12.10.2012 20:16

Tenhle víkend se nepovedl, navíc mrzí vyloučení Ulrycha!

Radost na straně rezervy mužů, jinak ale zmar, zmar a zase zmar! Dvorské kolektivy neprožily úspěšný víkend a poslední kapkou po debaklech starších žáků a dorostenců byla porážka divizního áčka v Novém Bydžově. Ke všemu prohráli i fotbalistky s Jehnědím, házenkáři v Bělé nad Sázavou a hokejisté v Novém Městě. Alespoň, že volejbalisté dvakrát porazili soupeře z Jičína J

MUŽI "A"

RMSK Cidlina Nový Bydžov – TJ Dvůr Králové nad Labem "A" 3 : 2 (2:1).

Dlouhodobě zraněný Volf a distancovaný Kilevník, to jsou jediná dvě jména, s nimiž trenér Ladislav Doseděl nemohl počítat pro nedělní duel na hřišti Nového Bydžova. Už proto je škoda, že krajské derby skončilo pro Dvůr bez bodového zisku. Kor, když se našim borcům na podzim i venku docela daří. Vyhráli v Semilech (3:0), v Holicích (2:0), remíza v Turnově (1:1) byla fajn a porážku přinesl jen „zbytečný“ výlet do Jiren (1:4). Úvod našim fotbalistům vyšel parádně. Už v 9. minutě se postavil k trestnému kopu Jirka Podolník a jeho tečovaná rána si našla místo v síti – 0:1. Vše probíhalo podle plánu, ale závěr první půle hostům nevyšel. Ve 41. minutě totiž vyrovnal Janouch a v poslední minutě byl za faul vyloučen gólman Vilda Ulrych. Následovala navíc penalta a proti střídajícímu Švejdarovi ji proměnil Pavlásek – 2:1.

Ve druhé půli se Dvoráci postavili osudu a po devíti minutách vyrovnal hrající trenér Láďa Doseděl – 2:2. Nakonec ale hosté mířili domů bez bodů, v 64. minutě totiž vrátil vedení na domácí stranu Tlustý a další góly už 250 diváků nevidělo.

Fakta – branky: 41. Janouch, 45. Pavlásek z pen., 64. Tlustý – 9. Podolník, 54. Doseděl. Rozhodčí: Hocek (Benešov). ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (42. Ulrych). Diváků: 250.

RMSK Cidlina Nový Bydžov: J. Vaníček – Žalman, Matějka, Pavlásek, Novák – Labík (61. Langr), O. Vaníček, Tlustý, Tomeš – Bastin (69. Šusta), Janouch (90. Obermajer).

TJ Dvůr Králové nad Labem A: Ulrych – Podolník, Kruliš, Doseděl, Ježek – Samler, Moník, Fejk, Čenovský – Řežábek, Privara (43. Švejdar).

Ladislav Doseděl, trenér Dvora: "Zápas jsme si prohráli sami. Místo abychom pojistili naše vedení gólem na 2:0, vytvořili jsme individuální chyby a pustili soupeře do vedení. Po vyloučení Ulrycha jsme v deseti byli lepší, po vyrovnání ale znovu inkasovali a znovu neporoměnili řadu šancí."

Ostatní výsledky 10. kola – sobota 10.15: Jiskra Mšeno – TJ Svitavy 1:0 (1:0)16.00: SK Viktorie Jirny – SK Semily 4:1, 1. FK Nová Paka – FK Dobrovice 2:1, FK OEZ Letohrad – Sokol Lhota pod Libčany 2:0, Jiskra Ústí nad Orlicí – SK Holice 5:0Neděle 16.00: Sparta Kutná Hora – FK Náchod 5:1, FK Pěnčín-Turnov – FK Pardubice B 0:1.

Aktuálně můžete sledovat vývoj v divizní skupině C ZDE:

MUŽI "B"

TJ Dvůr Králové nad Labem B – Spartak Rychnov nad Kněžnou  4 : 1 (1:1).

Před týdnem vyhráli v Jičíně, v sobotu přivítali Rychnov. Fotbalisté béčka potřebovali potvrdit vítězství ze hřiště soupeře i doma. Povedlo se a svěřenci hrajícího kouče Michala Hrušky se snad už definitivně vzdálili poslednímu místu v tabulce I. A třídy. Chyběl sice hrdina jičínského duelu Honza Švejdar, ale týmu vypomohl sběratel divizních shot-outů Vilda Ulrych.

V zajímavém utkání se na góly čekalo dlouho. Až ve 39. minutě otevřel skóre „kanonýr“ Tomáš Picha – 1:0. Bohužel gólem do šatny srovnal Kotek, a tak museli Dvoráci bojovat dál. A šlo jim to parádně. 54. minuta Pepa Černý a 62. minuta Martin Otradovský – suma sumárum, vedeme 3:1. Konečnou podobu dal v nervózním utkání výsledku Patrik Macek.

Fakta – branky: 39. Picha, 54. Černý, 62. M. Otradovský, 72. Macek – 45. Kotek. Rozhodčí: Petr Vítek (N. Město n. Met.). ŽK: 4:3. Diváků: 100.

TJ Dvůr Králové nad Labem B: Ulrych – Picha, Hruška, Blažek, Kasan – T. Novotný (46. Doseděl), Macek (87. Křižovič), Chalkias, Černý – M. Otradovský, Marks.

Spartak Rychnov nad Kněžnou: Lasák – Pups, Bárnet, L. Brandejs – Reichl, Semerád, Lochman, Pohl, Kotek – Bína (60. Valášek), Zajíček.

Ostatní výsledky 10. kola – sobota 16.00: SK Jičín – FK Lázně Bělohrad/Pecka 4:3, SK Libčany – Jiskra Jaroměř 4:0Neděle 10.15: FC Olympia Hradec Králové – FC Slavia Hradec Králové 3:016.00: Slovan Broumov – Sokol Kratonohy 4:1, SK Týniště nad Orlicí – Jiskra Česká Skalice 0:4, MFK Trutnov – TJ Červený Kostelec 0:0, Jiskra Hořice – RMSK Cidlina Nový Bydžov 2:1.