Program ''A'' mužstva

DK "A" - FK Pardubice B 5:1 Čech 3, Samler 2
RMSK Nový Bydžov - DK "A" 1:1 Rejl
DK "A" - TJ Polepy 5:1 Kilevník 2, Čech, Diviš, Rejl
FC Velim - DK "A" 0:7 Kilevník 3, Kruliš, Čech, Diviš, Gorol
DK "A" - 1. FK Nová Paka 0:0 ---
FK Pěnčín/Turnov - DK "A" 1:2 Samler Kruliš
DK "A" - Jablonec/Mšeno 1:1 Gorol
SK Převýšov - DK "A" 4:0 ---
DK "A" - FC Hradec Králové B 1:1 Samler
DK "A" - FK Náchod 1:2 Rejl
FK Kolín - DK "A" 2:0 ---
DK "A" - Jiskra Ústí n. O. 5:1 Kořínek 2, Kilevník, Čech, Samler
FK Trutnov - DK "A" 0:4 Kilevník 2, Čech 2
DK "A" - FK Admira Praha 0:2 ---
FK Jablonec B - DK "A" 0:1 Podolník
FK Pardubice "B" - DK "A" 1:1 Čech
DK "A" - RMSK Nový Bydžov 4:0 Kořínek 2, Řežábek, Gorol
TJ Polepy - DK "A" 3:2 Kořínek, Doseděl
DK "A" - FC Velim 3:0 Kořínek, Motyčka, Samler
1. FK Nová Paka - DK "A" 1:2 Rejl, Řežábek
DK "A" - FK Pěnčín/Turnov 2:1 M. Otradovský 2
TJ Jiskra Mšeno - DK "A" 2:1 M. Otradovský
DK "A" - SK Převýšov 1:3 Kořínek
FC Hradec Králové "B" - DK "A" 1:1 Samler
FK Náchod - DK "A" 5:3 Rejl, Čech, Samler
DK "A" - FK Kolín 0:3 --- 
TJ Jiskra Ústí n. O. - DK "A" 6:2 Kořínek, Řežábek
DK "A" - FK Trutnov 4:1 Samler 2, Kořínek, Čech
FK Admira Praha - DK "A" 6:3 Řežábek, Fejk, Motyčka
DK "A" - FK Jablonec "B" 4:1 Kořínek 2, Rejl, Čech

Termíny a výsledky Dvora Králové A v divizi..

Tisknout


Kalendář akcí

Květen 2018
Po Út St Čt So Ne
 
  • DK ''B'' - D. Kalná 17:00
  • Borohrádek - St. dorost 17:30, Odj. 15:30
  • Ml. přípr. doma 11:00
1
  • Žacléř - St.žáci pohár 17:30, Odj. 16:00
2
3 4
  • Skřívany - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • St. žáci - Slavia HK
  • Hořiněves - Ml. žáci 14:00, Odj. 12:45
  • Hostinné - Ml. přípr. 9:00, Odj. 7:45
5
  • DK ''A'' - Pardubice ''B'' 17:00
  • St. přípr. doma 9:00
6
  • Č. Kostelec - Ml. žáci 16:30, Odj. 15:00
7
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18
  • St. žáci - Hoříněves
  • Hořice - Ml. žáci 10:00, Odj. 8:45
  • Trutnov - Ml. přípr. 10:00, Odj. 8:45
19
  • DK ''A'' - Živanice 17:00
  • Železnice - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • B. Třemešná - St. přípr. 10:00, Odj. 9:00
20
21 22
  • Hostinné - St. žáci 17:00, Odj. 16:00
23
  • Skřivany - DK starší dorost od 18.00, odjezd 16.15 (předehrávka)
24
25
  • Vykáň - DK ''A'' 10:15, Odj. 7:00
  • DK ''B'' - Nemyčeves 17:00
  • Dobruška - St. žáci 14:45, Odj. 13:15
  • Lánov - Ml. žáci 9:00, Odj. 7:30
  • St. přípravka doma 9:00
26
  • Hostinné - Ml. přípr., 10:00, Odj. 8:45
27
28 29 30 31      

« Duben 2018 Červen 2018 »


Dvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2018, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing