04.09.2013 00:35

Tátové a maminky, přiveďte své děti k fotbalu - pořádáme nábor!

Tátové a maminky, přiveďte své děti k fotbalu - pořádáme nábor!

V návaznosti na připravovanou akci Fotbalové asociace České republiky se i náš klub rozhodl uspořádat nábor do řad fotbalistů a fotbalistek. Byli bychom velice rádi, kdyby se této výzvy chytili jak rodiče, tak i samotné jejich ratolesti a my jsme mezi sebou mohli přivítat nové tváře, které se chtějí v budoucích letech bavit sportem a radovat se z výher právě ve fotbalovém dresu Dvora Králové nad Labem (klubový profil máme i na síti FACEBOOK).

Že si trenéři výkonů našich dětí váží, o tom svědčí například čerstvý komentář kouče starší přípravky Davida Šikala, který na našem webu www.fotbal-dvur.cz v sekci MLÁDEŽ hosnotil uplynulé dva turnaje svých svěřenců v Náchodě a Rychnově nad Kněžnou:

„Chtěl bych tímto poděkovat všem hráčům, kteří se podíleli na dvou nadstavbových kolech. Vzhledem k tomu, že někteří hráči byli zranění a jiní si ještě užívali léta, zastoupili jejich posty kluci z mladší přípravky: Lukáš a Tomáš Formánkovi, Tomáš Kareš, Adam Horáček a Dominik Šmíd, kteří svými výbornými výkony pomohli k naší neporazitelnosti. Musím konstatovat, že mě mile překvapili Šimon Tauber, Pavel Kraus a Pepa Hanzlíček, kteří si o tomto víkendu opravdu „hrábli“ až na dno svých sil, a zjistili, že přechod na větší hřiště není žádný med. Doufám, že náš raketový vstup do nadcházející sezony bude nadále setrvávat na vítězné vlně a fotbal Vás všechny bude bavit!!! Díky David.“

K prvnímu září 2013 čítá náš oddíl 150 členů, mezi nimiž jsou jak dospělí fotbalisté a fotbalistky, tak z velké části především MLÁDEŽ! O tu se v klubu starají proškolení trenéři a takřka všichni za sebou mají dlouhou fotbalovou kariéru, leckdy nejen v modrobílém dresu Dvora Králové nad Labem. Ač je nás v klubu "docela" hodně, byli bychom rádi, kdyby členů a hlavně talentovaných mladíků přibylo. Proto je tu nábor, který proběhne v týdnu od 9. do 13. září na stadionu pod Hankovým domem. Tréninkové jednotky pro naše nejmenší fotbalisty budou probíhat v úterý a čtvrtek od 16.00 do 17.00, a to pod vedením trenéra Jana Vágnera (605 982 424).

Nábor se vypisuje pro ročníky narození 2005 a mladší, pokud by se však našli i starší hráči, narození po roce 2000, i je rádi na trénincích přivítáme. V rozmezí ročníků 2000 - 2004 je nejlepší kontaktovat sekretáře klubu Tomáše Otradovského na čísle 604 125 228.

Přidejte se k nám i na facebooku, kde má profil FOTBAL DVŮR v přátelích již 823 uživatelů!

Náš klub čítá hned devět fotbalových kolektivů. Vedle mužů A (celostátní soutěž divize C) a mužů B (krajská soutěž I. A třídy) jsou to ženy (Česká divize C) a starší dorost (Východočeský přebor U19). V krajské soutěži pak nastupují starší žáci (ročníky narození 1999 - 2000) a turnajovým způsobem hrají svá utkání mladší žáci (2001 - 2002), starší přípravka (2003 - 2004) a dva týmy mladší přípravky (2005 a mladší).

Borci registrovaní v našem klubu dle ročníků (od žáků po přípravku)

1999 - Jaroslav Guzan (hostování z Bílé Třemešné), David Sojka, Marcel Pražák, Patrik Rejchrt, Šimon Prokop, Dominik Petráček, Adam Matula, David Kukla

2000 - Šimon Doležal, Filip Horák, Filip Hanek, Jakub Piwko (střídavý start z Mostku), Patrik Sedláček (hostování z Libotova), Václav Nesládek (hostování z Vítězné), Jan Všetečka, Ladislav Janičo, Adéla Vojtěchová, Vanesa Kazdová

2001 - Tomáš Franc, Adam Šenfeldr, Matěj Zdražil, Lukáš Hrneček, Matyáš Kursa, Vít Vejnar (střídavý start z Bílé Třemešné)

2002 - Josef Vognar, Radim Horáček, Aneta Sováková, Nela Sováková, Šimon Říha, Matyáš Říha, Ondřej Vítek, Mikuláš Holub, Martin Hak, Tomáš Hynek, Jan Ryba

2003 - David Vágner, Petr Straka, Jakub Všetečka, Marek Fišer, Dominik Knutson, Vojtěch Marel (hostování z Vítězné)

2004 - Adam Diviš, Pavel Kraus, Šimon Tauber, Josef Hanzlíček, Ondřej Fischer, Filip Machač (střídavý start z Libotova)

2005 - Dominik Šmíd, Tomáš Kareš, Adam Horáček, Ivan Kopcha, Adam Fiala, Lukáš Formánek, Tomáš Formánek, Josef Rutrle, Jan Bujárek

2006 - Jakub Vágner, Jakub Langpaul, Patrik Adámek, René Stejskal, Adam Laš, Daniel Laš

       PŘIJĎTE POZNAT NOVÉ KAMARÁDY A STAŇTE SE ČLENY NAŠÍ FOTBALOVÉ RODINY!

...    Dvůr je náš a my jsme s ním,

...    modrá, bílá náš je tým.

...    Dvůr je náš a zmáknem s ním,

...    zápas gólem vítězným!

Diskuse

Příspěvky diskuse

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing