Naši hrdí partneři

Bez nich by to nešlo

FV-Plast

Špičkové plastové trubky a tvarovky pro rozvody vody

Generálním partnerem klubu je společnost FV - plast v zastoupení Georgiose Karadzose. Obchodní ředitel a člen představenstva firmy je hlavním sponzorem kopané ve městě.

Společnost FV PLAST byla založena v roce 1990. Od začátku se specializuje na výrobu a s tím související vývoj plastových systémů pro tlakové rozvody pitné vody a teplé užitkové vody, ústředního a podlahového vytápění.

Produktem firmy je vodoinstalační materiál Plastový potrubní systém z polypropylénu pro vnitřní rozvody studené a teplé vody, pro podlahové a ústřední vytápění, rozvody vzduchu a další aplikace v průmyslu a zemědělství. Kvalitní surovina, PPR, neboli polypropylen - random kopolymer, zajišťuje hygienickou nezávadnost, vysokou chemickou odolnost, korozivzdornost, odolnost vůči zarůstání a inkrustacím a mimořádně dlouhou životnost při minimálním poklesu užitné hodnoty rozvodů. Nízká hmotnost a snadná zpracovatelnost zaručuje rychlou, snadnou a bezpečnou montáž. Koncepce svařování a nízká drsnost vnitřní stěny snižuje výrazně tlakovou ztrátu potrubních rozvodů.

Adresa
FV-Plast, a.s.
Kozovazská 1049/3
250 88 Čelákovice
Česká republika

Sázková kancelář Fortuna je partnerem divizní soutěže a Fotbalové asociace České republiky.