Soupiska

Soupiska MUŽI "B" - jaro 2018

Vladimír Matula brankář 1996 kmenový hráč
Adam Matula obránce 1999 kmenový hráč
Josef Ruprich obránce 1996 kmenový hráč
David Machek obránce 1996 kmenový hráč
Stanislav Ježek obránce 1977 kmenový hráč
Marek Kasan obránce 1992 kmenový hráč
Michal Hák záložník 1996 kmenový hráč
Daniel Knespl záložník 1999 přišel k nám z Nové Paky
Daniel Novák záložník 1988 kmenový hráč
Lukáš Mertlík záložník 1997 kmenový hráč
Marcel Pražák záložník 1999 kmenový hráč
Martin Otradovský útočník 1985 kmenový hráč
Daniel Jákl útočník 2000 přišel k nám z Miletína

Tisknout


Kalendář akcí

Květen 2018
Po Út St Čt So Ne
 
  • DK ''B'' - D. Kalná 17:00
  • Borohrádek - St. dorost 17:30, Odj. 15:30
  • Ml. přípr. doma 11:00
1
  • Žacléř - St.žáci pohár 17:30, Odj. 16:00
2
3 4
  • Skřívany - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • St. žáci - Slavia HK
  • Hořiněves - Ml. žáci 14:00, Odj. 12:45
  • Hostinné - Ml. přípr. 9:00, Odj. 7:45
5
  • DK ''A'' - Pardubice ''B'' 17:00
  • St. přípr. doma 9:00
6
  • Č. Kostelec - Ml. žáci 16:30, Odj. 15:00
7
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18
  • St. žáci - Hoříněves
  • Hořice - Ml. žáci 10:00, Odj. 8:45
  • Trutnov - Ml. přípr. 10:00, Odj. 8:45
19
  • DK ''A'' - Živanice 17:00
  • Železnice - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • B. Třemešná - St. přípr. 10:00, Odj. 9:00
20
21 22
  • Hostinné - St. žáci 17:00, Odj. 16:00
23
  • Skřivany - DK starší dorost od 18.00, odjezd 16.15 (předehrávka)
24
25
  • Vykáň - DK ''A'' 10:15, Odj. 7:00
  • DK ''B'' - Nemyčeves 17:00
  • Dobruška - St. žáci 14:45, Odj. 13:15
  • Lánov - Ml. žáci 9:00, Odj. 7:30
  • St. přípravka doma 9:00
26
  • Hostinné - Ml. přípr., 10:00, Odj. 8:45
27
28 29 30 31      

« Duben 2018 Červen 2018 »


Dvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2018, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing