27.04.2016 01:00

Vítěznou sérii uťal až lídr tabulky. Starší žáci porazili Třebechovice

Vítěznou sérii uťal až lídr tabulky. Starší žáci porazili Třebechovice

Další víkend za sebou mají fotbalisté a fotbalistky našeho klubu. Nebyl to víkend nijak úspěšný. Největší radost nám udělali starší žáci, kteří trefou Lukáše Hrnečka vyhráli v Třebechovicích. Dvě vítězství zaznamenala mladší přípravka, jinak to bylo dějství spíše méně úspěšné.

Zapadla do něho i vůbec první jarní porážka divizního áčka mužů. Svěřenci trenéra Matějky nestačili na vedoucí tým tabulky, když proti Olympii Hradec Králové neskórovali a naopak sami třikrát inkasovali. Vrátit se na vítěznou vlnu budou moci Dvoráci už tuto neděli pod Hankovým domem, kde od 17 hodin přivítají v tabulce druhé Živanice! TO BUDE ŠLÁGR!!

Muži „A“

FC Olympia Hradec Králové – TJ Dvůr Králové nad Labem 3:0 (1:0)

Lídr tabulky byl po dvou zaváháních (remízy 0:0 s Ústím a na Admiře) od úvodu aktivnějším mužstvem a po zásluze si připsal tři body. Náš tým velmi dobře začal a nebezpečnými brejky dlouho trápil soupeře. Od dvacáté minuty ale domácí začali mít navrch a vytvářeli si i šance. První dvě ještě bravurně zlikvidoval Vláďa Matula, jenž poprvé v sezoně v brance dostal přednost před Kubou Vaníčkem. Pak ale přišel rohový kop ve 27. minutě, míč se odrazil k volnému Strassrovi, a ten Matulu propálil – 1:0. Vyrovnat mohl krátce před odchodem do šaten Ondra Janouch, míč po jeho střele ale zamířil mimo tyče.

Po změně stran to zpočátku byli znovu Dvoráci, kdo jevil snahu o vyrovnání. Ze tří střídajících hráčů hru nejvíc oživil Robert Vágner, jenž odehrál jeden z nejlepších poločasů od návratu do dvorského dresu. Domácí zkušený celek měl ale průběh duelu pod kontrolou a po hodině hry se dočkal druhého gólu. To se po hrubce hostující defenzívy prosadil domácí Očovan a na konečných 3:0 upravil třináct minut před koncem Jukl.

Fakta – branky: 27. Strasser, 63. Očovan, 77. Jukl. Rozhodčí: Kubec. ŽK: 0:3. Diváci: 110. Poločas: 1:0. FC Olympia Hradec Králové: Kobos – Strasser (46. Krejčík), Karal, Poděbradský (84. Haupt) – Kosař, J. Novotný, Klapka (81. Malinský), Matěj Ptáček – Jukl, Topouzis (63. Kuťák), Očovan (89. Ličman). TJ Dvůr Králové nad Labem: Matula – Picha (46. M. Otradovský), Kruliš, Rejl, Pavlásek – Vitebský (46. Voldán), Podolník (89. Machek), O. Vaníček, Tomeš – Janouch (78. V. Hák), Fejk (48. Vágner).

Miloš Sazima, trenér FC Olympia Hradec Králové: „Naše vítězství bylo naprosto zasloužené. Myslím si, že jsme po celé utkání udávali tempo hry. Tentokrát jsme i byli schopni proměnit některé z vytvořených brankových příležitostí.“

Pavel Matějka, trenér TJ Dvůr Králové n. L.: „Domácí potvrdili svoji kvalitu. Sportovně musíme uznat, že byli lepším týmem a zvítězili zaslouženě. Škoda neproměněné šance Janoucha v poslední minutě prvního poločasu. Za stavu 1:1 by se nášlo do druhé půle líp.“

Aktuální tabulka divize C mužů

Muži „B“

Zklamání připravili svým fanouškům hráči dvorské rezervy. Ti na domácím hřišti přivítali Albrechtice a už ve 38. minutě šli do vedení trefou útočníka/gólmana Jakub Vaníčka. Další šance ale ve slušné sestavě hrající Dvůr neproměnil a trest přišel dvacet minut před koncem, kdy se z penalty prosadili hosté. Pokutový kop dostali možnost zahrávat i naši hráči, Vašek Hák jej ale neproměnil a šlo se do penaltového rozstřelu. V něm zaváhal Vaníček, a jelikož hosté byli stoprocentní, odvezli si od nás i bonusový druhý bodík.

TJ Dvůr Králové nad Labem – SK Albrechtice 1:1 (1:0), na penalty 4:5

Fakta – branky: 38. Jakub Vaníček – 70. Sršeň z pen. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 2:3. Diváci: 110. TJ Dvůr Králové nad Labem: Vladimír Matula – David Machek, Stanislav Ježek, Jakub Gábor, Jiří Kuhn – Kristián Samler, David Vitebský (58. Michal Hák), Robert Vágner, Václav Hák – Viktor Marks, Jakub Vaníček. SK Albrechtice: Hlaváč - Pinkas, Jedlička, Zeman, Hořínek - Brandejs, Sychra, Csontos (65. Kchop), Velíšek - Jaroš, Sršeň (90. Krčmář)

Čeněk Celler, trenér TJ Dvůr Králové n. L.: „Naše posílená sestava nedokázala proměnit dostatek vytvořených brankových příležitostí. Zkušení hosté naší střelecké nemohoucnosti plně využili, a tak si zaslouženě odvezli po penaltových rozstřelech dva body.“

Rostislav Kchop, trenér SK Albrechtice n. O.: „Sportovně musím uznat, že domácí byli fotbalovější a výsledek je pro ně zřejmě krutý. Na druhou stranu, my opět bez několika hráčů, nasazením, bojovností a vůlí jsme šli nějakému tomu bodu naproti. Dva body + společné odpoledne v místní zoo, už dlouho jsem nezažil takový pohodový den. Hvězdou zápasu byl Kuba Hlaváč, který zlikvidoval za stavu 1:1 v 85. minutě penaltu.“

Aktuální tabulka I. B třídy mužů, skupiny F

Starší dorost

Dvorští dorostenci jsou v krajském přeboru stále poslední a vykřesat naději na lepší umístění mohli v domácím utkání proti podobně se trápícím Třebechovicím. Jenže Dvoráci pod Hankovým domem naprosto zklamali. Brzy po pauze sice trenér Pavel Šimůnek kvitoval vedoucí gól Filipa Hanka, pak ale třikrát skórovali hosté a odvezli za zasloužené vítězství.

TJ Dvůr Králové nad Labem – SK Třebechovice 1:3 (0:0)

Fakta – branky: 46. Hanek – 48. a 62. Malý, 83. Hruška. Rozhodčí: Zlámal. ŽK: 1:0. Diváci: 35. TJ Dvůr Králové nad Labem: Ladislav Rubáček – David Sojka, Filip Horák, Adam Matula, Marcel Pražák – Martin Teuber (73. Jan Všetečka), Patrik Rejchrt, Jaroslav Guzan, David Kukla – Daniel Jákl, Filip Hanek.

Pavel Šimůnek, trenér TJ Dvůr Králové n. L.: „Veliké rozčarování z našeho velmi slabého výkonu. Vítězství hostů je zcela zasloužené.“

Aktuální tabulka krajského přeboru dorostu

Starší žáci

Velice důležitý zápas sehráli o víkendu naši starší žáci. V Třebechovicích šli o přímou bitvu o čtvrtou příčku a Dvoráci ji zvládli s bravurou. Domácí tým porazili 1:0, když o vítězství rozhodl v 55. minutě jediným gólem utkání Lukáš Hrneček.

SK Třebechovice - TJ Dvůr Králové nad Labem 0:1 (0:0)

Fakta - branka: 55. Lukáš Hrneček. Rozhodčí: Olah. Hráno bez karet. Diváci: 60. TJ Dvůr Králové nad Labem: Matyáš Kursa – Vanesa Kazdová, Adéla Vojtěchová, Vít Vejnar, Adam Šenfeldr, Oldřich Křížek, Lukáš Hrneček, Josef Vognar, Mikuláš Holub, Martin Hak, Jakub Pracný, Matěj Zdražil, Jan Ryba, Luděk Fišer.

Milan Vojtěch, vedoucí mužstva TJ Dvůr Králové n. L.: „Tentokrát jsme podali dobrý výkon a zaslouženě si odvážíme tři body.“

Aktuální tabulka krajské soutěže starších žáků

Mladší žáci

Svěřenci trenéra Libora Machače vyrazili k turnaji do dalekého Vamberka a ve třech zápasech bohužel ani jednou nedokázali skórovat. Nutno dodat, že coby třetí tým tabulky narazili tentokrát na lídra soutěže Nový Hradec Králové, čtvrtý Vamberk a pátou Jaroměř. Získat dokázali dva body za bezbrankové remízy.

TJ Dvůr Králové nad Labem – TJ Vamberk 0:0

TJ Dvůr Králové nad Labem – FC Nový Hradec Králové 0:3 (0:0)

TJ Dvůr Králové nad Labem – FK Jaroměř 0:0

Za královédvorský klub ve Vamberku bojovali: Petr Straka – Vojtěch Marel, David Vágner, Jakub Všetečka, Dominik Kreibich, Marek Fišer, Pavel Kraus, Jakub Langpaul, Antonín Mostecký, Filip Machač.

Aktuální tabulka finálové skupiny KP mladších žáků

Starší přípravka

Borci starší přípravky cestovali na turnaj do Hostinného, kde dostali šanci usilovat o průběžné první místo v tabulce. To by ale museli zvládnout vzájemný souboj s domácím kolektivem, který na jaře prohrál zatím je jednou. Tentokrát na něj ale svěřenci kouče Jana Vágnera nevyzráli a z turnaje si odvezli „jen“ jednu výhru.

TJ Dvůr Králové nad Labem – SK Jičín 4:9 (2:4)

Branky Dvora: Hampl, Hlaváček, J. Vágner, L. Formánek.

TJ Dvůr Králové nad Labem – Nová Paka/Stará Paka 15:8 (10:4)

Branky Dvora: T. Formánek 3, Hampl 3, Pracný 2, L. Formánek 2, Hlaváček, Polan, J. Vágner, Jarolím a O. Hynek.

TJ Dvůr Králové nad Labem – Hostinné/Lánov 3:8 (1:2)

Branky Dvora: Hampl, Pracný, Špaček.

V zápisech o utkání se v tomto turnaji na dvorské straně objevili: Adam Horáček – Adam Doležal, Lukáš Formánek, Tomáš Formánek, Zdeněk Hampl, Jan Kryštof Hlaváček, Lukáš Hynek, Ondřej Hynek, Jan Jarolím, Miroslav Kosinka, Ivo Polan, Filip Pracný, Jan Špaček, Jakub Vágner a Adrien Vihan.

Aktuální tabulka soutěže starší přípravky

Mladší přípravka

Naši nejmenší fotbalisté odehráli pod vedením trenéra Libora Špačka další turnaj na hřišti Janských Lázní. Dvorákům se vedlo velmi dobře a ze tří utkání dokázali dvě vyhrát. Nad jejich síly byli jen borci ze Žacléře.

TJ Dvůr Králové nad Labem – SK Janské Lázně 5:4 (3:1)

TJ Dvůr Králové nad Labem – TJ Lánov 5:4 (4:1)

TJ Dvůr Králové nad Labem – TJ Baník Žacléř 1:6 (1:3)

Dvoráci k turnaji nastoupili v této sestavě: Matěj Flégl – Ivo Polan, Tomáš Kosinka, Josef Budinský, Jakub Dufek, Adam Just, Šimon Ryba, Adam Vojtěch, Jakub Horáček, Václav Joska, Jan Špaček.

Program na víkend 30. dubna až 1. května

Sobota 9.00: turnaj mladší přípravky v Lánově. 10.15: Dvůr Králové (starší dorost) – Červený Kostelec. 14.00: Doudleby – Dvůr Králové (muži B). Neděle 9.30: Dvůr Králové (starší žáci) – Babí. 17.00: Dvůr Králové (muži A) – Živanice.

Diskuse

Příspěvky diskuse

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing