Zápasy 2017/2018

 

Termíny a výsledky sezony 2017/2018
FC Mladé Buky - DK B 1:4 Jiří Rejl, Robert Vágner, Lukáš Mertlík, Martin Otradovský
DK B - SK Miletín 5:1 Jakub Vaníček 2, Ondřej Vaníček, David Vitebský, Daniel Novák
FK Dolní Kalná - DK B 4:0 ---
DK B - TJ Sokol Nepolisy 5:0 Lukáš Mertlík 2, Jiří Macháček 2, Martin Otradovský
SK Smiřice - DK B 2:9 M. Otradovský 4, Mertlík 2, A. Matula, Hruška, Vágner
DK B - TJ Lokomotiva Hradec Králové 6:2 J. Vaníček 4, Vágner 2
1. FK Nová Paka - DK B 1:7 M. Otradovský 3, Rejl, Tauchman, Mertlík, Ruprich
DK B - TJ Slavoj Skřivany 5:0 J. Vaníček 5
TJ Rudník - DK B 0:7 Janouch 3, M. Otradovský 2, Vitebský, Vágner
DK B - TJ Sokol Železnice 2:1 M. Otradovský, Vitebský
TJ Sokol Nemyčeves - DK B 5:3 M. Otradovský 2, Janouch
DK B - TJ Sokol Staré Buky 5:0 Podolník 2, M. Otradovský, Vitebský, M. Petráček
TJ Jiskra Kocbeře - DK B 1:2 D. Petráček, Kasan
TJ Sokol Nepolisy - DK B 1:0 ---
DK B - SK Smiřice 1:2p M. Otradovský
TJ Lokomotiva HK - DK B 4:0 ---
DK B - 1. FK Nová Paka 1:2p M. Otradovský
DK B - FK Dolní Kalná 3:0 Knespl 3
TJ Sokol Skřivany - DK B 5:1 J. Vaníček
SK Miletín - DK B 1:2 Tauchman, Knespl
DK B - TJ Rudník 6:1 J. Vaníček 3, Mertlík 2, M. Petráček
TJ Sokol Železnice - DK B 2:1p Rejl
DK B - TJ Sokol Nemyčeves ?:? sobota 26. května 17.00 pod Hankovým domem
TJ Sokol Staré Buky - DK B ?:? sobota 2. června 17.00
DK B - TJ Jiskra Kocbeře ?:? sobota 9. června 17.00 pod Hankovým domem
DK B - FC Mladé Buky ?:? sobota 16. června 10.30 pod Hankovým domem

Tisknout


Kalendář akcí

Květen 2018
Po Út St Čt So Ne
 
  • DK ''B'' - D. Kalná 17:00
  • Borohrádek - St. dorost 17:30, Odj. 15:30
  • Ml. přípr. doma 11:00
1
  • Žacléř - St.žáci pohár 17:30, Odj. 16:00
2
3 4
  • Skřívany - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • St. žáci - Slavia HK
  • Hořiněves - Ml. žáci 14:00, Odj. 12:45
  • Hostinné - Ml. přípr. 9:00, Odj. 7:45
5
  • DK ''A'' - Pardubice ''B'' 17:00
  • St. přípr. doma 9:00
6
  • Č. Kostelec - Ml. žáci 16:30, Odj. 15:00
7
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18
  • St. žáci - Hoříněves
  • Hořice - Ml. žáci 10:00, Odj. 8:45
  • Trutnov - Ml. přípr. 10:00, Odj. 8:45
19
  • DK ''A'' - Živanice 17:00
  • Železnice - DK ''B'' 17:00, Odj. 15:15
  • B. Třemešná - St. přípr. 10:00, Odj. 9:00
20
21 22
  • Hostinné - St. žáci 17:00, Odj. 16:00
23
  • Skřivany - DK starší dorost od 18.00, odjezd 16.15 (předehrávka)
24
25
  • Vykáň - DK ''A'' 10:15, Odj. 7:00
  • DK ''B'' - Nemyčeves 17:00
  • Dobruška - St. žáci 14:45, Odj. 13:15
  • Lánov - Ml. žáci 9:00, Odj. 7:30
  • St. přípravka doma 9:00
26
  • Hostinné - Ml. přípr., 10:00, Odj. 8:45
27
28 29 30 31      

« Duben 2018 Červen 2018 »


Dvůr je náš a my jsme s ním


FV Plast
Sponzor
TJ Dvůr Králové

© 2018, Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing