27.01.2014 12:08

Vítězství nad Kutnou Horou zajistily góly Černého a Vondrouše

Vítězství nad Kutnou Horou zajistily góly Černého a Vondrouše

Podzimní vítězství 3:0 pod Hankovým domem (viz snímek), v zimní přípravě pak na trutnovské umělce 2:0. Taková je bilance královédvorských fotbalistů se soupeřem z Kutné Hory. Tamní Sparta zavítala do Krkonoš na kondiční soustředění a pobyt zakončila přátelským utkáním s naším divizním kolektivem. Sestava Dvora sice tu divizní z podzimu připomínala jen na některých postech, přesto naši borci duel znovu dokázali vyhrát.

TJ Dvůr Králové nad Labem – TJ Sparta Kutná Hora 2:0 (1:0).

Branky: 31. Černý, 72. Vondrouš.

TJ Dvůr Králové nad Labem: Dobřichovský – Picha, Kruliš, Podolník, Ježek (64. Krejsa) – M. Otradovský (46. Tichovský), Fejk, Kilevník (46. Vladeka), Černý (46. Ruprich) – Klazar (64. Řežábek), Žaba (46. Vondrouš).

Fotbalisté Kutné Hory zakončili nedělním utkáním soustředění a do Trutnova si pozvali soupeře z nedalekého Dvora Králové. Náš divizní celek sice dorazil bez několika hráčů, zato s novým trenérem Miroslavem Chalupou, jenž po Vánocích vystřídal u týmu odstoupivšího Romana Olivu. Kouč bohužel nemohl počítat s řadou hráčů. Nemocný je Jirka Rejl, trénovat ještě ani nezačali Jakub Volf s Viktorem Marksem, jen na poločas dorazil Martin Kilevník a chyběl také Kristián Samler. K tomu všemu již v našem klubu nepůsobí Lukáš Daněk s Jakubem Černíkem. Na klíčovém postu brankáře scházela stejně jako v podzimním klání jednička Vilda Ulrych, ten měl ale opět skvělý záskok. Mezi tyčemi se totiž představil nadějný junior z Bílé Třemešné Miroslav Dobřichovský a především ve druhém poločase náš tým hodně podržel. Ne náhodou si tak vysloužil uznání od spoluhráčů i trenéra Chalupy.

FOTO: ÚSPĚŠNÍ MLADÍ STŘELCI Z NEDĚLNÍHO UTKÁNÍ: FILIP VONDROUŠ A JOSEF ČERNÝ

Dvoráci celkově předvedli v utkání kvalitní výkon a po zásluze vyhráli 2:0. Už v prvním poločase měli naši hráči řadu šancí, proměnit tu svou dokázal ale jen Josef Černý. Že naplní střelckou listinu pouze "domácí" mladíci, to potvrdila 72. minuta, v níž se prosadil "objev halových turnajů" Filip Vondrouš. Nutno však dodat, že ve druhém poločase již měli míč na svých kopačkách častěji hráči kutnohorské Sparty, ti si ale vylámali zuby na zmiňovaném brankáři Dobřichovském. Ten napodobil exslávistu Luboše Přibyla, jenž čisté konto proti stejnému soupeři vyčapal na podzim.

„Především první poločas z naší strany nebyl vůbec špatný. Dokázali jsme si vytvořit několik šancí, z nichž jedna skončila i gólem. Druhá půle již po prostřídání neměla takovou úroveň. Vázla nám organizace hry. Vyhráli jsme hlavně díky skvělému výkonu brankáře Dobřichovského,“ zhodnotil duel debutující kouč Miroslav Chalupa.

Program na týden 27. ledna - 2. února

  • Pondělí: od 17 hodin posilovna a rehabilitace ve Sport World
  • Úterý: volný den
  • Středa: v 18 hodin přípravné utkání v Trutnově proti tamnímu MFK (odjezd 16.45)
  • Čtvrtek: volný den
  • Pátek: od 18.30 trénink na UMT v Náchodě (odjezd 17.30)
  • Sobota: od 11.00 přípravný duel s FK Jablonec U21 ve Mšeně (odjezd 8.00)
  • Neděle: volný den

Diskuse

Příspěvky diskuse

TisknoutDvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2022, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing