05.10.2017 12:40

Sezona 2017/2018 probíhá a zde je přehled časů odjezdů s Autobusovou dopravou ŠORM BUS

Sezona 2017/2018 probíhá a zde je přehled časů odjezdů s Autobusovou dopravou ŠORM BUS

 Letní přestávka mezi dvěma fotbalovými ročníky je takřka u konce a na světě je již termínová listina pro podzimní část sezony 2017/2018. Najdeme v ní spoustu zápasů a mládežnických turnajů, které budou odehrány na stadionu pod Hankovým domem. Starší dorostenci budou nově vystupovat pod hlavičkou souklubí se Sokolem Bílá Třemešná a čtyři ze sedmi domácích duelů v krajské soutěži na podzim odehrají na krásném a útulném stadionu „Na Dubině“.

Starší i mladší přípravka se z krajského přeboru stěhuje do okresního přeboru Trutnovska, kde trenéři Libor Špaček a Michal Růžička dostanou větší prostor na herní nácviky gólových situací. Silní soupeři a nevyhovující systém vyšších soutěží v tomto našim fotbalistům nebyly nakloněny. Obě kategorie na podzim odehrají mimo jiné i dva domácí turnaje „pod Hangárem“!

A muži pod vedením kouče Pavla Matějky vstoupí do již 14. (!) divizní sezony v řadě, kde by tým rád minimálně obhájil umístění v horní polovině tabulky, což se Dvorákům podařilo v obou uplynulých ročnících. Rezerva dospělých se pod taktovkou hrající „skály“ Stanislava Ježka pokusí vyhrát krajskou soutěž I. B třídy a na nové výzvy v krajské soutěži se již těší svěřenci Martina Kazdy, jimiž jsou šikovní dvorští starší žáci.

A teď už důležité sdělení. Naši fotbalisté všech věkových kategorií budou k mistrovským utkáním vyrážet za doprovodu Autobusové dopravy ŠORM BUS. Ta má k dispozici prostředky s různými kapacitami míst a tak náš klub využije řadu z nich. Zde přinášíme časy odjezdů na zápasy a přidáváme i zajímavý pohled na počty kilometrů, jaké Dvoráci na podzim ujedou. Los mladších žáků ještě není znám, proto i zde doplníme časy odjezdů později.

A ještě jedna důležitá informace: termíny jednotlivých duelů se mohou z různých důvodů měnit. Pokud se tak stane, změníme den i čas odjezdu i zde v článku.

V příloze pod tímto článkem najdete TERMÍNOVOU LISTINU všech mužstev jak doma, tak venku. Připomenout si můžete i historickou tabulku všech dvorských střelců v divizní skupině C od roku 2004 do jara 2017. Zároveň přidáváme listinu hráčů, které budete v dresu A a B týmu na podzim potkávat.

MUŽI A

Sobota 23. 09., Brandýs nad Labem 10.15 (odjezd 7.00) - 112 km

Neděle 08. 10., Pardubice B 10.15 (odjezd 7.45) – 60 km

Sobota 21. 10., Živanice 15.30 (odjezd 13.00) – 54 km

Sobota 04. 11., Vysoké Mýto 14.00 (odjezd 11.15) – 76 km (dopravce KAD)

Sobota 18. 11., Zbuzany 10.15 (odjezd 7.00) – 158 km

MUŽI B (20)

Sobota 30. 09., Nová Paka 16.30 (odjezd 15.00) – 32,6 km

Sobota 14. 10., Rudník 16.00 (odjezd 14.30) – 22,5 km

Sobota 28. 10., Nemyčeves 14.30 (odjezd 12.45) – 40,8 km

Neděle 12. 11., Kocbeře 14.00 (odjezd 12.30) – 23,3 km

STARŠÍ DOROST (25)

Sobota 30. 09., Rudník 13.30 (odjezd 12.00) – 22,5 km

Neděle 15. 10., Skřivany 10.00 (odjezd 8.15) – 36,5 km

Neděle 05. 11., Babí/Velké Poříčí 11.30 (odjezd 10.00) – 33,6 km

STARŠÍ ŽÁCI (20)

Sobota 23. 09., Žacléř 14.15 (odjezd 12.45) – 33,6 km

Čtvrtek 28. 09., Častolovice 15.00 (odjezd 13.15) – 52 km

Sobota 07. 10., Slavia HK 14.00 (odjezd 12.15) – 36,5 km

Sobota 21. 10., Hořiněves 10.00 (odjezd 8.45) – 20,5 km

Neděle 05. 11., Černilov 11.45 (odjezd 10.30) – 28 km

MLADŠÍ ŽÁCI (16)

Sobota 23. 09., Vrchlabí 10.00, odjezd 8.30 (doprava Koula)

Sobota 30. 09., Úpice 10.00, odjezd 8.45 (doprava Koula)

Sobota 7. 10., Hostinné 9.00, odjezd 7.45 (doprava Koula)

Neděle 15. 10., Jaroměř 12.00, odjezd 10.45

Neděle 22. 10., Vrchlabí 10.00, odjezd 8.30 (doprava Koula)

Neděle 29. 10., Úpice 10.00, odjezd 8.30 (doprava Koula)

Sobota 04. 11., Česká Skalice 10.00, odjezd 8.30 (doprava Koula)

STARŠÍ PŘÍPRAVKA (16)

Sobota 23. 09., Horní Maršov 9.00 (odjezd 7.30) – 33 km

Neděle 08. 10., Rudník 10.00 (odjezd 8.45) – 22,5 km

Neděle 15. 10., Bílá Třemešná 10.00 (odjezd 9.00) – 8 km

Sobota 21. 10., Rudník 10.00 (odjezd 8.45) - 22,5 km

Neděle 29. 10., Poříčí 11.00 (odjezd 9.30) – 23,3 km

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (28)

Neděle 24. 09., Hostinné 11.00 (odjezd 9.45) – 17,6 km

Neděle 01. 10., Rtyně 10.00 (odjezd 8.30) – 26,8 km

Sobota 14. 10., Úpice 10.00 (odjezd 8.45) – 20,4 km

Sobota 21. 10., Horní Staré Město 12.00 (odjezd 10.45) – 21,7 km

Sobota 28. 10., Vrchlabí 10.00 (odjezd 8.30) – 36,7 km

Diskuse

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího,

  • 81848795428 | CustisSpula | 03.05.2018 17:02:33 | reagovat

    Hello. And Bye.

  • 87683226735 | VedlabaG | 03.05.2018 08:40:08 | reagovat

    Hello. And Bye.

  • 86158214465 | Hezbertned | 21.04.2018 11:43:37 | reagovat

    Hello. And Bye.

  • 83576371398 | CharlzsLib | 21.04.2018 01:05:08 | reagovat

    Hello. And Bye.

  • 86118464476 | Wendezvek | 10.04.2018 06:23:20 | reagovat

    Hello. And Bye.

  • 81318941786 | Douglovplent | 10.04.2018 05:29:29 | reagovat

    Hello. And Bye.

Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Tisknout


Kalendář akcí

Květen 2018
Po Út St Čt So Ne
 
  • DK ''B'' - D. Kalná 17:00
  • Borohrádek - St. dorost 17:30, Odj. 15:30
  • Ml. přípr. doma 11:00
1
  • Žacléř - St.žáci pohár 17:30, Odj. 16:00
2
3 4
  • Skřívany - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • St. žáci - Slavia HK
  • Hořiněves - Ml. žáci 14:00, Odj. 12:45
  • Hostinné - Ml. přípr. 9:00, Odj. 7:45
5
  • DK ''A'' - Pardubice ''B'' 17:00
  • St. přípr. doma 9:00
6
  • Č. Kostelec - Ml. žáci 16:30, Odj. 15:00
7
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18
  • St. žáci - Hoříněves
  • Hořice - Ml. žáci 10:00, Odj. 8:45
  • Trutnov - Ml. přípr. 10:00, Odj. 8:45
19
  • DK ''A'' - Živanice 17:00
  • Železnice - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • B. Třemešná - St. přípr. 10:00, Odj. 9:00
20
21 22
  • Hostinné - St. žáci 17:00, Odj. 16:00
23
  • Skřivany - DK starší dorost od 18.00, odjezd 16.15 (předehrávka)
24
25
  • Vykáň - DK ''A'' 10:15, Odj. 7:00
  • DK ''B'' - Nemyčeves 17:00
  • Dobruška - St. žáci 14:45, Odj. 13:15
  • Lánov - Ml. žáci 9:00, Odj. 7:30
  • St. přípravka doma 9:00
26
  • Hostinné - Ml. přípr., 10:00, Odj. 8:45
27
28 29 30 31      

« Duben 2018 Červen 2018 »


Dvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2018, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing