Zápasy 2004/2005

 

Výsledky úspěšné sezony 2004/2005 (2. místo)

DK - FK Graffin Kácov 3:0 M. Otradovský 2, Višňovský
FC Lokomotiva Pardubice - DK 0:1 M. Otradovský
DK - FK Dobrovice 4:1 Dapecí 2, Král, Martin Růžička
FK Jablonec n. N. B - DK 3:1 vlastní
DK - FK AS Pardubice B 1:0 Holub
SK Čelákovice - DK 0:1 Martin Růžička
DK - FC Velim 2:0 M. Otradovský, Král (1400 diváků)
TJ Chrudim - DK 3:0 ---
DK - FC Skuteč 4:3 Král 2, Holub 2
Podještědský FC Český Dub - DK 1:2 Král, Kilevník
DK - SK Český Brod 1:0 Martin Růžička
TJ Jiskra Ústí n. O. - DK  3:1 Kašajík
DK - SK Týniště n. O. 2:1 M. Otradovský, Holub
FK Agria Choceň - DK 3:2 Král, Barbarič
DK - Uhelné sklady Praha 2:1 Kruliš 2
FK Graffin Kácov - DK 0:1 Michal Růžička
DK - FC Lokomotiva Pardubice 2:1 L. Doležal (hráno v Rychnově)
FK Dobrovice - DK 2:1 M. Otradovský
DK - FK Jablonec n. N. B  0:4 --- (1370 diváků)
FK AS Pardubice B - DK 1:1 vlastní
DK - SK Čelákovice  0:1 ---
FC Velim - DK 3:0 ---
DK - SK Chrudim 1:0 Kruliš
FC Skuteč - DK 2:0 ---
DK - Podještědský FC Český Dub 3:0 Martin Růžička, Kamitz, Kilevník
SK Český Brod - DK 0:2 Višňovský, Martin Růžička
DK - TJ Jiskra Ústí n. O. 4:2 Kilevník, Kamitz, Martin Růžička, Višňovský
SK Týniště n. O. - DK 2:1 Barbarič
DK - FK Agria Choceň 1:2 Višňovský
Uhelné sklady Praha - DK 1:5 Kruliš 2, Višňovský 2, Král

Tisknout


Kalendář akcí

Květen 2018
Po Út St Čt So Ne
 
  • DK ''B'' - D. Kalná 17:00
  • Borohrádek - St. dorost 17:30, Odj. 15:30
  • Ml. přípr. doma 11:00
1
  • Žacléř - St.žáci pohár 17:30, Odj. 16:00
2
3 4
  • Skřívany - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • St. žáci - Slavia HK
  • Hořiněves - Ml. žáci 14:00, Odj. 12:45
  • Hostinné - Ml. přípr. 9:00, Odj. 7:45
5
  • DK ''A'' - Pardubice ''B'' 17:00
  • St. přípr. doma 9:00
6
  • Č. Kostelec - Ml. žáci 16:30, Odj. 15:00
7
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18
  • St. žáci - Hoříněves
  • Hořice - Ml. žáci 10:00, Odj. 8:45
  • Trutnov - Ml. přípr. 10:00, Odj. 8:45
19
  • DK ''A'' - Živanice 17:00
  • Železnice - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • B. Třemešná - St. přípr. 10:00, Odj. 9:00
20
21 22
  • Hostinné - St. žáci 17:00, Odj. 16:00
23
  • Skřivany - DK starší dorost od 18.00, odjezd 16.15 (předehrávka)
24
25
  • Vykáň - DK ''A'' 10:15, Odj. 7:00
  • DK ''B'' - Nemyčeves 17:00
  • Dobruška - St. žáci 14:45, Odj. 13:15
  • Lánov - Ml. žáci 9:00, Odj. 7:30
  • St. přípravka doma 9:00
26
  • Hostinné - Ml. přípr., 10:00, Odj. 8:45
27
28 29 30 31      

« Duben 2018 Červen 2018 »


Dvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2018, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing