Program a výsledky zápasů mužů ''B''

Termíny a výsledky Dvora Králové B v krajském přeboru..

SK Jičín - DK B 2:1 Marks
DK B - RMSK Nový Bydžov B 3:1 Privara 2, Fejk
Sokol Lhota pod Libčany - DK B 2:0 ---
DK B - Spartak Police nad Metují 7:1 Marks 2, Hruška, Kořínek, Blažek, Gorol, Podolník
FC Olympia Hradec - DK B 1:1 Kořínek
DK B - SK Týniště nad Orlicí 2:0 Macek, Podolník
FK Lázně Bělohrad - DK B 3:3 M. Otradovský, Hruška, Kořínek
DK B - FC Spartak Rychnov n. K. 2:1 Samler, Doseděl
DK B - TJ Dobruška 5:2 M. Otradovský 2, Fejk 2, Šulc
Sokol Kratonohy - DK B 5:0 ---
FC Slavia Hradec - DK B 3:3 Podolník, M. Otradovský, Doseděl
DK B - SK Libčany 3:2 M. Otradovský, Kořínek, T. Novotný
TJ Jiskra Česká Skalice - DK B 0:1 Doseděl
DK B - Slovan Broumov 6:1 M. Otradovský 2, Šulc 2, Podolník, Doseděl
FC Nový Hradec Králové - DK B 1:1 M. Otradovský
RMSK Nový Bydžov B - DK B 6:0 ---
DK B - Sokol Lhota pod Libčany 7:1 Samler 3, Řežábek 2, Urban, Marks
TJ Police n. M - DK B 0:1 Marks
DK B - FC Olympia Hradec 3:5 Řežábek 2, D. Novák
SK Týniště n. O. - DK B 1:1 Urban
DK B - FK Lázně Bělohrad 2:1 Čenovský, Urban
TJ Dobruška - DK B 0:0 ---
DK B - Sokol Kratonohy 3:2 Urban 2, Kořínek
DK B - SK Jičín 5:2 Kořínek 3, Samler, Fejk
DK B - FC Slavia Hradec 1:3 Čenovský
SK Libčany - DK B 1:0 ---
DK B - Jiskra Česká Skalice 3:0 Urban, Řežábek, Kořínek
Slovan Broumov - DK B 4:5 Urban 3, Klazar, vlastní
DK B - FC Nový Hradec 5:2 Marks, Kořínek, Doseděl, Řežábek, Kobos
FC Spartak Rychnov n. K. - DK B 2:10 Kořínek 4, Urban 2, Gorol, Rejl, Macek, Řežábek

Tisknout


Kalendář akcí

Květen 2018
Po Út St Čt So Ne
 
  • DK ''B'' - D. Kalná 17:00
  • Borohrádek - St. dorost 17:30, Odj. 15:30
  • Ml. přípr. doma 11:00
1
  • Žacléř - St.žáci pohár 17:30, Odj. 16:00
2
3 4
  • Skřívany - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • St. žáci - Slavia HK
  • Hořiněves - Ml. žáci 14:00, Odj. 12:45
  • Hostinné - Ml. přípr. 9:00, Odj. 7:45
5
  • DK ''A'' - Pardubice ''B'' 17:00
  • St. přípr. doma 9:00
6
  • Č. Kostelec - Ml. žáci 16:30, Odj. 15:00
7
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18
  • St. žáci - Hoříněves
  • Hořice - Ml. žáci 10:00, Odj. 8:45
  • Trutnov - Ml. přípr. 10:00, Odj. 8:45
19
  • DK ''A'' - Živanice 17:00
  • Železnice - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • B. Třemešná - St. přípr. 10:00, Odj. 9:00
20
21 22
  • Hostinné - St. žáci 17:00, Odj. 16:00
23
  • Skřivany - DK starší dorost od 18.00, odjezd 16.15 (předehrávka)
24
25
  • Vykáň - DK ''A'' 10:15, Odj. 7:00
  • DK ''B'' - Nemyčeves 17:00
  • Dobruška - St. žáci 14:45, Odj. 13:15
  • Lánov - Ml. žáci 9:00, Odj. 7:30
  • St. přípravka doma 9:00
26
  • Hostinné - Ml. přípr., 10:00, Odj. 8:45
27
28 29 30 31      

« Duben 2018 Červen 2018 »


Dvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2018, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing