27.10.2016 00:17

Prezident našeho klubu Georgios Karadzos obdržel Cenu města Dvůr Králové nad Labem za rok 2015.

Prezident našeho klubu Georgios Karadzos obdržel Cenu města Dvůr Králové nad Labem za rok 2015.

Velké pocty se dostalo prezidentovi našeho klubu Georgiu Karadzosovi, jenž je zároveň generálním partnerem fotbalového oddílu a od loňska také předsedou Tělovýchovné jednoty Dvůr Králové nad Labem. Z rukou starosty města Jana Jarolíma totiž nejvýše postavený muž klubu obdržel Cenu města Dvora Králové nad Labem za rok 2015.

V úterý 25. října se v sále Hankova domu uskutečnilo slavnostní předávání Cen města Dvůr Králové nad Labem. Jednou z oceněných osobností byl prezident našeho fotbalového oddílu Georgios Karadzos. Starosta města Jan Jarolím mu předal CENU MĚSTA 2015 za podporu rozvoje sportu. Náš generální sponzor podporuje kopanou ve městě od roku 2001 a před rokem se stal také předsedou Tělovýchovné jednoty Dvůr Králové nad Labem. Na snímku se dvěma jmenovanými dlouholetý kapitán dvorského týmu Stanislav Ježek, jenž byl zároveň navrhovatelem ocenění.

ZA VŠECHNY MALÉ I VELKÉ FOTBALISTY DĚKUJEME ZA PODPORU A DLOUHOLETOU VÝDRŽ S NAŠÍM ODDÍLEM!

Diskuse

Příspěvky diskuse

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing