Program a výsledky mladších dorostenců

Termíny a výsledky Dvora Králové U17 v krajském přeboru..

DK U17 - FK Chlumec n. C. 3:0 Vladeka 3
FC Slavia Hradec - DK U17 0:3 Vladeka, Zapadlo, Machek 
DK U17 - TJ Sokol Třebeš 1:1 Vladeka
Slovan Broumov - DK U17 5:1 Tichovský
DK U17 - FC Vrchlabí 4:1 Zapadlo 2, Vladeka, Gábor
FC Rychnov n. K. - DK U17 2:1 Tichovský
SK Jičín/Železnice - DK U17 0:1 Zapadlo
FC Olympia Hradec - DK U17 0:7 Vladeka 5, Klossovski, Janoušek
TJ Červený Kostelec - DK U17 2:2 Tichovský, Zapadlo
DK U17 - MFK Nové Město 2:3 Tichovský, Janoušek
SK Třebechovice - DK U17 0:2 Vladeka, Krejsa
DK U17 - TJ Dobruška 4:0 Tichovský, Klossovski, Zapadlo, Matula
DK U17 - SK Jičín/Železnice 3:0 Vladeka 2, Šéreš
FK Chlumec n. C. - DK U17 7:1 Zapadlo
DK U17 - FC Slavia Hradec 5:1 Dytrych 2, Tichovský 2, Zapadlo
TJ Sokol Třebeš - DK U17 1:1 Tichovský
DK U17 - Slovan Broumov 0:0 ---
FC Vrchlabí - DK U17 2:0 ---
DK U17 - FC Rychnov n. K. 1:0 Tichovský 
DK U17 - HC Olympia Hradec 2:3 Dytrych, Klossovski
DK U17 - TJ Červený Kostelec 4:1 Tichovský 2, Vitebský 2
MFK Nové Město - DK U17 5:0 ---
DK U17 - SK Třebechovice 4:0 Matula 2, Vladeka, Duduš
TJ Dobruška - DK U17 2:1 Vladeka

Tisknout


Kalendář akcí

Září 2017
Po Út St Čt So Ne
        1 2
  • DK ''A'' - FK Turnov, 17.00 pod Hankovým domem
3
4 5 6 7 8
  • DK U19 - Dobruška/Opočno, 14.45 pod Hankovým domem
9
  • DK ''B'' - TJ Sokol Nepolisy, 10.30 pod Hankovým domem
10
11 12 13 14 15 16
  • DK ''A'' - MFK Trutnov, 16.30 pod Hankovým domem
17
18 19 20 21 22
  • DK U19 - Libáň/Kopidlno, 10.15 v Bílé Třemešné
23
  • DK ''B'' - TJ Lokomotiva HK, 10.30 pod Hankovým domem
24
25 26 27 28 29 30  

« Srpen 2017 Říjen 2017 »


Dvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2017, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing