24.01.2014 18:02

POJĎTE NA PLES! Obohatí jej i Mistři světa a Evropy ve footbagu!

POJĎTE NA PLES! Obohatí jej i Mistři světa a Evropy ve footbagu!

Pouhý měsíc a čtyři dny zbývají do zahájení již 12. PLESU FOTBALISTŮ. Kulturní akce pořádaná samotnými fotbalisty bývá rok co rok hojně navštěvovaná a také letos si organizátoři připravili pro příchozí řadu překvapení. Jednou z tradicí bude půlnoční vyhlášení nejlepšího fotbalisty pro rok 2013. Prvenství bude obhajovat Kristián Samler, jedním z favoritů bude letos rozhodně jeho velký kamarád František Fejk, případně si svými výkony řekl o dobré umístění brankář Vilda Ulrych či obránci Martin Kruliš a Jiří Podolník. Nechme se ale překvapit.

No, překvapení... Oni už řadu doprovodných akcí i prozradili, a tak není důvod vše poslat do éteru. Jak pořadatelé Tomáš Otradovský se Stanislavem Ježkem už dávno dali znát, kapely, které provázejí celým večerem se dlouhá léta snažili střídat. Osm let se to dařilo, pak ale dostala důvěru formace Dynamic z Opočna, a ta hrála na třech ročnících v řadě za sebou. Letos ale již dochází ke změně a pozvání na PLES FOTBALISTŮ přijalo známé dvorské seskupení ČVAJMAJS

Sál Zábavního centra Zálabí bude otevřen jako již tradičně od 19 hodin a krátce po dvacáté hodině zahájí bohatý program PRVNÍ PŘEDTANČENÍ. Během večera dojde i na vítané hosty. Těmi nejočekávanějšími budou Tomáš Tuček a Martin Sládek. Že Vám tato jména nic neříkají? Pak věřte, že na našem plese toto duo bylo už před dvěma lety, kdy PLES FOTBALISTŮ slavil 10. výročí. TT a MS jsou freestylisté ve footbagu a v tomto odvětví zaznamenali v posledních letech obrovské úspěchy. Stali se totiž třikrát mistry Evropy a třikrát získali zlato i na mistrovství světa!!

Že máme ve vlastní líhni také hvězdy, které patří na pódia, to předvedou svým znovu originálním vystoupením DVORŠTÍ BONBÓNCI. Chybět nebude ale ještě jedno skvělé představení, a to si už necháme opravdu jako překvapení večera. Účastníci se však mají na co těšit. Nemluvě o tradičně BOHATÉ TOMBOLE, která ani letos nebude na PLESE FOTBALISTŮ scházet!

A že ještě nemáte vstupenky zajištěné? Pak neváhejte ani minutu. V sále Zábavního centra totiž zbývají ještě poslední volné stoly, volno je zatím na balkóně i v předsálí. O lístky lze volat na telefonní čísla 604 125 228 a 724 717 854, tedy Tomáši Otradovskému.

Diskuse

Příspěvky diskuse

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing