02.05.2018 13:57

Přehled časů odjezdů na venkovní mistrovská utkání královédvorských mužstev

Přehled časů odjezdů na venkovní mistrovská utkání královédvorských mužstev

Jarní část fotbalové sezony 2017/2018 se nám naplno rozeběhla a v permanenci jsou také dopravci, s nimiž naše kolektivy budou jezdit na venkovní zápasy. Prim v tomto případě hraje královédvorská firma ŠORM BUS (www.sormbus.cz), výrazně však pomáhá také trutnovský dopravce ROMAN KOULA (Roman Koula). Za jedním zápasem poveze divizní fotbalisty Krkonošská autobusová doprava (KAD).

Zde přidáváme přehled všech venkovních utkání (ta odehraná postupně mažeme).  

MUŽI A

  • Sobota 14. 4., zápas v Trutnově od 17.00, odjezd 15.00
  • Neděle 29. 4., zápas v Čáslavi od 17.00, odjezd 14.00
  • Sobota 12. 5., zápas v Kratonohách od 17.00, odjezd 14.30
  • Sobota 26. 5., zápas ve Vykáni od 10.15, odjezd 7.00 (KAD)
  • Sobota 9. 6., zápas v Letohradu od 10.15, odjezd 7.15

MUŽI B

  • Sobota 7. 4., zápas v Nepolisech od 16.30, odjezd 14.45 (16 míst)
  • Sobota 21. 4., zápas na Lokomotivě Hradec od 17.00, odjezd 15.15 (20 míst)
  • Sobota 5. 5., zápas ve Skřivanech od 17.00, odjezd 15.15 (20 míst)
  • Úterý 8. 5., zápas v Miletíně od 17.00, odjezd 15.45 (16 míst)
  • Neděle 20. 5., zápas v Železnici od 17.00, odjezd 15.15 (20 míst)
  • Sobota 2. 6., zápas ve Starých Bukách od 17.00, odjezd 15.30 (16 míst)

STARŠÍ DOROST

  • Neděle 8. 4., zápas v Kopidlně od 14.00, odjezd 12.00 (20 míst)
  • Neděle 22. 4., zápas v Předměřicích od 15.00, odjezd 13.30 (16 míst)
  • Středa 1. 5., zápas v Borohrádku od 17.30, odjezd 15.30 (20 míst)
  • Neděle 13. 5., zápas v Třebechovicích od 14.00, odjezd 12.30
  • Čtvrtek 24. 5., zápas ve Skživanech od 18.00, odjezd 16.15 (20 míst)
  • Neděle 27. 5., zápas v Předměřicích od 15.00, odjezd 13.30

STARŠÍ ŽÁCI

  • Sobota 14. 4., zápas ve Vamberku od 14.45, odjezd 12.45 (25 míst)
  • Neděle 29. 4., zápas v Roudnici od 14.30, odjezd 13.00 (20 míst)
  • Středa 2. 5., pohár v Žacléři od 17.30, odjezd 16.00 (25 míst)
  • Sobota 12. 5., zápas ve Velkém Poříčí od 15.00, odjezd 13.30 (16 míst)
  • Středa 23. 5., zápas v Hostinném od 17.00, odjezd 16.00 (20 míst)
  • Sobota 26. 5., zápas v Dobrušce od 14.45, odjezd 13.15 (20 míst)
  • Sobota 9. 6., zápas v Třebechovicích od 14.30, odjezd 13.15 (20 míst)

MLADŠÍ ŽÁCI (vždy 25 míst)

  • Sobota 7. dubna, turnaj v Hořiněvsi od 13.30, odjezd 12.15
  • Neděle 15. dubna, turnaj v Úpici od 9.00, odjezd 7.45
  • Neděle 22. dubna, turnaj v Lázních Bělohrad od 10.00, odjezd 8.45
  • Sobota 5. května, turnaj v Hořiněvsi od 14.00, odjezd 12.45
  • Pondělí 7. května, turnaj v Červeném Kostelci od 16.30, odjezd 15.00
  • Neděle 13. května, turnaj v Úpici od 9.00, odjezd 7.45
  • Sobota 19. května, turnaj v Hořicích od 10.00, odjezd 8.45
  • Sobota 26. května, turnaj v Lánově od 9.00, odjezd 7.30
  • Sobota 2. června, turnaj v Chlumci nad Cidlinou od 10.00, odjezd 8.15

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

  • Sobota 7. 4., turnaj ve Rtyni od 9.00, odjezd 7.45 (16 míst)
  • Neděle 22. 4., turnaj v Rudníku od 9.00, odjezd 7.45 (8 míst, zbytek autem)
  • Sobota 28. 4., turnaj v Horním Maršově od 9.00 odjezd 7.45 (16 míst)
  • Neděle 13. 5., turnaj v Rudníku od 10.00, odjezd 8.45 (16 míst)
  • Sobota 2. 6., turnaj v Poříčí u Trutnova od 11.00, odjezd 8.45 (16 míst)
  • Sobota 9. 6., turnaj ve Rtyni od 9.00, odjezd 7.45 (16 míst)
  • Sobota 16. 6., turnaj v Lánově od 9.00, odjezd 7.30 (20 míst)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (vždy 28 míst)

  • Sobota 7. dubna, turnaj v Úpici od 9.00, odjezd 7.45
  • Neděle 22. dubna, turnaj v Žacléři od 10.00, odjezd 8.30
  • Neděle 29. dubna, turnaj ve Rtyni od 11.00, odjezd 9.30
  • Sobota 5. května, turnaj v Hostinném od 9.00, odjezd 7.45
  • Středa 16. května, turnaj ve Rtyni od 17.15, odjezd 15.45
  • Sobota 19. května, turnaj v Trutnově od 10.00, odjezd 8.45
  • Neděle 27. května, turnaj v Hostinném od 10.00, odjezd 8.45
  • Neděle 10. června, turnaj v Lánově od 10.00, odjezd 8.30
  • Neděle 17. června, turnaj ve Rtyni od 11.00, odjezd 9.30

Tisknout


Kalendář akcí

Květen 2018
Po Út St Čt So Ne
 
  • DK ''B'' - D. Kalná 17:00
  • Borohrádek - St. dorost 17:30, Odj. 15:30
  • Ml. přípr. doma 11:00
1
  • Žacléř - St.žáci pohár 17:30, Odj. 16:00
2
3 4
  • Skřívany - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • St. žáci - Slavia HK
  • Hořiněves - Ml. žáci 14:00, Odj. 12:45
  • Hostinné - Ml. přípr. 9:00, Odj. 7:45
5
  • DK ''A'' - Pardubice ''B'' 17:00
  • St. přípr. doma 9:00
6
  • Č. Kostelec - Ml. žáci 16:30, Odj. 15:00
7
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18
  • St. žáci - Hoříněves
  • Hořice - Ml. žáci 10:00, Odj. 8:45
  • Trutnov - Ml. přípr. 10:00, Odj. 8:45
19
  • DK ''A'' - Živanice 17:00
  • Železnice - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • B. Třemešná - St. přípr. 10:00, Odj. 9:00
20
21 22
  • Hostinné - St. žáci 17:00, Odj. 16:00
23
  • Skřivany - DK starší dorost od 18.00, odjezd 16.15 (předehrávka)
24
25
  • Vykáň - DK ''A'' 10:15, Odj. 7:00
  • DK ''B'' - Nemyčeves 17:00
  • Dobruška - St. žáci 14:45, Odj. 13:15
  • Lánov - Ml. žáci 9:00, Odj. 7:30
  • St. přípravka doma 9:00
26
  • Hostinné - Ml. přípr., 10:00, Odj. 8:45
27
28 29 30 31      

« Duben 2018 Červen 2018 »


Dvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2018, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing