Zápasy 2017/2018

 

Termíny a průběžně aktualizované výsledky sezony 2017/2018
DK - FK Kolín 1:2 Macháček
DK - FK Admira Praha 1:3 O. Vaníček
TJ Spartak Chrastava - DK 3:1 Tauchman
DK - FK Turnov 4:0 O. Ujec, Tauchman, O. Vaníček, Tomeš
TJ Jiskra Mšeno JBC - DK 2:0 ---
DK - MFK Trutnov 0:1 ---
FK Brandýs nad Labem - DK 5:1 Tauchman
DK - FK Čáslav 0:1p ---
FK Pardubice B - DK 1:2 Hruška, Vitebský
DK - FK Kratonohy 3:0 Karal, Tauchman, O. Vaníček
TJ Sokol Živanice - DK 1:0 ---
DK - FK Čechie Vykáň 2:0 O. Ujec, O. Vaníček
SK Vysoké Mýto - DK 1:0p ---
DK - FK Letohrad 2:0 O. Ujec, Karal
FK Zbuzany 1953 - DK 2:3p Tauchman, Hruška
FK Admira Praha - DK 3:2p Hruška 2
DK - Spartak Chrastava 2:1p Karal
FK Turnov - DK 2:1p O. Vaníček
FK Kolín - DK 1:0 ---
DK - FK Mšeno-Jablonec 1:0 Karal
MFK Trutnov - DK 4:1 O. Ujec
DK - FK Brandýs nad Labem 1:0 Macháček
FK Čáslav - DK 1:2 Hruška 2
DK - FK Pardubice B 1:2p O. Ujec
FK Kratonohy - DK 1:2p Hruška
DK - TJ Sokol Živanice 0:1 ---
FK Čechie Vykáň - DK ?:? sobota 26. 5., 10.15
DK - SK Vysoké Mýto ?:? neděle 3. 6., 17.00 pod Hankovým domem
FK OEZ Letohrad - DK ?:? sobota 9. 6., 10.15
DK - FK Zbuzany 1953 ?:? neděle 17. 6., 17.00 pod Hankovým domem

Tisknout


Kalendář akcí

Květen 2018
Po Út St Čt So Ne
 
  • DK ''B'' - D. Kalná 17:00
  • Borohrádek - St. dorost 17:30, Odj. 15:30
  • Ml. přípr. doma 11:00
1
  • Žacléř - St.žáci pohár 17:30, Odj. 16:00
2
3 4
  • Skřívany - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • St. žáci - Slavia HK
  • Hořiněves - Ml. žáci 14:00, Odj. 12:45
  • Hostinné - Ml. přípr. 9:00, Odj. 7:45
5
  • DK ''A'' - Pardubice ''B'' 17:00
  • St. přípr. doma 9:00
6
  • Č. Kostelec - Ml. žáci 16:30, Odj. 15:00
7
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18
  • St. žáci - Hoříněves
  • Hořice - Ml. žáci 10:00, Odj. 8:45
  • Trutnov - Ml. přípr. 10:00, Odj. 8:45
19
  • DK ''A'' - Živanice 17:00
  • Železnice - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • B. Třemešná - St. přípr. 10:00, Odj. 9:00
20
21 22
  • Hostinné - St. žáci 17:00, Odj. 16:00
23
  • Skřivany - DK starší dorost od 18.00, odjezd 16.15 (předehrávka)
24
25
  • Vykáň - DK ''A'' 10:15, Odj. 7:00
  • DK ''B'' - Nemyčeves 17:00
  • Dobruška - St. žáci 14:45, Odj. 13:15
  • Lánov - Ml. žáci 9:00, Odj. 7:30
  • St. přípravka doma 9:00
26
  • Hostinné - Ml. přípr., 10:00, Odj. 8:45
27
28 29 30 31      

« Duben 2018 Červen 2018 »


Dvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2018, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing