Zápasy 2016/2017

 

Termíny a průběžně aktualizované výsledky sezony 2016/2017
DK - FK Letohrad 1:0p ---
SS Ostrá - DK 2:0 ---
DK - FK Kolín 2:1 Podolník, Rejl
DK - Spartak Chrastava 3:2p O. Vaníček, Dvořák
FK Turnov - DK 4:3p Fejk, Janouch, Dvořák
DK - FK Náchod 3:1 M. Otradovský 2, Janouch
TJ Sparta Kutná Hora - DK 0:1p ---
DK - Jiskra Ústí nad Orlicí 1:3 Dvořák
FK Čáslav - DK 4:1 vlastní
DK - FK Pardubice B 2:0 Vitebský, Janouch
TJ Sokol Kratonohy - DK 0:1 Fejk
DK - TJ Sokol Živanice 3:2p Podolník, Hruška
MFK Trutnov - DK 3:0 ---
DK - FK Přední Kopanina 2:1 Fejk, Podolník
FK Vysoké Mýto - DK 5:0 ---




FK Letohrad - DK 0:1p ---
DK - SS Ostrá 2:0 O. Ujec, Vitebský
FK Kolín - DK 2:0 ---
TJ Spartak Chrastava - DK 2:0 ---
DK - FK Turnov 3:1 Vitebský, Kruliš, Podolník
FK Náchod - DK 1:2 Podolník, Janouch
DK - TJ Sparta Kutná Hora 3:0 Tomeš 2, Janouch
TJ Jiskra Ústí n. O. - DK 1:0 ---
DK - FK Čáslav 1:2 Podolník
FK Pardubice B - DK 2:1p O. Ujec
DK - FK Kratonohy 3:2 Vitebský, Picha, Podolník
TJ Sokol Živanice - DK 4:3 Škoda, Janouch, O. Ujec
DK - MFK Trutnov 1:2 Tomeš, Dvořák 2 (neuznané)
FC Přední Kopanina - DK 1:2 Podolník, O. Ujec
DK - SK Vysoké Mýto 1:2 Janouch








Tisknout


Kalendář akcí

Květen 2018
Po Út St Čt So Ne
 
  • DK ''B'' - D. Kalná 17:00
  • Borohrádek - St. dorost 17:30, Odj. 15:30
  • Ml. přípr. doma 11:00
1
  • Žacléř - St.žáci pohár 17:30, Odj. 16:00
2
3 4
  • Skřívany - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • St. žáci - Slavia HK
  • Hořiněves - Ml. žáci 14:00, Odj. 12:45
  • Hostinné - Ml. přípr. 9:00, Odj. 7:45
5
  • DK ''A'' - Pardubice ''B'' 17:00
  • St. přípr. doma 9:00
6
  • Č. Kostelec - Ml. žáci 16:30, Odj. 15:00
7
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18
  • St. žáci - Hoříněves
  • Hořice - Ml. žáci 10:00, Odj. 8:45
  • Trutnov - Ml. přípr. 10:00, Odj. 8:45
19
  • DK ''A'' - Živanice 17:00
  • Železnice - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • B. Třemešná - St. přípr. 10:00, Odj. 9:00
20
21 22
  • Hostinné - St. žáci 17:00, Odj. 16:00
23
  • Skřivany - DK starší dorost od 18.00, odjezd 16.15 (předehrávka)
24
25
  • Vykáň - DK ''A'' 10:15, Odj. 7:00
  • DK ''B'' - Nemyčeves 17:00
  • Dobruška - St. žáci 14:45, Odj. 13:15
  • Lánov - Ml. žáci 9:00, Odj. 7:30
  • St. přípravka doma 9:00
26
  • Hostinné - Ml. přípr., 10:00, Odj. 8:45
27
28 29 30 31      

« Duben 2018 Červen 2018 »


Dvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2018, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing