Zápasy 2016/2017

 

Termíny a výsledky sezony 2016/2017
DK B - Sokol Malšovice 4:0 M. Otradovský 2, Samler, M. Petráček
FC Spartak Kobylice - DK B 3:1 D. Novák
DK B - SK Miletín 9:2 Samler 4, M. Otradovský 2, D. Novák, Gábor, vlastní
MFK Trutnov C - DK B 1:3 M. Otradovský 2, D. Novák
DK B - 1. FK Nová Paka 4:1 M. Otradovský 2, Machek, Vágner
TJ Rudník - DK B 3:2 D. Novák, D. Petráček
DK B - Jiskra Kocbeře 4:0 M. Otradovský 2, D. Novák, Rejl
SK Jičín B - DK B 3:2 Gábor, Machek
DK B - SK Valdice 5:3 V. Hák 4, Samler
TJ Sokol Kratonohy B - DK B 4:1 Machek
DK B - FK Chlumec B 4:0 Voldán 2, Škoda, Mertlík
DK B - RMSK Nový Bydžov B 8:0 D. Novák 5, Vágner 3
FK Dolní Kalná - DK B 6:3 Samler, Ježek, M. Otradovský




DK B - FC Spartak Kobylice 0:2 ---
SK Miletín - DK B 0:1 Marks
DK B - MFK Trutnov C  6:1 M. Otradovský 4, Vitebský, Vágner
1. FK Nová Paka - DK B 3:2p A. Matula, M. Otradovský
DK B - Rudník 4:1 M. Otradovský 2, J. Vaníček, A. Matula
TJ Jiskra Kocbeře - DK B 2:1 Mertlík
DK B - SK Jičín B  2:0 J. Vaníček 2
SKP Valdice - DK B 3:2p Kasan, M. Otradovský
DK B - FK Kratonohy B  2:2 J. Vaníček, M. Otradovský
FK Chlumec n. C. B - DK B 1:2 D. Novák 2
RMSK Cidlina B - DK B 2:3p Kasan, Vágner
DK B - FK Dolní Kalná 3:2 D. Novák 2, Vágner
Sokol Malšovice - DK B ?:? sobota 10. 6., 17.00
























Tisknout


Kalendář akcí

Květen 2018
Po Út St Čt So Ne
 
  • DK ''B'' - D. Kalná 17:00
  • Borohrádek - St. dorost 17:30, Odj. 15:30
  • Ml. přípr. doma 11:00
1
  • Žacléř - St.žáci pohár 17:30, Odj. 16:00
2
3 4
  • Skřívany - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • St. žáci - Slavia HK
  • Hořiněves - Ml. žáci 14:00, Odj. 12:45
  • Hostinné - Ml. přípr. 9:00, Odj. 7:45
5
  • DK ''A'' - Pardubice ''B'' 17:00
  • St. přípr. doma 9:00
6
  • Č. Kostelec - Ml. žáci 16:30, Odj. 15:00
7
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18
  • St. žáci - Hoříněves
  • Hořice - Ml. žáci 10:00, Odj. 8:45
  • Trutnov - Ml. přípr. 10:00, Odj. 8:45
19
  • DK ''A'' - Živanice 17:00
  • Železnice - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • B. Třemešná - St. přípr. 10:00, Odj. 9:00
20
21 22
  • Hostinné - St. žáci 17:00, Odj. 16:00
23
  • Skřivany - DK starší dorost od 18.00, odjezd 16.15 (předehrávka)
24
25
  • Vykáň - DK ''A'' 10:15, Odj. 7:00
  • DK ''B'' - Nemyčeves 17:00
  • Dobruška - St. žáci 14:45, Odj. 13:15
  • Lánov - Ml. žáci 9:00, Odj. 7:30
  • St. přípravka doma 9:00
26
  • Hostinné - Ml. přípr., 10:00, Odj. 8:45
27
28 29 30 31      

« Duben 2018 Červen 2018 »


Dvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2018, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing