07.06.2012 11:36

Přihlašte svůj tým na tradiční turnaj ''O pohár obce Libotov''

Přihlašte svůj tým na tradiční turnaj ''O pohár obce Libotov''

V blízkém okolí města Dvora Králové nad Labem se v létě bude konat spousta turnajů v malé kopané. Jedním z nich bude i tradiční klání "O pohár obce Libotov". Na tento turnaj si Vás dovolujeme pozvat, jelikož jde vždy o akci sportovně - zábavnou. Setkávají se zde fotbalisté se svým doprovodem, hraje se v klidu a hlavně pro radost. Navíc organizátoři připravují spoustu zajímavých věcí. "Připravovat se na turnaj" lze již od pátku u táboráku, nechybí bohaté občerstvení. Na hřišti lze stanovat až do neděle a v sobotu po turnaji následuje zábava pro celou obec i účastnické týmy - letos bude hrát ŽIVÁ HUDBA.

Podrobnosti k očekávanému turnaji, na němž jsou stále ještě volná místa, přinášíme právě zde. Přemluvte tedy své kamarády, dejte dohromady tým a neváhejte se přihlásit. Určitě nebudete litovat a za rok na turnaj rádi přijedete znovu.

Termín: sobota 30. června 2012! Základní skupiny začnou v 9.00, plánovaný start vyřazovacích bojů je ve 14.00. Každý tým bude mít ve svém rozpisu utkání dostatečnou pauzu na oběd kolem poledních hodin

Kapacita: Snahou organizátorů je naplnit kapacitu 12 mužstev. Ty by se rozdělily do dvou základních skupin po šesti (zápasový program najdete níže), přičemž v každé by se bojovalo o čtyři postupová místa. Neúspěšné celky by se utkaly o 9. – 10., respektive 11. – 12. místo. Všechny týmy na turnaji se mohou těšit na zajímavé ceny, pochopitelně stupňované umístěním. Oceněni budou i nejlepší hráč turnaje, nejlepší brankář a jednu zvláštní cenu si pořadatelé nechají v záloze až podle průběhu celodenního klání. Poháry pro tři nejlepší kolektivy jsou samozřejmostí!!

Startovné: 800,- (splatné minimálně týden před turnajem, jako pojistka, že tým přijede).

Přihlášky: Buď na e-mail: nebo na telefonní číslo 604 125 228.

Ceny: Odměny pro úspěšné týmy dodala obec Libotov, sportovně relaxační fitcentrum Sport World ze Dvora Králové nad Labem a Velkoobchod Radek Šebrle Dvůr Králové nad Labem.

Příjezd účastníků: Turnaj v Libotově je známý i tím, že sem některé týmy přijíždějí již v pátek večer a využívají možnosti společné „akcičky“ u táboráku, které nechybí ani chlazené pivečko či vlastní opékané pochutiny. Na hřišti je možno nejen z pátka na sobotu i stanovat.

Info k turnaji: hrát se bude v počtu hráčů 5+1, přičemž je zakázána malá domů a hraní brankáře rukou mimo pokutové území bude trestáno penaltou. Turnaj budou rozhodovat delegovaní rozhodčí OFS Trutnov a Královéhradeckého KFS (Štěpán Janeček a Petr Buchta) a hrací doba utkání bude 2 x 8 minut. Auty se házejí, rohy kopou. Občerstvení bude jako každý rok zajištěno v bohaté míře. V místním „sklepení“ budou připraveny tradiční domácí jídla, v hojně navštěvovaném stánku (kantýně) pak bude připraveno pití všeho druhu, pochopitelně i se dvěma druhy zlatavého moku. Po zápasech budou hráčům k dispozici sprchy a v kabinách zdejšího fotbalového klubu. Všichni účastníci turnaje budou moci po celou dobu v areálu využívat toalety a umývárnu.

After párty: Po skončení turnaje je naplánován společný večer účastníků a zdejších obyvatel, přičemž letos je zajištěna živá hudba (!), která Vám splní každé přání. Na vybudovaném parketu to bude pravá libotovská diskotéka a stanovat zde lze až do neděle!!

Více informací zodpoví organizátoři turnaje.

 • Tomáš Otradovský     604 125 228,    
 • Filip Kraus                 737 558 826,    

Již známí účastníci turnaje

 • FC Libotov (pořadatelský tým)
 • Ozzyho Kousci
 • Dromedarians
 • Tak určitě (obhájci prvenství z posledního turnaje v malé kopané)
 • Caruso Team
 • Pussycat boys
 • Ozzy young boys
 • HC Milan
 • Piškotky Doubravice

Pořadí zápasů v základních skupinách (na každém hřišti hraje jedna skupina (A, B)

09.00: 1 – 6,  2 – 5,  3 – 4

10.00: 1 – 2,  4 – 6,  5 – 3

11.00: 6 – 2,  3 – 1,  4 – 5

12.00: 2 – 3,  5 – 6,  1 – 4

13.00: 6 – 3,  4 – 2,  5 – 1

Pořadí zápasů ve vyřazovací části a v duelech o konečné umístění

14.00: čtvrtfinále 1 a ve stejnou dobu čtvrtfinále 2 na druhém hřišti

14.20: čtvrtfinále 3 a ve stejnou dobu čtvrtfinále 4 na druhém hřišti

14.40: duel o konečné 9. místo a ve stejnou dobu duel o konečné 11. místo na druhém hřišti

15.00: začátek bojů o poháry (semifinále 1, semifinále 2, o 3. místo a Velké finále)

Diskuse

Příspěvky diskuse

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing