Program a výsledky mladších dorostenců

Termíny a výsledky Dvora Králové U17 v krajském přeboru..

DK U17 - FK Chlumec n. C. 3:0 Vladeka 3
FC Slavia Hradec - DK U17 0:3 Vladeka, Zapadlo, Machek 
DK U17 - TJ Sokol Třebeš 1:1 Vladeka
Slovan Broumov - DK U17 5:1 Tichovský
DK U17 - FC Vrchlabí 4:1 Zapadlo 2, Vladeka, Gábor
FC Rychnov n. K. - DK U17 2:1 Tichovský
SK Jičín/Železnice - DK U17 0:1 Zapadlo
FC Olympia Hradec - DK U17 0:7 Vladeka 5, Klossovski, Janoušek
TJ Červený Kostelec - DK U17 2:2 Tichovský, Zapadlo
DK U17 - MFK Nové Město 2:3 Tichovský, Janoušek
SK Třebechovice - DK U17 0:2 Vladeka, Krejsa
DK U17 - TJ Dobruška 4:0 Tichovský, Klossovski, Zapadlo, Matula
DK U17 - SK Jičín/Železnice 3:0 Vladeka 2, Šéreš
FK Chlumec n. C. - DK U17 7:1 Zapadlo
DK U17 - FC Slavia Hradec 5:1 Dytrych 2, Tichovský 2, Zapadlo
TJ Sokol Třebeš - DK U17 1:1 Tichovský
DK U17 - Slovan Broumov 0:0 ---
FC Vrchlabí - DK U17 2:0 ---
DK U17 - FC Rychnov n. K. 1:0 Tichovský 
DK U17 - HC Olympia Hradec 2:3 Dytrych, Klossovski
DK U17 - TJ Červený Kostelec 4:1 Tichovský 2, Vitebský 2
MFK Nové Město - DK U17 5:0 ---
DK U17 - SK Třebechovice 4:0 Matula 2, Vladeka, Duduš
TJ Dobruška - DK U17 2:1 Vladeka

Tisknout


Kalendář akcí

Květen 2018
Po Út St Čt So Ne
 
  • DK ''B'' - D. Kalná 17:00
  • Borohrádek - St. dorost 17:30, Odj. 15:30
  • Ml. přípr. doma 11:00
1
  • Žacléř - St.žáci pohár 17:30, Odj. 16:00
2
3 4
  • Skřívany - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • St. žáci - Slavia HK
  • Hořiněves - Ml. žáci 14:00, Odj. 12:45
  • Hostinné - Ml. přípr. 9:00, Odj. 7:45
5
  • DK ''A'' - Pardubice ''B'' 17:00
  • St. přípr. doma 9:00
6
  • Č. Kostelec - Ml. žáci 16:30, Odj. 15:00
7
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18
  • St. žáci - Hoříněves
  • Hořice - Ml. žáci 10:00, Odj. 8:45
  • Trutnov - Ml. přípr. 10:00, Odj. 8:45
19
  • DK ''A'' - Živanice 17:00
  • Železnice - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • B. Třemešná - St. přípr. 10:00, Odj. 9:00
20
21 22
  • Hostinné - St. žáci 17:00, Odj. 16:00
23
  • Skřivany - DK starší dorost od 18.00, odjezd 16.15 (předehrávka)
24
25
  • Vykáň - DK ''A'' 10:15, Odj. 7:00
  • DK ''B'' - Nemyčeves 17:00
  • Dobruška - St. žáci 14:45, Odj. 13:15
  • Lánov - Ml. žáci 9:00, Odj. 7:30
  • St. přípravka doma 9:00
26
  • Hostinné - Ml. přípr., 10:00, Odj. 8:45
27
28 29 30 31      

« Duben 2018 Červen 2018 »


Dvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2018, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing