Program a výsledky starších žáků

Termíny a výsledky Dvora Králové U15 v krajském přeboru..

DK U15 - FK Chlumec n. C.  9:1 Zapadlo 5, Duduš 2, Kazda 2
FC Slavia Hradec - DK U15 0:9 Zapadlo 4, Vitebský 3, Hamerka, Valeš
DK U15 - TJ Sokol Třebeš 7:0 Zapadlo 5, Duduš, Kazda
Slovan Broumov - DK U15 1:5 Zapadlo 2, Duduš 2, Kazda
DK U15 - FC Vrchlabí 0:2
FC Rychnov n. K. - DK U15 2:4 Zapadlo 3, Valeš
SK Jičín/Železnice - DK U15 0:14 Zapadlo 9, Honců 2, Valeš, Pavelka, Flégl
FC Olympia Hradec - DK U15 1:4 Zapadlo 3, Honců
TJ Červený Kostelec - DK U15 0:8 Zapadlo 4, Mertlík 2, Kazda, Honců
DK U15 - MFK Nové Město 4:0 Kazda 2, Flégl, Zapadlo
SK Třebechovice - DK U15 1:10 Zapadlo 6, Flégl 3, Ruprich
DK U15 - TJ Dobruška 6:0 Zapadlo 3, Kazda 2, Duduš
DK U15 - SK Jičín/Železnice 5:1 Zapadlo, Mertlík, Kazda, Honců, Vitebský
FC Chlumec n. C. - DK U15 3:2 Zapadlo 2
DK U15 - FC Slavia Hradec 17:0 Zapadlo 6, Duduš 3, Vitebský 3, Honců 2, Ruprich, Kazda, Teuber
TJ Sokol Třebeš - DK U15 1:3 Zapadlo 2, Kazda
DK U15 - Slovan Broumov 7:1 Zapadlo 3, Duduš, Kazda, Vitebský, Flégl
FC Vrchlabí - DK U15 1:4 Teuber 2, Torák 2
DK U15 - FC Rychnov n. K. 9:1 Zapadlo 4, Duduš 2, Teuber, Honců, Kazda
DK U15 - FC Olympia Hradec 4:2 Zapadlo 3, Duduš
DK U15 - TJ Červený Kostelec 8:0 Honců 2, Flégl 2, Zapadlo, Duduš, Kazda, Kvíčala
MFK Nové Město - DK U15 1:5 Zapadlo 3, Kazda, Mertlík
DK U15 - SK Třebechovice 10:0 Zapadlo 6, Teuber 2, Duduš, Vitebský
TJ Dobruška - DK U15 1:2 Zapadlo, Honců

Tisknout


Kalendář akcí

Květen 2018
Po Út St Čt So Ne
 
  • DK ''B'' - D. Kalná 17:00
  • Borohrádek - St. dorost 17:30, Odj. 15:30
  • Ml. přípr. doma 11:00
1
  • Žacléř - St.žáci pohár 17:30, Odj. 16:00
2
3 4
  • Skřívany - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • St. žáci - Slavia HK
  • Hořiněves - Ml. žáci 14:00, Odj. 12:45
  • Hostinné - Ml. přípr. 9:00, Odj. 7:45
5
  • DK ''A'' - Pardubice ''B'' 17:00
  • St. přípr. doma 9:00
6
  • Č. Kostelec - Ml. žáci 16:30, Odj. 15:00
7
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18
  • St. žáci - Hoříněves
  • Hořice - Ml. žáci 10:00, Odj. 8:45
  • Trutnov - Ml. přípr. 10:00, Odj. 8:45
19
  • DK ''A'' - Živanice 17:00
  • Železnice - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • B. Třemešná - St. přípr. 10:00, Odj. 9:00
20
21 22
  • Hostinné - St. žáci 17:00, Odj. 16:00
23
  • Skřivany - DK starší dorost od 18.00, odjezd 16.15 (předehrávka)
24
25
  • Vykáň - DK ''A'' 10:15, Odj. 7:00
  • DK ''B'' - Nemyčeves 17:00
  • Dobruška - St. žáci 14:45, Odj. 13:15
  • Lánov - Ml. žáci 9:00, Odj. 7:30
  • St. přípravka doma 9:00
26
  • Hostinné - Ml. přípr., 10:00, Odj. 8:45
27
28 29 30 31      

« Duben 2018 Červen 2018 »


Dvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2018, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing