04.03.2012 10:40

V sobotu hrají Dvoráci jarní premiéru v Pardubických Ohrazenicích - jarní termínovka zde!

Už jen týden zbývá, áčko trápí marodka, termínovka zde!

Chcete vědět, v jaké formě jsou královédvorští fotbalisté týden před jarní premiérou? Chtělo by se říct: koukněte na výsledky Zimní ligy a budete hned vědět. Jenže tak to není. Výkony našich fotbalistů byly často jako noc a den. Pomyslná generálka mužstvu nevyšla vůbec a navíc stav kádru také není ideální. V zimě toho moc neodehráli kupříkladu Kristián Samler či Fanda Fejk, těsně před stržením jarní opony navíc nemocniční lůžko zaplnili obránci Martin Kruliš, Jakub Volf a na halovém turnaji se zranil Jiří Kořínek. Tedy tři členové základní sestavy!

GENERÁLKA

FK Pardubice "A" - TJ Dvůr Králové nad Labem "A"  6 : 0 (4:0).

Týden před úvodním duelem jara si Dvoráci osahali umělku v Ohrazenicích, kde nastoupili proti druhému nejlepšímu celku České fotbalové ligy. Hosté přijeli mimo jiné po plesové zábavě a na některých hráčích přece jen únava byla znát. Týmu nepomohl ani brzký gól v Kobosově síti, to když se již ve 3. minutě prosadil domácí Brychta - 1:0. Také hosté dokázali zazlobit, nebezpečnější ale byl jejich o třídu kvalitnější sok. Ve 22. minutě pronikl obranou futsalový reprezentant Rešetár a když stejný hráč v minutě 38. krásným volejem překonal Kobose potřetí, svítil na ukazateli skóre stav 3:0. To ale nebylo vše a do šaten se šlo při domácím vedení 4:0 - trefil se Dittrich.

Do druhého poločasu udělal kouč Miloš Dvořák v sestavě čtyři změny a obraz hry se trochu změnil. Bohužel ale k horšímu. Dvůr už se do hry nedostal takřka vůbec, domácí si na hřišti místy dělali, co chtěli. Pátý gól, tentokrát již do sítě za Vildou Ulrychem, přidal Dittroch a tenisovou podobu dal výsledku tři minuty před koncem Brychta.

Fakta - branky: 3. Brychta, 22. Rešetár, 38. Rešetár, 43. Dittrich, 61. Dittrich, 87. Brychta.

Sestava Pardubic: Žák - Norek (55. Javůrek), Šejvl, Přibyl, Kakrda - Rešetár, Kudrna (46. Řezníček), Jeřábek, Hundák (55. Jarosz) - Brychta, Dittrich (70. Sklenář).

Sestava Dvora Králové: Kobos (46. Ulrych) - Macek (46. Podolník), Motyčka, Rejl, S. Ježek - Kilevník, Fejk, Gorol (Blažek), Diviš - M. Otradovský (Samler), Řežábek.

Program úvodního jarního kola DIVIZE C:

Sobota 10. března - 10.15: Jablonec nad Nisou B - Náchod, Trutnov - Ústí nad Orlicí. 14.30: Polepy - Mšeno, Pardubice B - Dvůr Králové nad Labem. Neděle 11. března - 10.15: Admira Praha - Kolín, Hradec Králové B - Nová Paka. 14.30: Velim - Pěnčín/Turnov, Nový Bydžov - Převýšov.

Všechny výsledky Expol Cupu:

NAC HKB TRU OLY DKA DKB BRO POL  bilance body
Náchod   E 0:0 7:2 1:1 2:1 1:1 7:2 4:0 4-3-0  15
HK B 0:0   X 1:0 5:0 1:2 3:0 5:2 4-1-1  13
Trutnov 2:7 0:1   P 1:3 1:0 2:1 2:0 6:1 4-0-3  12
Olympia 1:1 0:5 3:1   O 1:1 5:2 4:3 3-2-1  11
DK A 1:2 2:1 0:1 1:1   L 5:2 5:3 3-1-2  10
DK B 1:1 1:2 2:5   C 6:0 2:1 2-1-2   7
Broumov 2:7 0:3 0:2 2:5 0:6   U 3:1 1-0-5   3
Police 0:4 2:5 1:6 3:4 3:5 1:2 1:3   P 0-0-7   0

Přehled duelů v zimní přestávce:

DK "A" - FC Hradec Králové B  2 : 1 (0:1), branky: Kořínek 2.

V úvodním duelu naši borci sice brzy prohrávali, po přestávce ale dvěma slepenými góly odpověděl Jirka Kořínek a ve slušném duelu zajistil svému týmu vítězství 2:1. V modrobílém dresu se po půlroční pauze objevil Petr Motyčka, jenž hrál na podzim za Převýšov a utkání bylo prvním v rámci "náchodsko-trutnovského" Expol Cupu.

DK "A" - Slovan Broumov  5 : 2 (2:0), branky: Kořínek 2, Podolník 2, Samler.

Také ve druhém utkání turnaji Dvořákova parta vyhrála. Pěti góly přestřílela Broumov. Účastník krajského přeboru ale také skóroval, brankářskou dvojici Ulrych - Klevcov překonal dvakrát. Zápas byl posledním pro dlouholetého středopolaře Dvora Jana Holuba, jenž se rozhodl u týmu skončit a odejít na hostování do rodné Jaroměře.

DK "A" - FK Náchod  1 : 2 (0:1), branka: Řežábek.

Ostrým "divizním" duelem byl pro naše hráče střet s Náchodem. Domácí tým Zimní ligu letos ovládl a výsledkově si poradil i s dvorským áčkem. Hrál se dobrý fotbal a Dvoráci rozhodně nebyli slabším týmem. Gól ale narozdíl od soupeře vsítili jen jeden. Prosadil se navrátilec z Kunratic Jan Řežábek! Spolu s ním se do Dvora vrací také Daniel Urban a na dobré cestě je příchod Milana Cvrčka, režiséra hry ze stejného klubu, jenž by na jaře mohl posílit naše béčko.

DK "A" - FK Mladá Boleslav "B"  2 : 1 (0:0), branky: Kořínek, Čech.

V poslední lednový víkend si divizní áčko odskočilo na turnaj do Nové Paky, kde odehrálo utkání proti mladíkům z Mladé Boleslavi. Kvalitní souboj nabídl tři branky a převahu našeho mužstva. Po přestávce se trefil "zimní střelec" Jirka Kořínek, na jehož ránu navázal poté i Jan Čech. Další góly již Dvůr nepřidal a kontaktní branka soupeře přišla pozdě.

V Nové Pace odehráli Dvoráci ještě duel - s rezervou Jablonce (prohráli vysoko 2:7).

DK "A" - FK Police nad Metují  5 : 3 (1:2), branky: M. Otradovský 2, Čech 2, Kilevník 2.

Výhra, ale herní bída, tak lze shrnout utkání proti Polici, které se odehrálo v Trutnově. Naši hráči rozhodně nedali do zápasu všechno úsilí a bojovnost. Z toho také rezultoval stav 1:3 krátce po přestávce. Dvůr sice 1:0 vedl po gólu Martina Otradovského, pak ale třikrát inkasoval. Teprve důrazná domluva kouče Dvořáka stála za zlepšením a Dvoráci také skóre otočili. Podruhé Otradovský, po něm dvakrát Jan Čech a jednou Martin Kilevník rozhodli střelecky o vítězství 5:3, duel ale klidně mohl dopadnou 12:5.

DK "A" - FC Olympia Hradec Králové  1 : 1 (0:1), branka: M. Otradovský.

Také proti hradecké Olympii to ze strany Dvora nebylo nic moc! Poločas unaveně působící Dvůr prohrál 0:1 a až vyrovnaní Martina Otradovského postavilo tým na nohy. Naši borci ale další šance spálili, a tak si v turnaji připsali další bodovou ztrátu.

DK "A" - FK Trutnov  0 : 1 (0:0).

Proti Trutnovu chtěli naši hráči zopakovat podzimní divizní vítězství. Tentokrát ale prohráli 0:1. Dá se říci, že tradičně, protože v této fázi přípravy prohrávají Dvoráci s okresním rivalem takřka pravidelně.

DK "A" - FK Trutnov  7 : 6 (5:2), branky: Kilevník 2, Řežábek 2, Kořínek 2, Rejl.

Dva dny před Plesem fotbalistů si Dvoráci zahráli proti Trutnovu znovu. Tentokrát z toho byla divoká přestřelka. V první půli hráli hosté dobře a vedli vysoko 5:2. Po pauze ale kupili jednu hrubku v obraně za druhou a nakonec uhájili těsné vedení 7:6. Po dvou trefách si připsali Martin Kilevník, Jirka Kořínek a Juan Řežábek. Jednou se prosadil stoper Jirka Rejl.

DK "A" - FK Pardubice  0 : 6 (0:4).

"Poplesový duel" nedopadl dobře. Domácí si s chutí zastříleli a soupeře porazili 6:0. Nastoupit nemohli zranění Kruliš, Volf ani Kořínek. Týden před startem jara tak dostalo mužstvo pořádnou facku. Velkou část týmu čeká ještě středeční duel rezervy s Hradcem Králové B (dohrávka Expol Cupu).

PROGRAM JARNÍ ČÁSTI V DIVIZI C:

sobota 10. března Pardubice B - DK A 14.30 UT v Ohrazenicích
neděle 18. března DK A - Nový Bydžov 15.00 UT v Trutnově
sobota 24. března Polepy - DK A 15.00
neděle 1. dubna DK A - Velim 16.30 pod Hankovým domem
sobota 7. dubna Nová Paka - DK A 16.30
neděle 15. dubna DK A - Pěnčín/Turnov 16.30 pod Hankovým domem
sobota 21. dubna Mšeno - DK A 10.15 UMT ve Mšeně (JBC)
neděle 29. dubna DK A - Převýšov 17.00 pod Hankovým domem
neděle 6. května Hradec Králové B - DK A 17.00 Nový HK
sobota 12. května Náchod - DK A 17.00
neděle 20. května DK A - Kolín 17.00 pod Hankovým domem
sobota 26. května Ústí n. O. - DK A 17.00
neděle 3. června DK A - Trutnov 17.00 pod Hankovým domem
neděle 10. června Admira Praha - DK A 10.15
neděle 17. června DK A - Jablonec n. N. B 17.00 pod Hankovým domem

JARNÍ TERMÍNOVKA

Diskuse

Příspěvky diskuse

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing