladší fotbalisty čeká v neděli turnaj. Odehrají jej na vlastním hřišti a soupeři jim budou malí borci z Trutnova a Jaroměře. Určitě si i prckové zaslouží co největší podporu fanoušků.

ŽENY:

TJ DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM "ženy" - ŽFK TRUTNOV   5 : 0 (2:0)

Fotbalistky Dvora od letoška hrají svá utkání na hřišti ve Velichovkách a prvním "mistrákem" zde bude hned okresní derby proti Trutnovu. Proti tomuto soupeři se našim hráčkám obvykle daří, a jinak tomu nebylo ani dnes. V 82. minutě vedly Dvoračky 5:0 a tímto výsledkem duel i skončil. Paráda holky!

A POZOR! V okresním derby I. B třídy mezi Bílou Třemešnou a Janskými Lázněmi vyhráli domácí 3:0, šlo o pikantní duel sekretáře Dvora Tomáše Otradovského s trenérem dvorského áčka Milošem Dvořákem, jemuž přihlížel i sportovní manažer Čeněk Celler :-)