16.04.2019 16:03

V Českém Brodě nás potopila závěrečná desetiminutovka. Starší žáky táhli Kraus s Machačem

V Českém Brodě nás potopila závěrečná desetiminutovka. Starší žáky táhli Kraus s Machačem

Polovina dubna patřila na zelených trávnících fotbalistům nejen našeho klubu. Ve hře byli muži, dorostenci, žáci i mladší přípravky. To starší přípravka měla pech. V Pilníkově zasáhla tamní trávník pravá aprílová chumelenice a turnaj této kategorie musel být odložen.

MUŽI A

SK Český Brod – TJ Dvůr Králové nad Labem A 1:0 (0:0)

Škoda veliká. Z Českého Brodu se naši fotbalisté rozhodně s prázdnou vracet nemuseli. Typický remízový zápas spěl k penaltovému rozuzlení, když v 84. minutě domácí potrestali chybu našeho týmu a vítězství získali pro sebe.

Nám se se utkání nějak zvlášť nevyvedlo, za výkon ve druhém poločase si ale hráči bodovat zasloužili. Leč po těsné porážce je potřeba zmobilizovat síly a pro klid ve zbytku sezony v neděli porazit doma Náchod. Přijďte fandit, velikonoční derby startuje v 17 hodin pod Hankovým domem!

Fakta – branka: 84. Makovský. Rozhodčí: Ulrich. ŽK: 4:0. Diváci: 150. SK Český Brod: Malina – Nekolný, Skořepa (71. Michálek), Carda, Moravec – Cecccarelli, Hrdlička, Suk (46. Šťastný), Borek – Fikejz (90. Beneš), Herzán (46. J. Makovský). TJ Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček – Picha, Karal, Macháček, Tomeš – Václavek, Tauchman, J. Dvořák (10. Hruška), Knespl – O. Ujec (80. Rejl), Vitebský.

Milan Ujec, trenér TJ Dvůr Králové: „Zbytečná chyba v závěru utkání nás stála cenný bod. Zejména za výkon ve II. poločase jsme si jej zasloužili. V prvním poločase byl aktivnější soupeř a nás podržel brankář. Po přestávce jsme soupeře do ničeho nepustili. Až v 84. minutě poprvé vystřelil na branku a rozhodl zápas. Šlo o typické remízové utkání.“

Další výsledky 21. kola Fortuna Divize C: Mšeno-Jablonec – Přepeře 3:0, Vysoké Mýto – Pardubice B 1:3, Velké Hamry – Horky nad Jizerou 1:0, Turnov – Slatiňany 0:3, Náchod – Čáslav 1:1, penalty 7:6. Na 23. duben byl odložen duel Trutnov – Kolín.

Program 22. kola (19. – 21. 4.) – pátek 17.00: Horky nad Jizerou – Český Brod. Sobota 10.15: Kolín – Turnov. 10.30: Přepeře – Vysoké Mýto. 15.30: Pardubice B – Trutnov. 17.00: Slatiňany – Velké Hamry. Neděle 17.00: Dvůr Králové nad Labem – Náchod, Benátky nad Jizerou – Mšeno-Jablonec n. N.

Aktuální tabulku Fortuna Divize C najdete ZDE!

MUŽI B

TJ Dvůr Králové nad Labem B – FK Dolní Kalná 2:1 (2:0)

Rezerva mužů se konečně dočkala jarního vítězství. Po porážkách od Bílé Třemešné a Nové Paky to odnesla zachraňující se Dolní Kalná. I když, odnesla je silné slovo. První poločas ještě domácímu celku vyšel. Dvěma góly se prosadil náš nejlepší střelec Martin Otradovský a vše vypadalo dobře.

Po přestávce to ale na hřišti bylo jedno velké trápení, a když dokázali hosté snížit, byla to křeč. Nakonec jsme ale o body nepřišli, situaci v tabulce výhrou uklidnili a k dalšímu zápasu můžeme jet s cílem poprat se o další cenné body.

Fakta – branky: 35. a 44. M. Otradovský 54. Bartoš. Rozhodčí: Hlavsa. ŽK: 1:0. Diváci: 150. TJ Dvůr Králové nad Labem B: Vl. Matula Machek, Kasan, Ježek, Voda Zlámal (67. Klazar), Prokůpek, V. Hák, M. Hák (85. D. Petráček) M. Otradovský (89. Sojka), Marks (33. Rejchrt). FK Dolní Kalná: Ulrych – Dohnal, J. Navrátil, Dědek, M. Bartoš – Š. Drinka (81. Tauchman st.), M. Šulc, Najman, Hampl – V. Kodytek (57. D. Ježek), J. Jiřička.

Tomáš Otradovský, sekretář TJ Dvůr Králové n. L. B: „První poločas ještě snesl přísnější měřítko pozorovatelů I. B třídy, ve druhé půli ale oko fotbalového fanouška plakalo. Upřímněčekalo se na vyrovnání. To ale nepřišlo a body zůstaly doma. Výhra je to důležitá, tým samozřejmě potěšila, ale do dalších zápasů je na čem pracovat.

Tomáš Navrátil, trenér FK Dolní Kalná: „V utkání jsme nepodali optimální výkon, chyběla tomu kvalita, navíc jsme byli takoví nevýrazní. V závěru poločasu nás domácí dvakrát vycvičili na levé straně, což nás bohužel stálo případné body. Druhá půle byla i s pomocí větru lepší, podařilo se nám snížit, vyrovnat ale již bohužel ne. Vzhledem k šancím vyhráli domácí zaslouženě a já jim gratuluji.“

Aktuální tabulku JAKO I. B třídy najdete ZDE!

STARŠÍ DOROST

Skvělá práce. Naši dorostenci si na stadionu v Bílé Třemešné s chutí zastříleli, když pěti góly zasypali rivala z Hostinného. Hned třikrát se prosadil Filip Horák.

TJ Dvůr Králové/Bílá Třemešná – TJ Tatran Hostinné 5:2 (2:0)

Fakta – branky: 10. Hanek, 22. z pen., 70. a 85. Horák z pen., 77. Kopecký – 56. Pešek, 90. Antoš. Rozhodčí: Lukes. Hráno bez karet. Diváci: 25. TJ Dvůr Králové n. L./TJ Sokol Bílá Třemešná: Petr Straka – Vojtěch Marel, David Vágner, Filip Hanek, Filip Horák, Daniel Jákl, Vit Vejnar, Tomáš Hynek, Lukáš Kopecký, Taras Lavryk, Dominik Linda, Jakub Nosek, Jan Zivr.

Aktuální tabulku krajské soutěže staršího dorostu najdete ZDE!

STARŠÍ ŽÁCI

Svěřenci trenéra Martina Kazdy a jeho asistenta Libora Machače už dávno zapomněli na domácí porážku od Třebechovic. Posledně si hravě poradili s Dobruškou a teď rozstříleli také Borohrádek. Pavel Kraus a kapitán Filip Machač se blýskli hattrickem.

TJ Dvůr Králové/Bílá Třemešná U15 – TJ Lokomotiva Borohrádek 7:1 (1:0)

Fakta – branky: 20., 56. a 57. Kraus, 45., 48. a 51. Machač, 59. Holub – 64. Fuchsa. Rozhodčí: Tůma. Hráno bez karet. Diváci: 50. TJ Dvůr Králové nad Labem: Lukáš Hynek – Erik Výprachtický, Filip Pracný, Radek Holub, Tomáš Formánek, Jan Bujárek, Lukáš Formánek, Filip Machač, Pavel Kraus, Ondřej Hynek, Petr Jirásek, Adam Doležal, Matyáš Šanovec.

Aktuální tabulku krajské soutěže starších žáků najdete ZDE!

MLADŠÍ ŽÁCI

Tým trenéra Libora Špačka si z Miletína přivezl jedno vítězství a jednu porážku. Třemi góly se na turnaji prezentoval Kuba Vágner, dva vstřelil Honza Hlaváček a jeden přidal Pepa Budinský.

 • TJ Dvůr Králové nad Labem U13 – FKM Javorka/SK Miletín 5:2 (1:1)

Branky: 6. Poner, 31. Břeský – 8. a 39. Vágner, 23. a 32. Hlaváček, 24. Budinský.

 • TJ Dvůr Králové nad Labem U13 – TJ Slovan Broumov 1:6 (0:5)

Branky: 29. Vágner – 2., 6., 15., 19. a 33. Hejcman, 14. Kotyza.

Sestava Dvora Králové na turnaji: Josef Budinský, Jan Kryštof Hlaváček, Tomáš Jahnátek, Viktor  Yaremchuk, Vojtěch Laňka, Miroslav Herman, Jan Špaček, Ivo Polan, Adam Vojtěch, David Langer, Jakub Vágner, Patrik Adámek, Šimon Ryba, Václav Lahučký, Jakub Závodný.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Co čert nechtěl, turnaj starších přípravek byl v neděli ráno zrušen. Pilníkov přes noc zastihla sněhová (!) nadílka a trávník následně nebyl schopen přijmout jakoukoliv zátěž. O náhradním termínu se zúčastněné oddíly budou teprve dohadovat.

 • TJ Dvůr Králové nad Labem U11 A – TJ Lánov, neděle
 • TJ Dvůr Králové nad Labem U11 A – Staré Buky/Pilníkov

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA A

Svěřenci trenéra Michala Růžičky pokračují ve spanilé jízdě sezonou a zápas co zápas převyšují své soupeře. V dosavadním průběhu aktuálního ročníku tým ještě neztratil ani bod.

 • TJ Dvůr Králové nad Labem U9 A – Malé Svatoňovice 15:3 (7:0)
 • TJ Dvůr Králové nad Labem U9 A – Malé Svatoňovice 18:1 (8:0)

Sestava Dvora Králové na turnaji: Kryštof Šturma – Vojtěch Rutrle, Matyáš Šturm, Ondřej Nápravník, Matyáš Vágner, Jan Pavlis, Adam Růžička.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA B

Bojovníci vedení koučem Stanislavem Ježkem se neztratili ani v bitvách proti druhému celku tabulky. Na Rtyni sice fyzicky ani výsledkově nestačili, stydět se za své výkony ale rozhodně nemuseli.

 • TJ Dvůr Králové nad Labem U9 B – Baník Rtyně 1:14 (1:7)
 • TJ Dvůr Králové nad Labem U9 B – Baník Rtyně 2:14 (1:7)

Sestava Dvora na turnaji: Jakub Zima – Daniel Zemánek, Petr Stránský, Adam Soumar, Adam Ježek, David Ježek, Eduard Kvášovský, Pavel Sebastian Parai, Matouš Ryba.

POZÁPASOVÝ POKŘIK NAŠÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY B NAJDETE ZDE!

V tabulce okresního přeboru patří dvorskému A týmu první příčka, když svěřenci trenéra Michala Růžičky z 27 utkání neztratili jediný bodík a pyšní se nyní krásným skóre 361:40.

B tým vedený koučem Standou Ježkem na osmém místě otevírá druhou polovinu tabulky. Na kontě má 12 výher, 4 remízy a 14 porážek při skóre 140:172.

A jak si vedou naši sobotní soupeři? Baník Rtyně je na stříbrné příčce, Malým Svatoňovicím patří 12. pozice.

PROGRAM DVORSKÝCH MUŽSTEV NA DALŠÍ MISTROVSKÝ VÍKEND

Sobota 20. dubna

 • 9.00 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA A turnaj pod Hankovým domem
 • 12.30 STARŠÍ ŽÁCI utkání v Hostinném, odjezd 11.15
 • 13.45 STARŠÍ DOROSTENCI utkání v Rudníku, odjezd 12.30
 • 14.00 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA B turnaj v Horním Staré Městě, odjezd 12.45
 • 17.00 MUŽI B utkání v Nepolisech, odjezd 15.00

Neděle 21. dubna

 • 9.00 STARŠÍ PŘÍPRAVKA turnaj pod Hankovým domem
 • 9.00 MLADŠÍ ŽÁCI turnaj v Hostinném, odjezd 7.45
 • 17.00 MUŽI A utkání s Náchodem pod Hankovým domem

 

Diskuse

Příspěvky diskuse

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing